Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
a nie chcieliscie koscielnego brac ? czy to dla Was nie ma znaczenia?

chcieliśmy ale wszystko od dupy strony, musieliśmy szybko ślub brać ze względu na kredyt... 🥴
no to pamietam, a teraz? jakies plany?

nie wiesz jak to jest? zawsze jest "coś", to czasu nie ma, to dziecko się urodziło, to samochód teraz trzeba zmienić...
ja chcę iść do kościoła przysięgać a nie dla wesela, mogę nawet sama bez nikogo ale oczywiście jego rodzice chcą z pompą bo co rodzina powie.. a to do chuja mój ślub i moje święto i mi nikt niepotrzebny.. starczy mi tylko biała suknia, my, świadkowie i fotograf..
właśnie temat jest teraz na czasie "hot"
a no widzisz.. u mnie bylo to samo., tez tak chcialam, tylko dla siebie, bez wesela, ale jak to moja tesciowa uslyszala ! 😲 😲 to wiadomo co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
a nie chcieliscie koscielnego brac ? czy to dla Was nie ma znaczenia?

chcieliśmy ale wszystko od dupy strony, musieliśmy szybko ślub brać ze względu na kredyt... 🥴
no to pamietam, a teraz? jakies plany?

nie wiesz jak to jest? zawsze jest "coś", to czasu nie ma, to dziecko się urodziło, to samochód teraz trzeba zmienić...
ja chcę iść do kościoła przysięgać a nie dla wesela, mogę nawet sama bez nikogo ale oczywiście jego rodzice chcą z pompą bo co rodzina powie.. a to do chuja mój ślub i moje święto i mi nikt niepotrzebny.. starczy mi tylko biała suknia, my, świadkowie i fotograf..
właśnie temat jest teraz na czasie "hot"
a no widzisz.. u mnie bylo to samo., tez tak chcialam, tylko dla siebie, bez wesela, ale jak to moja tesciowa uslyszala ! 😲 😲 to wiadomo co 🙂

negocjacje trwają 😁
kropla drąży skałę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo,
wróciłam 'ukulturalniona', aż mi smutno było bo sama przez tyle lat grałam w teatrze....
Dziadziuś wykąpał mi dzidziusia i o dziwo zmienił pampersa, aż mi trudno w to uwierzyć.
Dagi- moja też robi dokładnie to co Nela; dzisiaj jak siedziała mi na kolanach to zaczęła ssać/gryźć dziąsełkami mojego palca...
Dziewczyny ślicznie wyglądałyście na ślubie, a zdjęcia macie przepiękne!
Bosh mnie też to czeka a nie mam głowy, żeby myśleć co jak i gdzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Kasia - znalazłam sposób na Witka 😁 😁 😁 😁

http://www.youtube.com/watch?v=n6ebwfnJd90&NR=1
heh widzialam to juz 😉 dobre, ja swoje dziecko juz polozylam a ja nie wiem za co sie zabrac 🤢 czy isc sie kapac, czy troche posprzatac, czy zrobic cos jesc.. ehhh i musze przetrzepac jego szuflady z ciuchami by juz odlozyc to co za male ale to chyba jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia - znalazłam sposób na Witka 😁 😁 😁 😁

http://www.youtube.com/watch?v=n6ebwfnJd90&NR=1
heh widzialam to juz 😉 dobre, ja swoje dziecko juz polozylam a ja nie wiem za co sie zabrac 🤢 czy isc sie kapac, czy troche posprzatac, czy zrobic cos jesc.. ehhh i musze przetrzepac jego szuflady z ciuchami by juz odlozyc to co za male ale to chyba jutro

hehe dobre, dobre, ja zazwyczaj robię właśnie to co ten pies 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia - znalazłam sposób na Witka 😁 😁 😁 😁

http://www.youtube.com/watch?v=n6ebwfnJd90&NR=1
heh widzialam to juz 😉 dobre, ja swoje dziecko juz polozylam a ja nie wiem za co sie zabrac 🤢 czy isc sie kapac, czy troche posprzatac, czy zrobic cos jesc.. ehhh i musze przetrzepac jego szuflady z ciuchami by juz odlozyc to co za male ale to chyba jutro

hehe dobre, dobre, ja zazwyczaj robię właśnie to co ten pies 😁
no ja juz sie nie chcialam przyznac ze wyje razem z moim dziecxkiem w nadziei ze sie zamknie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konam konam konam a ona jeszcze nie jadła bo padła z tego wycia a ja nie kąpana i nic nie zrobione i to była ewidentna jebana kolka 😠
i przez tą "sytuację" nie napisze tego wszystkiego co miałam zamiar
napiszę tylko że przepięknie wyglądałyście Justyna i Nina pięknie i fotki też cudowne a Ty Justyna już nie wymyślaj ze włosy nie takie albo coś , miałabyś siano na głowie i też wyglądałabyś cudownie
ja o takim ślubie marzyłam parę ładnych lat temu tj bardziej o wyglądzie bo wesela to nigdy nie chciałam odkąd pamiętam i najbardziej zaskakujące jest to że w tej kwestii z P. jesteśmy zgodni
a coś Tyska pisałaś o powodach ślubu i podejmowaniu takiej decyzji coś tam coś tam- wiesz o którego posta chodzi
no więc ja jestem totalnie zdezorientowana i nie jest to łatwa decyzja i nie przypuszczam żeby to coś zmieniło między nami ale jeśli w końcu do czegoś dojdzie to nie dlatego że jest dziecko, nie dlatego że babcia kazała i nie dlatego że wstyd i tak wypada
tylko jeśli się zdecydujemy to tylko dlatego bo sami tego będziemy chcieli na razie niby jesteśmy zdecydowani ale żadnych konkretów 🤔

Boziu ona śpi to i chyba ja pójde niebawem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uffff...nadrobielam tyle postow ze hoooohhoooo jetem dzielna........
Tysia,Ninka wygladalycie przeslicznie!!! Seidzialam z browarem chipsami i sie brechtalam z nektorych postow,kurwa mam faze K.sie do mnie dobiera a ja checi nie mam... ide sie klasc dobranoc slicznoty aaaao mnie matylda to zapomnialas 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Uffff...nadrobielam tyle postow ze hoooohhoooo jetem dzielna........
Tysia,Ninka wygladalycie przeslicznie!!! Seidzialam z browarem chipsami i sie brechtalam z nektorych postow,kurwa mam faze K.sie do mnie dobiera a ja checi nie mam... ide sie klasc dobranoc slicznoty aaaao mnie matylda to zapomnialas 🤨

nie zapomniałam
ale martwię się o te których trochę dłużej nie widzę a wydawało mi się że twoją kropkę gdzieś widziałam
ej możecie polecić jakis fajny darmowy program do obróbki zdjęć bo ja miałam fajny ale nazwy nie pamiętam i zaginął mi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde, prąd mi wyłączyli i znowu tyle nadrabiania miałam! 😁
Pięknie wyglądałyście dziewczyny.. naprawdę 🙂 jak modelki z katalogów 😆
Dorka, Twoja Małą cudna!!
Matylda, męczę się cały czas z tym jedzeniem. Nie mogę nic co ma mleko krowie, jajka, nie mogę mięsa, oprócz drobiu. Czyli prawie nic (nawet jebanego masła na kanapkę!!!) I mi dzisiaj słabo aż z tego wszystkiego było 😞 czasami wyć mi się chce. Po 3 miesiącu mam próbować powoli coś wprowadzać (najlepiej jakiś jogurt, a nie od razu mleko). A najlepsze jest to, że nie ma pewności czy to skaza (choć duże prawdopodobieństwo). I błagam wszystkich świętych, żeby mu to jak najszybciej przeszło!!! bo nie pociągnę tak długo ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nakarmiłam krzykacza ciut ciut i może da mi spokój chociaż do 3.00
wiem ze to nie jej wina ale dziś wieczorem była okropna - jak ja nienawidzę takich sytuacji
jestem w piżamie i chyba powoli idę spać
sama do wielkiego łoża
ale na weekendzie chociaż se na te wielkie plecy popatrzę (jak się wcześniej nie pokłócimy 😉 )
idem
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bylam ostatnia i jestem pierwsza 😉
Ja nie moge spac.. jest 7:30 a moje dziecko jeszzce sie nie obudzilo od wczoraj i az musialam poleciec zobaczyc czy zyje. A teraz pewnie jak ja bede odplywac to on bedzie mnie wzywal 😜 ja bede pewnie ostatnia bo po jedzeniu jak zasniemy to do 12 nam zejdzie 🙃
OO Ryszard przyszedl 😉 to ide go pomiziac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...