Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ania, kumam o co chodzi 😉
ale w 6 tygodni przytył 1,2 kg, to chyba niewiele.. 🤢
i co, jego odstępy w jedzeniu są w miarę regularne, co 2.5-3 godziny.
musze przy wizycie kontrolnej lekarza się dopytać.

I usg brzuszka też mam już zaklepane, więc może cos się wyjaśni. Wreszcie 🙂

Kasia moja też w 6 tygodni tyle przybrała dokładnie tyle samo i wszyscy mówili że dużo- wszyscy czyli pediatra, położna , pielęgniarka od szczepienia a nawet mój gin powiedział że dużo więc 😮

idę szykować kąpiel

bo to jest dosc duzo, tym bardziej, ze Ty sama piersia karmisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
dziewczyny, co sądzicie o takiej macie?
http://allegro.pl/sliczna-mata-kojec-rosnie-z-maluszkiem-5-wzorow-i1643823119.html

nie jest super wypasiona ( brakuje mi jednak jakiejś muzyczki ) ale to korytko mnie zachęca 😁

fajowa, dodam do ulubionych i łyknę w przyszłym miesiącu, też szukałam czegoś takiego, w końcu Lenkę na dywanie będę mogła w "kojcu" zostawić. Ja będę miała ją na oku a jej się samej nudzić nie będzie 😉


Ania, jaka zajebiaszcza strona 😁 😁 😁
ło matko, już odśpiewałam z A. Old McDonald 😁 😁

Ola, wypatrzyłam jeszcze taką: ale jest już droższa:http://allegro.pl/mata-plac-zabaw-wyspa-tiny-love-4-x-mega-gratis-i1648980521.html

ta tańsza lepsiejsza wg mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie troszkę uspokoiłyście, bo już sądziłam, że dziecko głodzę 🤢
No i myśl: jeżeli Krzyś zjada tyle i przesypia nocki, to może Witek budzi się z głodu, bo w ciągu dnia nie dostaje odpowiedniej ilości kalorii 🤢

ja czasami, jak Witold mi dokazuje i nie mam już na niego pomysłu, to rozkładam na podłodze kocyk, na to czarno-biały ręcznik i układam go na brzuszku a sama jestem w kuchni i mam go wtedy na oku ( mam kuchnię otwartą na pokój dzienny w którym to ma wydzielone miejsce parkingowe łóżeczko Wika 😁 )
super mi się sprawdza, a przy okazji on sobie mięśnie ćwiczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta daaam !!
22 wybiła, Kasia idzie spać:
dooobranoooc !! 😁

Ola, niech Cię S. wystraszy !! albo jest inny sposób ale sama go sobie nie zrobisz. ale to już innym razem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😠 jestem wkurw... jutro wam opowiem co sie wydarzylo odnosnie historii z wózkiem bo dzis juz nie mam sily przez te nerwy de spac bo dziecie wykapane i spi juz 🙂

Kasia co do jedzenia moja je identycznie jak twoje i przesypia mi nocki budzi sie tylko raz
Ola co do smoczka od butli to moja przerzuca sobie z jednej strony na drugą ale to zazwyczaj jak juz nie chce jesc

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór.
Ola - ja jestem dalej bardzo chętna tylko jakaś ekipa zebrać się musi 🙂 Aisak - ty dalej reflektujesz na wypad? Wtedy pojedziemy razem 🙂
Co do smoczka to moja mała od dawna uwielbia się bawić i jeździ sobie po dziąsłach. Poza tym zjada piąstki, ślini się niemiłosiernie, gryzie pieluchę jak tylko się znajdzie w zasięgu ręki a jak jej czyszczę buzię w środku to żre mnie w palucha 🙂
Kasia - każde dziecko je inaczej bo ma inne potrzeby. Córka mojej kumpeli co od początku była na MM to po urodzeniu od razu 90 ml jadła 😮 😮 😮 Ma 6 m-cy i waży 9 kilosów. Ale inna kwestia że te kupki i ulewania są niepokojące więc lepiej to sprawdzić.

A my właśnie wróciłyśmy z palenia sobótek i teraz mała śpi i ja również w kimono idę.
Dobranoc. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
moj julek spi od 21 do 4:30 je coraz wiecej, ale nadal nie moge przewalczyc ulewania zzaczyna mnie to troszke martwic;/
ja mialam ten sam problem ale bylismy z tym u lekarza, dostalam jakis lek, lyka dwa razy dziennie i zageszcxzacz do mleka. od tej pory praktycznie wogole nie ulewa, zdarzy sie czasem ale w porownaniu do tego co bylo to pikus. Kup sobie zageszczacz do mleka w aptece Nutriton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobryj dień, dobryj dień tu twoje radio heloł, heloł...................

🤪 🤪 🤪
wiecie co ??mój pekińczyk sobie dzisiaj poużywał 🤪
i to z kim................z pekinką sąsiada 🤪 🤪 🤪 🤪
będą małe pekińczyki tralalalala 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się nic nie chce ale to żadna nowość
pogoda niby fajna, wstałam w dobrym humorze bo wstałam przed moim dzieckiem które jeszcze śpi od 3.00 🤪
uwielbiam takie poranki kiedy ja wstaję pierwsza, tylko boję się dalszej części tego poranka skoro ona sobie tak smacznie śpi to po obudzeniu będzie miała ochotę na gadanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w połowie drogi tzn. pranie już na balkonie, dziecko przebrane (walnęła mega kupsko aż po same pachy i też taką wodę po raz pierwszy 😮 - wycierałam ją 10 minut chyba) i już usypia w łóżeczku, kwiatki podlane, teraz idę robić śniadanko i wstawić zupkę. Jeszcze czeka mnie prasowanie stosu koszulek męża 🤢

Dobra idem - będem zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ponieważ moje dziecko długo spało i spać już szybko nie zamierza a ja nie mam co robić tzn mam ale zrobię to później 😁
to jedziemy teraz do prababć na szybkie odwiedziny póki jeszcze gorąca nie ma
do później mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...