Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Dorka1986 napisał(a):
WIOLA TO ŻE NIE PISZEMY GDZIE JESTES TO TYLKO DLATEGO ZE WIEMY ZE MASZ UTRUDNIONY KONTAKT Z KOMPEM
BARDZO ZA TOBA TESKNIMY WRACAJ JUZ I UDZIELAJ SIE TAK JAK KIEDYS


LAURKA JEST PRZECUDOWNA ZAKOCHALAM SIE W NIEJ JEST TAKA SLODZIUTKA OCZKA MA TAKIE ŚLICZNE 😘 😘 😘

dokładnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sama sto razy pisałaś że łatwo nie będzie to czego od nas oczekujesz??????????????????
ja pamiętam cały czas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hello.
Na wstępie to tysiąc buziaków ślę dla Wojtusia (spóźnionych i mi głupio ☺️ ) i dla Polusi :* :* :*
Ahh Wiola, jak ja Cię rozumiem, bo o mnie to też tu nikt nie pamięta!! nawet jak zaglądam codziennie, to mają mnie w tyłku 😞 ale co zrobić....
Laurka jest śliczniusia i już taka dojrzała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
hello.
Na wstępie to tysiąc buziaków ślę dla Wojtusia (spóźnionych i mi głupio ☺️ ) i dla Polusi :* :* :*
Ahh Wiola, jak ja Cię rozumiem, bo o mnie to też tu nikt nie pamięta!! nawet jak zaglądam codziennie, to mają mnie w tyłku 😞 ale co zrobić....
Laurka jest śliczniusia i już taka dojrzała 😁

a kopnął Cię ktoś kiedyś w 4 litery? 😠
jak nie to ja mogę być pierwsza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka my daliśmy 24tys i to jest ta dopasiona wersja ze wszystkimi odogodnieniami

Matylda co do nutraświństwa to zielone kupy po tym są jak najbardziej normalne bo to mleko ma dużą zawartość żelaza i to przez to. aczkolwiek mój młody kupy robi żółte, najpierw plastelina, a od kilku dni o konsystencji musztardy - o jak obrazowo to ujelam 😜 aha i mi lekarz wypisuje na recepcie wieksza ilosc np.6 puszek ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie Matylda nieraz kupy są zielone bo w niektórych mlekach jest dużo żelaza... my też tak mamy po Nanie....ale w szpitalu stwierdzili że u nas akurat własnie z tego powodu są te kupy zielone.... ale czasami zielone kupy to wynik czegoś innego... i zawsze warto to skonsultować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Dziewczyny a kiedy się spotykacie?

20-tego sierpnia 🙂


to forum w tym dniu opustoszeje 🤔

a Ciebie nie będzie? 🤔


hmm.... a powinnam? nawet nie pomyślałam o sobie... bo Wy jestescie mocno zrzyte ze sobą, a ja niedawno dołączyłam...nie wiem czy byście mnie chciały ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...