Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzieki dziewczyny 😘

ja daje mleko Bebilon Pepti i je podobnie jak twoja Dagi 120 ml co 4 h czyli 6 razy na dobe i na puszcze pisze ze w 2 mcu dzieci powinny tak jesc ale jak widac co mleko to inne wytyczne ale zgadza sie to sa tylko srednie a kazdy malec jest inny i jedni jedza mniej drudzy wiecej moja czasami tez je sobie po 80 ml a nieraz wrąbie 150 ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jestem w końcu
ssanie było długie i z przerwami, nawet w trakcie zdążyłam jej pazurki obciąć ale już śpi mam nadzieje że do 7.00 mam spokój
jeju uświadomiłam sobie że jutro środa a jak środa to koniec tygodnia bo święto a to znaczy że P. jutro przyjeżdża a my strasznie pokłóceni , oj strasznie , jak nigdy
więc jakoś ten weekend mi się nie uśmiecha

A Dorka znowu się powtórzę ale KOCHAM TWOJE DZIECKO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
jestem w końcu
ssanie było długie i z przerwami, nawet w trakcie zdążyłam jej pazurki obciąć ale już śpi mam nadzieje że do 7.00 mam spokój
jeju uświadomiłam sobie że jutro środa a jak środa to koniec tygodnia bo święto a to znaczy że P. jutro przyjeżdża a my strasznie pokłóceni , oj strasznie , jak nigdy
więc jakoś ten weekend mi się nie uśmiecha

A Dorka znowu się powtórzę ale KOCHAM TWOJE DZIECKO
wroze Ci ze jak nic zakonczy sie seksem !! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jestem w końcu
ssanie było długie i z przerwami, nawet w trakcie zdążyłam jej pazurki obciąć ale już śpi mam nadzieje że do 7.00 mam spokój
jeju uświadomiłam sobie że jutro środa a jak środa to koniec tygodnia bo święto a to znaczy że P. jutro przyjeżdża a my strasznie pokłóceni , oj strasznie , jak nigdy
więc jakoś ten weekend mi się nie uśmiecha

A Dorka znowu się powtórzę ale KOCHAM TWOJE DZIECKO
wroze Ci ze jak nic zakonczy sie seksem !! 🤪

nie ma chuja 😁 😁 😁 😁







☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heeeeeeeeeeeeeeej
ja jestem , zyje.. 🙂 Kacperus ma sie dobrze. 🙂
Ostatnio zadko tu bywamy bo brakuje mi czasu na wszystko. Cały czas trwaja przygotowania do slubu i wesela... Mam juz dosc 😞
Kacper kolki nie ma i okazalo sie ze to nie jest kolka tylko on reaguje na to co ja jem.A ze w domu obiadow nie gotuje, tylko lece na serkach i jak pojade do rodzicow na jem sie roznych rzeczy wtedy moj maly placze bo nie jest przyzwyczajony jego brzuszek do tego co zjem w gosciach. Wiec postanowilam ze lece dalej na serkach i nie mecze dziecka 😁 🙂 < zostalo mi jeszcze 6 kg 😠 >
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak, podaje sma gold Gosiu, ty tez????a Ty wlasciwie gdzie mieszkasz???bo w opisie prpfilu uk, a wpisy taakie jakies polskie 🙂?? a mozna smsa w polsce kupic?? lecimy we wrzesniu na min miesiac di domu i zastanawiam sie wlasnie co to z mlekiem bedzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
|Matylda bedzie chuj bedzie 😉 mowie Ci to

a ja ci mówię że nie
nie gadamy od niedzieli w ogóle nic a nic jeszcze nigdy tak nie było zawsze ktoś się wyłamał a teraz to za daleko zaszło i nikomu już nie zależy , mnie na pewno nie
powolutku zmykam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
tak, podaje sma gold Gosiu, ty tez????a Ty wlasciwie gdzie mieszkasz???bo w opisie prpfilu uk, a wpisy taakie jakies polskie 🙂?? a mozna smsa w polsce kupic?? lecimy we wrzesniu na min miesiac di domu i zastanawiam sie wlasnie co to z mlekiem bedzie....

ja jestem w uk w Walii 🙂 a posty polskie bo ja polka jestem z krwi i kosci a bycie w anglii finansowo zmusilo nas i nie zalujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a pisalas kiedys cos o rodzinie ?? czy mi sie pomylilo cos??? a tak w ogole, to jestescie tam sami,c zy z kims z rodziny czy znajomymi?? Ja przyjechalam z przyjaciolka, teraz juz po 2 latach mieszkamy oddzielnbie a ja nawet rodzinke swoja mala tutaj zalozylam 🙂 wybierasz sie do Polski z malutka???jesli tak, to kiedy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
a pisalas kiedys cos o rodzinie ?? czy mi sie pomylilo cos??? a tak w ogole, to jestescie tam sami,c zy z kims z rodziny czy znajomymi?? Ja przyjechalam z przyjaciolka, teraz juz po 2 latach mieszkamy oddzielnbie a ja nawet rodzinke swoja mala tutaj zalozylam 🙂 wybierasz sie do Polski z malutka???jesli tak, to kiedy??

jestesmy sami, (na szczescie 😉)do Polski planujemy jechac w kwietniu za rok na chrzest (i marcin ma w planach cywilny ale to ON ma w planach 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
to w podobnej sytuacji jestescie troszke 🙂 tyle ze moj partner jest z Nigerii 🙂 ja sie juz nie moge doczekac wrzesnia kiedy pojade z mala do domu, !!!!! mam zamiar wreszcie sie wyspac, a moja rodzina wreszcie nacieszyc malutka 🙂

a ja sie bronie od rodiny jak moge jakos wole miec dziecko dla siebie a nie zeby bylopodawane z rak do rak i zeby mi mowiono co mam robic 😮 ale to tez zalezy od rodziny jaka kto ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...