Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dorota wspolczuje ja nie nawidze takich sytuacji zagryzlabym !!
to oja tesciowa jest w Polsce jedyny kontkt z nimi to skeyp i wyobzcie sobie ze na oczatku jak bylam w ciazy to ona mi mowila przez skeypa jak mam dziecko wychowac, jak ubrac do szpitala itd. boszzz jakby byla obok to bym ja chyba zagryzla ale po wylaczeniu laptopa nerwy zeszly. jak ja sie ciesze ze wszyscy sa daleko i nikt sie nie wtraca a przez tel moga sobie pogadac bo na tym sie skonczy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Nina ale z drugiej strony to wyrzucanie pieniędzy w błoto bo ja, z 5 ubrań jakie dostała Lenka, założyłam jej tylko jedno - sweterek z kapturem, reszta niepraktyczna, jedno ubranko za małe a jedno nie podoba mi się wcale...
Nie wiem dlatego co lepsze... 🤢


Oluś racja ja mam tak samo ale intencje tej osoby byly dobre...

juz wróciłam malutka zaszczepiona wazy 5625 ma 58 cm klocuszek moj kochany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Nina ale z drugiej strony to wyrzucanie pieniędzy w błoto bo ja, z 5 ubrań jakie dostała Lenka, założyłam jej tylko jedno - sweterek z kapturem, reszta niepraktyczna, jedno ubranko za małe a jedno nie podoba mi się wcale...
Nie wiem dlatego co lepsze... 🤢


Oluś racja ja mam tak samo ale intencje tej osoby byly dobre...

juz wróciłam malutka zaszczepiona wazy 5625 ma 58 cm klocuszek moj kochany 🙂

58cm???????? 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Ola to z naszymi LENAMI coś nie tak a z moją na pewno 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe ,śmieszno tu od rana 🙂
No cóż, ja mam szczęście, że rodzina raczej daje pieniążki dla małej, bo wiedzą, że ja wiem najlepiej co jej potrzeba 🙂
Z małą spałyśmy od 23 do UWAGA 9.30 z małą przerwą na karmienie przed siódmą.
Widzę że mityng w Stolicy się szykuje 😞 beze mnie 😞 pamiętajcie, żeby tam z forum brzuszkowym się jakoś kontaktować.
hehe Gosia no przez skypa to luz zawsze mogłaś wyciszyć kompa i tylko kiwać głową że niby słuchasz.
Matylda no prababcie takie są, moja babcia (kolejna historia) dzień w dzień jak mała płacze to mi mówi, ze pewnie ma mokro- co z tego, że jej założyłąm świeżego pampersa i jak się zsiurała to i tak nie ma mokro; babcia jej jakieś serwetki pakuje w pampersa 🤪 🤪 🤪
jestem oazą spokoju przy dziecku więc już się nawet nie kłócę tylko nie zwracam na to uwagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Nina ale z drugiej strony to wyrzucanie pieniędzy w błoto bo ja, z 5 ubrań jakie dostała Lenka, założyłam jej tylko jedno - sweterek z kapturem, reszta niepraktyczna, jedno ubranko za małe a jedno nie podoba mi się wcale...
Nie wiem dlatego co lepsze... 🤢


Oluś racja ja mam tak samo ale intencje tej osoby byly dobre...

juz wróciłam malutka zaszczepiona wazy 5625 ma 58 cm klocuszek moj kochany 🙂

58cm???????? 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Ola to z naszymi LENAMI coś nie tak a z moją na pewno 🤢

e tam..
moja jest długa bo tata długi, tym się nie martwię, bardziej martwi mnie że mało przybrała na wadze i muszę ją MM dokarmiać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko Pawła babcia stwierdziła jakiś czas temu że Lena jest ślepa bo ma zawsze oczy zamknięte( ale nie przewidziała że ona zwyczajnie śpi) a że nasze babcie to kuzynki i widują się codziennie to moja na imprezie u dziadka ostatnio chciała jej powieki podnosić żeby sprawdzić wzrok- okulistka się znalazła i ciągle temat naczyniaków mam już dość - przecież to wszystko przez Leona bo z nim spałam i go całowałam i płód zaraził 🙃

a no by z Pawłem to właściwie kuzynostwo jesteśmy 😉 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
lecę do tego sklepu z robalem w kropki, cya

ja bym wiele oddała żeby chociaż taki sklep mieć o połowę bliżej niż mam
ale cóż sklep z owadem do mnie nie przyleci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Nina ale z drugiej strony to wyrzucanie pieniędzy w błoto bo ja, z 5 ubrań jakie dostała Lenka, założyłam jej tylko jedno - sweterek z kapturem, reszta niepraktyczna, jedno ubranko za małe a jedno nie podoba mi się wcale...
Nie wiem dlatego co lepsze... 🤢


Oluś racja ja mam tak samo ale intencje tej osoby byly dobre...

juz wróciłam malutka zaszczepiona wazy 5625 ma 58 cm klocuszek moj kochany 🙂

58cm???????? 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Ola to z naszymi LENAMI coś nie tak a z moją na pewno 🤢

e tam..
moja jest długa bo tata długi, tym się nie martwię, bardziej martwi mnie że mało przybrała na wadze i muszę ją MM dokarmiać 🤢

ja tam już nie wiem
sprawdzałam na tych siatkach centylowych i ni w chuj nie wiem o co tam chodzi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
warszawianka Kamila sie melduje 🙂 Powiem wam ze nie mam czasu na forum. Moj synek ma kolke, drze sie caly czas 😞 wczoraj bylismy u lekarza, dostalismy jakies kropelki i badanie moczu musze mu zrobic.
jeszcze mam duzo spraw do zalatwienia z weselem......i padam na twarz............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
warszawianka Kamila sie melduje 🙂 Powiem wam ze nie mam czasu na forum. Moj synek ma kolke, drze sie caly czas 😞 wczoraj bylismy u lekarza, dostalismy jakies kropelki i badanie moczu musze mu zrobic.
jeszcze mam duzo spraw do zalatwienia z weselem......i padam na twarz............

weselem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wróciłam z owadowego sklepu, nakarmić syncia muszę: podejrzanie spokojnie leży w łóżęczku i nie, nie robi kupy 😁
wiecie, lubię tam chodzić, bo i spacer zaliczę a najfajniejsze jest to, że jak Witold się rozedrze to wszyscy mnie bez kolejki wpuszczają 🙃 🙃 🙃 🙃 więc idę z nim tak, żeby wracać do domu jak już jego pora karmienia przypada, bo zawsze, zaaaawsze mu się tam zanudzi, przypomni o jedzeniu i zawyje 😁 😁
jak nie ciążowe przywileje, to Witkowe 😉

Kamila, spróbuj Gripe Water, z apteki, mi pomogło baaardzo na kolki
i w ogóle żałuję że nie karmię piersią, przeczytałam dzisiaj wnikliwie skład mleka MM... maskara jakaś chemiczna 🤪 🤪 🤪


Wiola, jak to nie miałaś ochoty ???? co się dzieje ?>? ty ZAWSZE masz ochotę 😉 😁

Brehcti, jak zwykle Twoja babcia mnie rozśmieszyła 😁 😁

ide karmić.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem i ja. Dzisiaj pozniej, bo rano sprzedalam Wojtka rodzicom, bo w nocy tez budzil sie co godzine, dwie i wstal o 5:40;/ wiec sobie pospalam do 9 jeszcze 😜 pozniej poszlismy na spacerek i zakupki 😁
co do spotkanka w Wa-wie, to ja jak bede w Polsce, to tez sie wstepnie na nie piszę 😉
idę pranie wieszac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudzam się
nudzam się
nudzam sie
miałam iść trawę kosić ale położyłam już młodą do łóżeczka i nie chce mi się jej wynosić
chyba w końcu papiery z szuflad powywalam po co mają tam zalegać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
jestem i ja. Dzisiaj pozniej, bo rano sprzedalam Wojtka rodzicom, bo w nocy tez budzil sie co godzine, dwie i wstal o 5:40;/ wiec sobie pospalam do 9 jeszcze 😜 pozniej poszlismy na spacerek i zakupki 😁
co do spotkanka w Wa-wie, to ja jak bede w Polsce, to tez sie wstepnie na nie piszę 😉
idę pranie wieszac.

a gdzie masz być NIE w Polsce???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Padam

1. Pranie wywieszone
2. Pranie zdjęte
3. Ubrania męża wyprasowane
4. Zupa ugotowana

Jeszcze czeka mnie:
1. Prasowanie wyschniętych pieluch i ubranek Lenki
2. Umycie podłogi
3. Sprzątnięcie kibla
4. Ugotowanie makaronu

oczywiście w tzw międzyczasie karmienie, zabawianie i przewijanie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosz, Bosz.. 🤪 🤪 🤪
wiszę nad moim leżącym na przewijaku dzieckiem i gadam do niego a on ze śmiechem wyciągnął rączkę i za usta mnie złapał !!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁

idę go zabawiać

Bosz, jak ja go kocham 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja gada sama do siebie tzn chyba do kota który jest na ochraniaczu w łóżeczku bo głowa na boku , wzrok na kota i ślini się i gada
a ja co ja zrobiłam
a no nic jak na razie
nastawiałam tylko w pralce dwa dywaniki do łazienki których od roku poszukiwałam po remoncie i nie mogłam zdybać a one se w garażu przezimowały
zamierzam wyszorować i wyparzyć wanienkę bo czasem mi się to zdarza ale bardzo rzadko i w ogóle mam jeszcze wiele zamiarów ale na zamiarach się skończy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...