Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
http://babyonline.pl/kalendarz_rozwoju_dziecka.html?cac_week=10

tam pisza ze mozna na chwile dziecko sadzac ja nie kumam to mozna dziecko posadzić??? 😮
to czemu ja myslałam ze dopiero od 6m mozna zacząc sadzac dziecko??

Niech sobie piszą, ja tam sadzać nie zamierzam. W szkole rodzenia pani Sempolska mówiła, że dopóki dziecko samo nie zacznie, nie należy tego robić. Wklejałam Wam już zresztą błędy rodziców - to właśnie jej wykład był a ona jest fizjoterapeutką i pewnie wie co mówi 🙂
Zresztą każda zrobi po swojemu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
No Ola takie informacje to ja uwielbiam 🙂

Dlatego też ja cały czas ten pokarm utrzymuję, bo to sposób na naturalne chudnięcie bez katowania się i efektów jojo 😉
Niestety idzie wolniej niż przy diecie, ale mam czas 😉 4 kg na miesiąc średnio gubię.. teraz jakoś zwolniło, ale trudno, jeszcze +3 kg mam tj 56 kg. A chcę dojść do 50 kg 🙃
Idę ściągać pokarm 😁 😁 😁


no mi zostało 2 kg do wagi z przed ciazy a na koniec wakacj chce 58 wazyc ☺️
Tylko widzisz Ty nie masz takiego apetytu jak ja i ja gdybym sie tak baaardzo mocno nie pilnowała to pewni nawet kg bym nie zrzuciła

Jak będziesz dużo piła to i jeść się tak nie będzie chciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie myślałam ze to chyba za wczesnie sadzac.
a co do jedzenia ja to taki smakosz jestem czasem jem nawet jak nie jestem głodna 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
tak właśnie myślałam ze to chyba za wczesnie sadzac.
a co do jedzenia ja to taki smakosz jestem czasem jem nawet jak nie jestem głodna 🙂 🙃

ja też, ale teraz priorytet - waga - muszę zgubić to co nagromadziłam żrąc w ciąży ananaski i inne wafelki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
tak właśnie myślałam ze to chyba za wczesnie sadzac.
a co do jedzenia ja to taki smakosz jestem czasem jem nawet jak nie jestem głodna 🙂 🙃

ja też, ale teraz priorytet - waga - muszę zgubić to co nagromadziłam żrąc w ciąży ananaski i inne wafelki 😜


no dokładnie i wiesz juz tak sobie pomyslałam wczoraj no pieknie zrobiłam odmawiam sobie wielu rzeczy i przez to dziecko glodzę 😞 ale jak piszecie tu ze to normalne to mi ulżyło.

A tak fajnie miesicic sie w swoje ubrania 🙂
Ja to bym sie pewnie nie wzieła za siebie ale pojechalismy do Witowa szwagierka pol roku po ciązy 50 kg wyzsza od mnie moja przyjaciólka 64 a ja 73 grubas boze jak ja sie zle czułam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
tak właśnie myślałam ze to chyba za wczesnie sadzac.
a co do jedzenia ja to taki smakosz jestem czasem jem nawet jak nie jestem głodna 🙂 🙃

ja też, ale teraz priorytet - waga - muszę zgubić to co nagromadziłam żrąc w ciąży ananaski i inne wafelki 😜


no dokładnie i wiesz juz tak sobie pomyslałam wczoraj no pieknie zrobiłam odmawiam sobie wielu rzeczy i przez to dziecko glodzę 😞 ale jak piszecie tu ze to normalne to mi ulżyło.

A tak fajnie miesicic sie w swoje ubrania 🙂
Ja to bym sie pewnie nie wzieła za siebie ale pojechalismy do Witowa szwagierka pol roku po ciązy 50 kg wyzsza od mnie moja przyjaciólka 64 a ja 73 grubas boze jak ja sie zle czułam 😞

Nie zrozum mnie źle - ja się nie odchudzam, jem normalnie tyle że 2 posiłki (śniadanie i obiad) a kolacji już nie potrzebuję, a jak mi się chce jeść to jem owoce i już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
tak właśnie myślałam ze to chyba za wczesnie sadzac.
a co do jedzenia ja to taki smakosz jestem czasem jem nawet jak nie jestem głodna 🙂 🙃

ja też, ale teraz priorytet - waga - muszę zgubić to co nagromadziłam żrąc w ciąży ananaski i inne wafelki 😜


no dokładnie i wiesz juz tak sobie pomyslałam wczoraj no pieknie zrobiłam odmawiam sobie wielu rzeczy i przez to dziecko glodzę 😞 ale jak piszecie tu ze to normalne to mi ulżyło.

A tak fajnie miesicic sie w swoje ubrania 🙂
Ja to bym sie pewnie nie wzieła za siebie ale pojechalismy do Witowa szwagierka pol roku po ciązy 50 kg wyzsza od mnie moja przyjaciólka 64 a ja 73 grubas boze jak ja sie zle czułam 😞

Nie zrozum mnie źle - ja się nie odchudzam, jem normalnie tyle że 2 posiłki (śniadanie i obiad) a kolacji już nie potrzebuję, a jak mi się chce jeść to jem owoce i już 🙂


no własnie a ja to musze chodzic glodna czasem 😞
nie jem slodyczy kolacji mies tłustych ziemniaków i chleba
tylko tak warzywa z parowara piers gotowana o takie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
tak właśnie myślałam ze to chyba za wczesnie sadzac.
a co do jedzenia ja to taki smakosz jestem czasem jem nawet jak nie jestem głodna 🙂 🙃

ja też, ale teraz priorytet - waga - muszę zgubić to co nagromadziłam żrąc w ciąży ananaski i inne wafelki 😜


no dokładnie i wiesz juz tak sobie pomyslałam wczoraj no pieknie zrobiłam odmawiam sobie wielu rzeczy i przez to dziecko glodzę 😞 ale jak piszecie tu ze to normalne to mi ulżyło.

A tak fajnie miesicic sie w swoje ubrania 🙂
Ja to bym sie pewnie nie wzieła za siebie ale pojechalismy do Witowa szwagierka pol roku po ciązy 50 kg wyzsza od mnie moja przyjaciólka 64 a ja 73 grubas boze jak ja sie zle czułam 😞

Nie zrozum mnie źle - ja się nie odchudzam, jem normalnie tyle że 2 posiłki (śniadanie i obiad) a kolacji już nie potrzebuję, a jak mi się chce jeść to jem owoce i już 🙂


no własnie a ja to musze chodzic glodna czasem 😞
nie jem slodyczy kolacji mies tłustych ziemniaków i chleba
tylko tak warzywa z parowara piers gotowana o takie

ja jem wszystko, tylko mniej i już 🙂 dzisiaj jadłam chrupiące bułeczki z karkówką którą 2 dni temu upiekłam, a przecież karkówka to chudych mięs nie należy.. aha i zup jem dużo - to ważne 🙂 i nie daję do nich żadnych sztucznych rosołków tylko wsio na wywarach mięsno-warzywnych, do tego natka i koperek 🙂 i młode warzywka... pycha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez słyszałam ze zupy przy karmieniu sa b. wazne! chyba jutro tez taka ugotuję.

U nas pada wiec ide na góre malej sesje foto. zrobie bo sie zbieram i zbieram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dominik- sto lat! Milion całusków!

Wiola- nie mogłam się opanować i też dałam małej trochę przecierku marchew -jabłko (niecałą łyżeczkę na raty); haha ale zdziwiona była, nie wiedziała co z tym robić na początku 😁
Na kaszki jeszcze poczekam z tydzień, dzisiaj tylko troszkę eksperymentuję.

I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja juz po spacerze niestety Amelka ma bakterie dzisiaj odebrałam wyniki i pediatra przepisała jej antybiotyk wiec ze szczepienia nici 🤨 🤨 🤨 mam nadzieje ze jej pomoze 🤨 🤨


co do sadzania ja tez jestem zdania ze dziecko samo sie rozwija i nie należy nic przyspieszać bo krzywde można zrobić ale karzdy robi jak chce i nie potępiam 🙂
Moja od kilku dni ma ciemieniuche nie jest jej duzo ale jest i tez od urodzenia smarowalam oliwka ale chyba teraz przestane i kupie polecana przez Ole Mustele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema!
Wrocilam z zakupow.
Andziucha - jestem w szoku, ze masz takiego duzego syncia..... zarowno wagowo, jak i dlugosciowo!!! Szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ewelina - przerazila mnie ta fotka.... 🙂 Bała bym sie, tym bardziej teraz, jak Maja byla przelamana i od tamtej pory bardzo uwazam na to jak ja trzymam, a co dopiero mowic o takim sadzaniu
Dominik - wszystkiego naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czas na sprzątanie po remoncie i obiad, bede zagladac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak wogole to bry 😉
ja robie sobie amciu, dziecko sprzedalam tesciowej.. ehh no ale coz zrobic 😉 a wlasnie mowilam do D. ze tez tak mi sie chce juz big maca mojego kochanego zjesc i loda .. ehh ale zebym ja mogla zjesc to musze sie do Zielonej wybrac bo u nas w naszej malej miescince nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
tak wogole to bry 😉
ja robie sobie amciu, dziecko sprzedalam tesciowej.. ehh no ale coz zrobic 😉 a wlasnie mowilam do D. ze tez tak mi sie chce juz big maca mojego kochanego zjesc i loda .. ehh ale zebym ja mogla zjesc to musze sie do Zielonej wybrac bo u nas w naszej malej miescince nie ma 😞

a wczoraj o Waszej małej mieścinie było w Faktach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...