Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Dziekuje w imieniu Fabianka za zyczenia 🙂 dziecie chyba czuje ze dzis jego dzien bo nawet dal mi pospac i w dobrym humorze sie obudzil 🙂


A to podziekowanie Fabianka dla forumowych ciotek 🙂 zdjecie z ostatniej chwili 🙂
http://imageshack.us/photo/my-images/52/dscn3653h.jpg/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jeju a ja nawet nie mam zdjęcia ze szpitala żadnego , a pierwsze i to nijakie zdjecie ze mną Lena ma jak skończyła 5 tygodni 😞 w sumie to my w ogóle mamy mało zdjęć

a Fabianek to na prawdę Pucuś hihi dawno nie widziałam takiego dzieciaczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli to jest Nikon D90 i obiektyw 80-200 potem obróbka w Photoshopie
Wszystkiego najlpepszego solenizantom naszym 😘
Matylda ales sie rozpisała 😲 juz kryzys zażegnany ale nic nie wiadomo czy na stałe 🤨
Ja juz posprzatałam rosołek sie gotuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy 🙂

wszystkiego co najpiekniejsze dla naszych dzisiejszych solenizantow!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

my wlasnie po drugim sniadanku, tzn ja po pierwszym, moje dziecie po 2. 🙂 wstala dopiero o 7.22 na karmienie, wiec nocka super. Ale mamy problem z nia, bo popoludniamy robi sie maruda, nic jej nie pasuje nic nie chce, tylko na rekach, zmeczona, to oczywiste, tylko jak ja juz utulam, to spi jakies 5- 10 minut i sama nie wiem co mam zrobic. Dzisiaj mam plan, zeby po karmieniu o 2, albo od razu na spacer jesli sie nie rozpada, albo jesli sie rozpada zasune zaslony w sypialni i cysia dostanie, moze sie uda..... wy macie jakies sposoby na to zeby polozyc dziecko do snu w dzien????
o!! kupka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Fabianek słodziak taki grubcio sliczy i te wloski najlepsze 🙂
Kamilko-Kapcerek sliczny a Ty jaka Dżaga nono 🙂


A u nas goraca wlasnie skonczyam sie opalac i ide z mala na spacer:P


opalac? u mnieleje!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, jestem, dzień dobry 🙂

Wioluś Dziękuję Ci bardzo - jesteś kochana 😘
Adres prześlę na maila i kaskę też tylko muszę poszukać w historii Twojego numeru konta 😉 A i napisz ile mam Ci przelać za opaski i przesyłkę, bo nie znaju co i jak 😉

Miliony buziaczków, kolorowych motylków i puchatych owieczek od Lenki dla Liwki, pucusia Fabianka i najmłodszego naszego forumowego bibi - Kacperka

Ja dziś niewyspana, mimo że pogoda do spania ( u mnie też kurwaaaa dalej leje) bo mój mąż o 4-tej nad ranem latał ze ścierą po całej chałupie za muchą i nie mógł jej upolować 😁 Światła wszędzie pozapalał wszystkie jakie tylko w domu mamy i czatował 😮 Sprawdzałam - gorączki nie miał 😁 😁 😁 😁

Matylda - to żeś posta wypier...ła 😁 Tobie mleko zanika a mi się rozbujała laktacja i teraz chce czy nie muszę machać laktatorem 😮 🥴 bo mi z cyców kapie 😲

Aha - Lenka dziękuje za komplementy - a ta bródka szpiczasta to po tatusiu ☺️

Dobra koniec bo zaraz wyjdzie mi taki sam post jak Matyldzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też pada.

Ja uciekam z małą na rehabilitację.

Ps. Andżela Fabian normalnie daje czadu z tą czupryną. W ogóle taki dorosły chłopak.
Ewelina a Kacper to widać że ma chcice na tego twojego cyca 🙂 Prawdziwy chłop z niego rośnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):


Ewelina a Kacper to widać że ma chcice na tego twojego cyca 🙂 Prawdziwy chłop z niego rośnie 😜

😮 😮 😮

A Ty nie na głodzie przypadkiem? 😁 😁 😁


Ani trochę 🙂

Przypomnijcie mi jak wrócę że mam wam napisać a propo kupy od Laury.

teraz już zmykam.

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angelika ale to że napisałam że Pucuś to w tym pozytywny znaczeniu- po prostu fajniutki jest chociaż dźwigania nie zazdroszczę
Dagi ja nadal nie potrzebuję usypiać dziecka, no nie wiem ona albo śpi albo leży albo się drze, rzadko marudzi
ja mam rozpiździel w domu ale teraz mimo deszczu muszę iść z psem do lasu bo jest przeniesiony w inne miejsce i nie chce tam sie załatwić bo nie wie czy mu nic nie grozi 😁 i jęczy na łancuchu bo mu się chce a kupki koło budy nie zrobi więc zaraz idziemy (ale zdanie 😁)
aha coś tam Nina pisała o kryzysie że zażegnany czy coś, no więc nasz kryzys będzie trwał dopóki P. nie zacznie sie leczyć tylko teraz wie że jeśli podniesie głos na mnie i nie daj Boże w obecności dziecka, albo jak będzie odpierdalał coś w stylu wybiegania, wyklinania i fochowania bez powodu allbo nawet jeśli będzie miał powód ale przesadzi z jakąs reakcją to to będzie jego ostatni wybryk bo ja już siły nie mam
i mimo że przez te 5 dni było kiepsko miedzy nami to przynajmniej ominęły nas jakieś akcje rodem z dramatu
tyle idem z psem bo mnie woła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o zes kurrrrrrrrrrr............................ mam wkuwiajaca muche w domu.... jeszcze nigdy wczesniej takiej nie "spotkalam" zaraz ja chyba zabije wzrokiem, bo inaczej rady nie dam!!!! 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie tez muchy denerwujace lataja po kuchnio- salonie, ale po kilku minutach wyproszenia jej z mieszkania dalam sobie spokoj.... ide zrobic porzadek u siebie w szafie, bo siuchy wypadaja mi na podloge jak ja tylko otwieram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...