Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

asiaa2028 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
No powiem Ci Asia, ze nie podobny 😁 Predzej do Ciebie 🙂

hehe no właśnie mi się też wydaje, że do mnie i M. mówi, że to wykapana ja 😉 a już w ogóle identyczny jak byłam malutka 🙂 z reszta jak bede miala chwile to zeskanuje moja fotke z młodości i same porównacie 😜
bez zdjec widac czyj on jest 🙂 dla mnie mama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
hmm też powinnam to zrobić 🤔 jeeeej, jak tylko mam chwilę wolnego to zamiast robić coś pożytecznego obijam się i mam zaległości w praniu/prasowaniu/sprzątaniu i paru innych duperelkach...
hehhe ja tez dodam jeszcze ze jutro mam egzamin i widac co robie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola a czemu nie chciałaś korzystać do końca? Jak to jest teraz - nadal jesteś na macierzyńskim? Kto Ci w tym układzie płaci? 🤔


No BZ płaci mi do 16 września i wypłaca ekwiwalent za urlop. Od 17 września jestem wolna jak ptak. A na wychowawczy i tak nie pójdę bo mam ratę do płacenia więc nie stać mnie na niepracowanie. Lewych L4 czy opieki na dziecko brać nie będę bo ja nie umiem kombinować po prostu. Znajdę jakaś pracę - chociażby na zlecenie lub na pół etatu żeby chociaż tysiaka zarobić a potem znajdę sobie coś lepszego. BZ mnie już nie interesuje. Z tego co wiem to i tak się tam już chujnia robi a program NEO to już w ogóle istny mobbing więc wolę psychicznie odpocząć.

ja chyba też będę szukała czegoś innego, już do mnie z firmy headhunterskiej 2 razy dzwonili i na GoldenLine ciągle mnie ktoś molestuje ale to same oferty banków, nie pójdę z deszczu pod rynnę, chyba że gdzieś do backoffice'u bo tak na obsłudze to nieeeeee 🤨


Mam dokładnie takie samo podejście i zdanie na ten temat. No chyba że nic nie znajdę to wtedy się zdecyduję na obsługę. Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
brechti napisał(a):
hmm też powinnam to zrobić 🤔 jeeeej, jak tylko mam chwilę wolnego to zamiast robić coś pożytecznego obijam się i mam zaległości w praniu/prasowaniu/sprzątaniu i paru innych duperelkach...
hehhe ja tez dodam jeszcze ze jutro mam egzamin i widac co robie...

powodzenia na egzaminie ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
mały już wykąpany, najedzony, odbity 🙂 czas na usypianie. ;/

ale jak to tak już??? i co do rana prześpi????
dla mnie jakos tak za wcześnie
od poczatku wszystko opoźniliśmy i teraz jest ok
kąpiel o 21.40 i tak po 22.00 już śpi do rana albo czasem do 4.00 😠
a teraz jeszcze na dworze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Asia Ty cały czas w Gdańsku jesteś, czy u rodziców już?

jestem od prawie miesiaca u rodziców w Elblągu, ale w środę jade już do Gdańska, bo w poniedziałek mamy kolejne szczepienie 😉 a Twój ''mały'' to niezły klocek 😁 i to na cycu tak przybiera?;> mój to koło 7 kg waży, jestem ciekawa ile dokładnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Asia Ty cały czas w Gdańsku jesteś, czy u rodziców już?

jestem od prawie miesiaca u rodziców w Elblągu, ale w środę jade już do Gdańska, bo w poniedziałek mamy kolejne szczepienie 😉 a Twój ''mały'' to niezły klocek 😁 i to na cycu tak przybiera?;> mój to koło 7 kg waży, jestem ciekawa ile dokładnie 🙂

co wy gadacie moj ma 5,300 co wy im dajecie do jedzenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...