Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
jeszcze jestem.... dzwonił do mnie lekarz i prosil żebym była na 20:00 jezeli moge.... a moge wiec bede na 20 🙂

czyli mnie intuicja nie myliła i trzeba było zostawić jednak tę 20-tą 😉

a mojego męża nie ma... 😠 a księciu przyjmuje do 17.45 i chusteczka, ciekawe jak on zamierza chrzest załatwić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
a ja mojemu dzisiaj dalam pierwszy raz jabłuszko 🙂 jak na pierwszy raz to slicznie jadl i smakowalo mu nawet 😜 i na kolacje troszke kleiku dostal, a pozniej i tak cycusia zjadl 😜

Dominiś wszystkiego najlepszego ! 😘

gdzie jest aisak? 🤢

i Tyska i Tynka i kmatus i Beata i Ewelina z Wawy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny ja bylam wczoraj na szczepieniu i dzisaj mamy takie obrzeki na nozkach biedny tak plakal 😞 zrobilkam mu oklady i bylo troche lepiej. teraz mam pytanie dostalismy nutriton i powiedzcie mi jak wy naklonilyscie swoje dzieci do picia tego. moja maly wypil jedna porcje i teraz za cholere pluje jak nie wiem. nawet smoczek trojprzeplywowy kupilam zeby sie dalo pic a on za cholere. kurde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec.... no wiesz Ola ja z mezem byłam 🙂
kupy zielone w naszym przypadku sa ok, bo sa takie od poczatku i nie ma powodu do zmiany mleka...
od 5 miesiaca mamy przejsc na mleko 2
dobrze ze zaczelismy z marchewka teraz jabluszko i marchewka z ryzem.... dopiero po miesiacu od podania pierwszej marchwii mamy dac kaszke....
i hmm co tam jeszcze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry

Sto lat dla Dominisia.

A teraz do rzeczy. KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA,KURWA, KURWA, KURWA, 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Mam masakryczny dzień i płakać mi się chce. Jutro mój T. sprosił gości na imprezę więc od rana robiłam zakupy. Najpierw byłam z małą u neurologa, potem ćwiczenia. Po tym wszystkim pojechałyśmy do REALA i nie dość że kurwa moja mama nie zamknęła auta (drzwi były otwarte poprostu) to jeszcze zostawiłam załączone światła i się mi do chuja kumulator wyładował. Nosz ja pierdolę. Godzinę czekałam aż T. z kablem przyjedzie. 🥴 🥴
Potem mama z wrażenia kasy w wózku zapomniała (chuj że 2 zł. ale liczy się każdy grosz).
A żeby tego było mało to dzwoniłam dzisiaj do ośrodka gdzie mieliśmy jechać na wczasu w sobotę i się okazało że mieliśmy potwierdzić jeszcze pobyt do 18.06 i że oni już kurwa wolnych miejsc nie mają. Ja pierdolę. Zapłaciłam od razu przy zakupie (kupowałam przez GROUPON) i od razu miałam podać termin a tam kurwa małym druczkiem napisali że pomimo tego że już termin wybrałam i zapłaciłam to jeszcze kurwa mam potwierdzić że jednak tam przyjadę. No co za debilstwo!!!!!!!!!!

No i dupa - kolejny wolny terminto 4 września i jestem głęboko w kaczej dupie bo kurwa zarezerwowałam hotel na nasze spotkanie na 20 i będę musiała jeszcze kasę na paliwo dodatkowow dawać a kurwa widoków na nową pracę nie mam i w chuj cienko z kasą 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

No i tyle kurwa z dobrych wiadomości. Na spotkaniu będę bo nie da się rezerwacji odwołać. Ale kurwa strasznie mi to nie na rękę. Co do miejsca spotkania to mam w dupie to gdzie się spotkamy - ważne że z wami i że kurwa się nadupcę jak kopaka bo mam mega doła z powodu tych wczasów. Poza tym ja nie znam tam u was w Warszawie żadnych miejscówek więc laski to wasza działka.


Jeszcze od 2 kurwa tygodni nie działa nam jebana telewizja N i tam na infolinii to chyba same debile kurwa pracują. I w ogóle to chuj z tym wszystkim. Idę się najebać.

I sorki za słownictwo ale nie wytrzymuję.


Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
a wiec.... no wiesz Ola ja z mezem byłam 🙂
kupy zielone w naszym przypadku sa ok, bo sa takie od poczatku i nie ma powodu do zmiany mleka...
od 5 miesiaca mamy przejsc na mleko 2
dobrze ze zaczelismy z marchewka teraz jabluszko i marchewka z ryzem.... dopiero po miesiacu od podania pierwszej marchwii mamy dac kaszke....
i hmm co tam jeszcze....

mi wlasnei tez pani doktor powiedziala ze mam sie wstrzymywac z kaszkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...