Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem!
Wyszłam z domu o 9 i wróciłam dopiero o 16 🙂
U nas w Łodzi - masakra.... żar leje się z nieba!!! Nie do wytrzymania!!! Chyba ze 100 stopni jest 🤪
Moja siostra pojechała sobie właśnie przed chwilą nad morze i zostawiła mi swoje dwa yorki 😮 teraz mam w domu 4 psy! jak nie dostane szału to będzie dobrze 🙃
Powinnam posprzątać, ale mi się nie chce... mąż na 16 godzin w pracy więc będę leżeć i wzdychać 🙂
Zaraz sobie tylko fasolkę żółtą ugotuję 🙃 bo na obiad mam zupę serową z mięsem mielonym, a ja jej nie lubię 😞 😞 😞 😞 (Robię, bo "muszę") 🤨


Ola - spacerowka jest tak jak gondola, na plasko tez.... a mam lepszy kąt nachylenia jak chcę ją położyć wyżej, żeby wszystko widziała... w gondoli jest bardziej pionowo - przynajmniej w mojej...
Dlatego w spacerówce sobie leży na płasko jak śpi. a jak chce oglądać świat to lekko podnoszę i leży sobie cały czas, z tym że troszkę wyżej ma całe plecki od pupy.
I miałam jeszcze zapytać - zaczęłaś używać tego GUAMU?
Andżelika - Fabian, to już duży chłopak! Bardzo fajnie i poważnie wygląda na tej fotce... 🙂 Jak sobie rączkę fajnie położył na spodenkach 🙂
Brechti - dla Twojej Helenazy - wszystkiego Najlepszego!!!! zdrówka i dużo uśmiechu... 🙂
Marinka - ja się powtarzać nie będę, a zresztą - co mi tam - ZAKOCHANA JESTEM w JÓZKU!!!! 🙂 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Matylda - Lenka cudowna, jaką ma fajną sukienkę 🙂
Natka - niczego nie zauważyłam w swoim smoczku takiego 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magda z Łodzi - nie używałam guamu bo tamtego nie zamówiłam co pokazywałam a ten mój leżał do góry nogami i trochę z niego wyciekło i nie wiem czy mogę go teraz używać 🤢 Poza tym jakoś nie miałam kiedy i teraz jeszcze ta moja kruszynka się "rozstroiła".. Jakoś nie mam weny 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 mysmy niedawno dopiero wrocili z parku, piekna pogoda byla wiec szkoda w domu siedziec, a ledwo do domu weszlismy i sie rozpadalo 🙂 to sie nazywa miec szczescie!!!
ugotowalam przedziwna zupe 🙂
mianowicie ogorkowa, z ziemniaczkami i mieskiem wolowym, i dosypalam paczke krewetek i troche mleka kokosowego.... pychota!!! 🙂 🙂
Ja moja Panne w gondoli woze, ale mam taki problem, ze ona sie podnosi caly czas, chwyta za boki, chwyta za pokrywe i sie unosci do gory!!!! a steka przy tym jak staruszka 🙂 🙂!!! wiec podejrzewam, ze jeszcze z miesiac i juz sie bede bala ze wypadnie i ja do spacerowki przeniose.

Neli juz tydzien piersia w ogole nie karmilam, sciagam jeszcze troche mleka jednak, tak okolo 25-30ml kazdego dnia, ale nie daje jej juz go, bo pije czerwona herbate i wczoraj troszzke piwa sie napilam, doslownie kilka lykow. No i wlasnie sie zastanawiam, kiedy przestane to mleko produkowac juz.... moze jak bede u lekarza z Nela za dwa tygodnie to zapytam o te tabletki na wysuszenie pokarmu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
co to guam? 😮

Następna nooo 😁
Już mi się nie chce pisać osiemnasty raz 😜
to taki rewelacyjny specyfik na skórę działający rewelacyjnie na cellulit, już kilka razy pisałam że kiedyś tego używałam jak gruba nie byłam i mi po 2 cm z ud zeszło a jaka skóra zajebista po tym..
Anyway - to błoto z alg, kiedyś dostępne było tylko w salonach kosmetycznych a teraz na allegro wszędzie pełno, bez problemu można kupić i o wiele taniej niż kiedyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helenko piękna i uśmiechnięta wszystkiego co najcudowniejsze :* :* :*

Dziewczyny, daje dzisiaj mojemu bobkowi modyfikowane i dziecko grzeczne, że aż chce mi się do nieba skakać!!!! wiecie co, moje mleko chyba było za mało kaloryczne dla niego. Mam nadzieję, że te jazdy były właśnie od tego. Aż boję się go chwalić, ale nie mogłam się powstrzymać. Pewnie jeden posiłek będę mu z cyca dawała, ale resztę już na MM. No chyba, że dalej będą jazdy,
Komar ugryzł mnie w palec od stopy i swęęędzi niemiłosiernie... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Ola a pokaz mi jak to konkretnie wyglada? np na allegro? znajdziesz mi jakiegos linka? bo nie chcialabym jakiegos gowna kupic. a mi by sie p[rzydalo bo cellulit mam okrutny i sflaczala dupe 😁

http://allegro.onet.pl/guam-zestaw-na-tluszcz-brzuch-500g-zel-gratissy-i1708705472.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda Lenka cuuudowna 🙂 ale synowa mi rosnie no no 😁
Marinka Józio słodziak, Wojti miał taką samą koszulkę tylko juz za mala jest 😜

Helenko sto latek dla Ciebie Słonko i wszystkiego dobrego od Wojtusia i cioci 😘

co do spacerowki, to ja juz niedlugo tez bede zmienialal, bo moj maluch w gondoli juz sie ledwo miesci 😜
no i jutro szczepienie na 8.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja sie dzisiaj posmażyłam troche na słoneczku 🙂 w koncu 😎
jutro idę z malym do lekarza bo coś się zaczał prężyc przy jedzeniu. Widze ze jest glodny i chce ssac ale az piszczy i go wygina z bolu. Boje sie ze to bedzie nietolerancja tego nutramigenu i zastanawiam jaki syf mu wcisna znow do jedzenia ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...