Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
hej hej dziewczynki jestem i ja w końcu po długiej rozłące ☺️ tęskniło mi się za wami ale mam nadzieje że już bede częściej 😉
mój słodziak rośnie i daje mi kupę śmiechu i zadowolenia.
Waży ponad 5kg i długaśny się zrobił, gada po swojemu śmieje sie w niebo głosy po prostu plaster miodu 🙂


witamy witamy po dlugiej nieobecnosci 🙂 albo mi sie wydaje albo on sam siedzi ?? 😮 😮


Też to zauważyłam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
hej hej dziewczynki jestem i ja w końcu po długiej rozłące ☺️ tęskniło mi się za wami ale mam nadzieje że już bede częściej 😉
mój słodziak rośnie i daje mi kupę śmiechu i zadowolenia.
Waży ponad 5kg i długaśny się zrobił, gada po swojemu śmieje sie w niebo głosy po prostu plaster miodu 🙂


witamy witamy po dlugiej nieobecnosci 🙂 albo mi sie wydaje albo on sam siedzi ?? 😮 😮


tez to zobaczyłam i sie przeraziłam 🤔

Ewelina nie boisz sie go tak sadzać??


hahaha tatuś ukrytą reka go trzymał od tyłu ale moj mały jest silny bardzo bo sie podrywa jak go sie poloży a raczej posadzi na swoich nogach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
tyminka napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
hej hej dziewczynki jestem i ja w końcu po długiej rozłące ☺️ tęskniło mi się za wami ale mam nadzieje że już bede częściej 😉
mój słodziak rośnie i daje mi kupę śmiechu i zadowolenia.
Waży ponad 5kg i długaśny się zrobił, gada po swojemu śmieje sie w niebo głosy po prostu plaster miodu 🙂


witamy witamy po dlugiej nieobecnosci 🙂 albo mi sie wydaje albo on sam siedzi ?? 😮 😮


tez to zobaczyłam i sie przeraziłam 🤔

Ewelina nie boisz sie go tak sadzać??


hahaha tatuś ukrytą reka go trzymał od tyłu ale moj mały jest silny bardzo bo sie podrywa jak go sie poloży a raczej posadzi na swoich nogach


tzn. nie to ze neguje czy cos kazdy wie co ma robic 🙂 tylko wszedzie mówia pisza z e nie mozna dziecka sadzac nawet do 6m a on jest jeszcze bardzo malutki zeby go posadzic chyba nawet podtrzymując za plecki rączki itp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
która przechodziła kryzys laktacyjny?


ja wypiłam piwko ☺️ o ostatnio to nawet czesto mi sie zdarza ☺️ za to mleka starcza małemu bo tez był czas ze było krucho, nawet jednego dnia dawałam modyfikowane przez cały dzien ale moje dziecie go nie lubi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
tyminka napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
hej hej dziewczynki jestem i ja w końcu po długiej rozłące ☺️ tęskniło mi się za wami ale mam nadzieje że już bede częściej 😉
mój słodziak rośnie i daje mi kupę śmiechu i zadowolenia.
Waży ponad 5kg i długaśny się zrobił, gada po swojemu śmieje sie w niebo głosy po prostu plaster miodu 🙂


witamy witamy po dlugiej nieobecnosci 🙂 albo mi sie wydaje albo on sam siedzi ?? 😮 😮


tez to zobaczyłam i sie przeraziłam 🤔

Ewelina nie boisz sie go tak sadzać??


hahaha tatuś ukrytą reka go trzymał od tyłu ale moj mały jest silny bardzo bo sie podrywa jak go sie poloży a raczej posadzi na swoich nogach


tzn. nie to ze neguje czy cos kazdy wie co ma robic 🙂 tylko wszedzie mówia pisza z e nie mozna dziecka sadzac nawet do 6m a on jest jeszcze bardzo malutki zeby go posadzic chyba nawet podtrzymując za plecki rączki itp?


no nie wiem mój lubi siedzieć na wpół taki bym to nazwała na Bujaczku kolanach itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
tyminka napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
hej hej dziewczynki jestem i ja w końcu po długiej rozłące ☺️ tęskniło mi się za wami ale mam nadzieje że już bede częściej 😉
mój słodziak rośnie i daje mi kupę śmiechu i zadowolenia.
Waży ponad 5kg i długaśny się zrobił, gada po swojemu śmieje sie w niebo głosy po prostu plaster miodu 🙂


witamy witamy po dlugiej nieobecnosci 🙂 albo mi sie wydaje albo on sam siedzi ?? 😮 😮


tez to zobaczyłam i sie przeraziłam 🤔

Ewelina nie boisz sie go tak sadzać??


hahaha tatuś ukrytą reka go trzymał od tyłu ale moj mały jest silny bardzo bo sie podrywa jak go sie poloży a raczej posadzi na swoich nogach


tzn. nie to ze neguje czy cos kazdy wie co ma robic 🙂 tylko wszedzie mówia pisza z e nie mozna dziecka sadzac nawet do 6m a on jest jeszcze bardzo malutki zeby go posadzic chyba nawet podtrzymując za plecki rączki itp?


no nie wiem mój lubi siedzieć na wpół taki bym to nazwała na Bujaczku kolanach itp.


a wszedzie czytam ze za s.łaby kręgosłup itp. a jak byłaś u lekarza to pytałaś moze czy tak mozna? mnie az korci zeby ja posadzic ale w około ludzie morde dra ze chyba ogłupiałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
tyminka napisał(a):
która przechodziła kryzys laktacyjny?


ja wypiłam piwko ☺️ o ostatnio to nawet czesto mi sie zdarza ☺️ za to mleka starcza małemu bo tez był czas ze było krucho, nawet jednego dnia dawałam modyfikowane przez cały dzien ale moje dziecie go nie lubi 🤔


musze isc po te piwko albo lampki wina sie napic wczoraj wieczorem zjadła i chciała jeszcze a piersi puste 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nina ja piłam na początku karmi( którego nie nawidze-ale teraz są nowe smakowe) polecam kawowe. pożniej piłam redsa tylko zeby nie było 1 butelke nie wiecej a karmi można wiecej nawet położne polecają. zostaw piersi na cały dzień daj jej MM a wieczorkiem lub rano w zależności kiedy wolisz mleczko powinno wrócić!
i cierpliwości bo musi to troche potrwać w 30 minut cudów nie bedzie!
co do tego sadzania- mi nikt nie krzyczy może dlatego że on podparty jest ciągle a to o moje piersi tak jak teraz siedzi i pisze ze mną albo o kolana nog męża.
mój syn to wogóle jakiś ewenement 🤪siedzi kręcia głową na wszystkie strony i macha jak by miał z 6 miesiecy az lekarka w szoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł Ewelina, fajnie że już jesteś, mam nadzieję, że poukładałaś sobie wszystko tak jak chciałaś 🙂

Nina - ja miałam ten problem, ale dr Ozimek kazał mi pić 3,5-4 litry płynów, a do tego od kilku dni macham laktatorem i mi się na nowo laktacja rozkręciła bo jak wiesz, ja małą tylko troszkę dokarmiałam piersią a teraz ściągam po 80-100 ml za jednym razem, co wcześniej w ogóle było niemożliwością.. Podstawa jednak dużo pić.. 😉
Trzymam kciuki - będzie dobrze

Wioluś kochana - gdzie kupiłaś Laurce taką fajową opaskę? Ja szukałam na allegro ale same takie co mi się nie widzą a ta Wasza taka szeroka i ładna..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Heloł Ewelina, fajnie że już jesteś, mam nadzieję, że poukładałaś sobie wszystko tak jak chciałaś 🙂

Nina - ja miałam ten problem, ale dr Ozimek kazał mi pić 3,5-4 litry płynów, a do tego od kilku dni macham laktatorem i mi się na nowo laktacja rozkręciła bo jak wiesz, ja małą tylko troszkę dokarmiałam piersią a teraz ściągam po 80-100 ml za jednym razem, co wcześniej w ogóle było niemożliwością.. Podstawa jednak dużo pić.. 😉
Trzymam kciuki - będzie dobrze

Wioluś kochana - gdzie kupiłaś Laurce taką fajową opaskę? Ja szukałam na allegro ale same takie co mi się nie widzą a ta Wasza taka szeroka i ładna..



tak ola jakoś wszystko ogarnęłam nie powiem ze jest już cudownie bo bym skłamała ale znośnie i widać światełko w tunelu 🤪
dzięki za pamięć kochane jesteście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Oluś tak zrobie jak mówisz bede dzis pic i pic az pękne. 4 litry na dzien to boziu strasznie duzo ale jak trza to trza co pijesz?
Ewelinka tego piwa to sie napije ale na cały dzien na mm jak ją zostawie to chyba moja laktacja by sie zakonczyła 😞
wczoraj wieczorem dałam jej dwie piersi a ta bidulka dalej ciagnie i sie denerwuje poszłam po laktator sprawdzic czy moze mi sie wydaje ze mam mało mleka ja za laktator macham i macham i nawet kropla nie poszła, co ja przerzyłam. biegiem do lodówki 2 szklany mleka szklane wodey az mi sie nie dobrze zrobiło i teraz pelne piersi ale wieczorem znów dramat bo nie bedzie na pewno.
i juz sobie mysle dzis rano pojde po MM a w necie czytam ze zrobie wielki błąd dzis poczekam ale jak mi znów wieczorem zabraknie to jutro kupie mm i wieczorem jej dam troche. to juz zapytam tak przy okazji jakie MM najlepsze?
Ola a ty napisałas ze machasz laktatorem ale po to zeby sciagnąć czy zeby pobudzic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Dzięki Oluś tak zrobie jak mówisz bede dzis pic i pic az pękne. 4 litry na dzien to boziu strasznie duzo ale jak trza to trza co pijesz?
Ewelinka tego piwa to sie napije ale na cały dzien na mm jak ją zostawie to chyba moja laktacja by sie zakonczyła 😞
wczoraj wieczorem dałam jej dwie piersi a ta bidulka dalej ciagnie i sie denerwuje poszłam po laktator sprawdzic czy moze mi sie wydaje ze mam mało mleka ja za laktator macham i macham i nawet kropla nie poszła, co ja przerzyłam. biegiem do lodówki 2 szklany mleka szklane wodey az mi sie nie dobrze zrobiło i teraz pelne piersi ale wieczorem znów dramat bo nie bedzie na pewno.
i juz sobie mysle dzis rano pojde po MM a w necie czytam ze zrobie wielki błąd dzis poczekam ale jak mi znów wieczorem zabraknie to jutro kupie mm i wieczorem jej dam troche. to juz zapytam tak przy okazji jakie MM najlepsze?
Ola a ty napisałas ze machasz laktatorem ale po to zeby sciagnąć czy zeby pobudzic?


nina ja nie dawałam małemu z piesi całą noc tylko mm dałam piersią odpocząć i sie napełnić! i tez laktator używałam aby pobudzić i zobaczyc na jakim etapie jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
Matylde teraz pół godziny będziemy za język ciągnąć 😜

Tyminka, ja małej podaje Bebilon.


Bebilon to chyba te najdroższe tak? coś tak mi sie kojarzy. Bo jest znany jeszcze ten Nan?? to który lepszy? i jak bym kupowała to 1??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Dzięki Oluś tak zrobie jak mówisz bede dzis pic i pic az pękne. 4 litry na dzien to boziu strasznie duzo ale jak trza to trza co pijesz?
Ewelinka tego piwa to sie napije ale na cały dzien na mm jak ją zostawie to chyba moja laktacja by sie zakonczyła 😞
wczoraj wieczorem dałam jej dwie piersi a ta bidulka dalej ciagnie i sie denerwuje poszłam po laktator sprawdzic czy moze mi sie wydaje ze mam mało mleka ja za laktator macham i macham i nawet kropla nie poszła, co ja przerzyłam. biegiem do lodówki 2 szklany mleka szklane wodey az mi sie nie dobrze zrobiło i teraz pelne piersi ale wieczorem znów dramat bo nie bedzie na pewno.
i juz sobie mysle dzis rano pojde po MM a w necie czytam ze zrobie wielki błąd dzis poczekam ale jak mi znów wieczorem zabraknie to jutro kupie mm i wieczorem jej dam troche. to juz zapytam tak przy okazji jakie MM najlepsze?
Ola a ty napisałas ze machasz laktatorem ale po to zeby sciagnąć czy zeby pobudzic?

Nina ja mleka krowiego wcale nie piję, bo położna powiedziała mi, że zmniejsza wchłanianie laktozy u dziecka i w ogóle z nabiałem kazała uważać i jeść malutko..
Ja piję kompot z jabłek, codziennie sobie gotuję albo co drugi dzień gar i wypijam ok 2 litrów, do tego rano inkę z odrobiną mleka do kawy i herbatkę Hipp. No i macham laktatorem i żeby ściągać i żeby pobudzić bo szkoda mi żeby mała piła chemię jak mam mleko. Tylko że ona z cyca to 2 min pije i już nerwy więc jej daję w butelce to co ściągam. Wilk syty i owca cała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...