Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
tj bardziej po P. widać ciążę 😁
Ola Tyska chyba nad jezioro wybywa tak mnie się zdaje
dobra idę chociaż pozmywam bo tylko sie tu bawię

Zdjęcie znad Zegrza już chyba kiedyś wstawiałaś, bo jakieś mi znajome 🙂
A co do Tyśki to rzeczywiście mówiła, że jadą nad jeziorko, umknęło mi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny 🙂
ZDjęcia świetne. Wszystkie jesteście laski 🙂 Dzieci cudowne 🙂 Tak sobie wyobrażam jakbyśmy wszystkie sie spotkały i to łóżko Oli całe byłoby zajęte tymi maluchami 🙂hehe
Dzieci są rozkoszne, a ta wiśienka na torcie przecudowna 🙂 Kasia przyznaj się ćwiczysz z Witem minki przed lustrem 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello, ja jeszcze jestem

Matylda swietnie wygladasz 🙂 mi sie strasznie podobasz !

Olus jak zes mnie sluchala !! JEszze wczoraj w pizzeri D. do Ciebie mowil o jeziorze w NIesulicach i o Slawie a Ty tylko udawalas ze sluchasz 😁

Ja musze sie zabrac za robote bo wczoraj pozno wrocilismy i juz nic nie robilam. Wyciagnelam tylko mieso z zamrazarek i teraz musze sie popakowac. Nic nie wiem, czy czego mi brakuje czy wszystko kupione, jakos tak sie przygotowalam do wyjazdu jak nigdy 🤢

Trudno, jak cus tam tez sa sklepy

Moj gilus zasnal a ja ide sie pakowac. OLA oczywiscie mowic nie musze ze czekam na zdjecia. WSZYSTKIE !!!! Przez 5 dni chyba zdarzysz 😉 maila masz to prosze wysylac. I Kasi prosze przekazac ze rowniez czekam na zdjecia od iej. Podaj jej mojego maila. Ja Wam swoje powysylam jak wroce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AHA !! A Ola pierdoli takie glupity ze az zal tego sluchac. Jak ja zobaczylam w sobote to myslalam ze ona chyba ma wzrok popsuty, Pierwsze co powiedzialam to to, ze ja nie wiem gdzie ona ma te slynne walki, gdzie to wszystko sie pochowalo co tak niby okropie wyglada. Ehh.... z babami 🙂 Ubrala obcisle dzinsy, bluzke i jakos mi tam nic nie wystawalo 🤔 Ola ma juz zacmienie umyslu 😁 Wyglada super, jest malutka, szczuplutka, filigranowa. Piekne ma wlosy i jakos tak wogoloe wyglada jak lalezka 🙂

Mimo ze moj D. nie lubi niskich kobiet to powiedzial ze Ola ladna kobietka 🙂 Oczywiscie od razu mu przytaknelam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
AHA !! A Ola pierdoli takie glupity ze az zal tego sluchac. Jak ja zobaczylam w sobote to myslalam ze ona chyba ma wzrok popsuty, Pierwsze co powiedzialam to to, ze ja nie wiem gdzie ona ma te slynne walki, gdzie to wszystko sie pochowalo co tak niby okropie wyglada. Ehh.... z babami 🙂 Ubrala obcisle dzinsy, bluzke i jakos mi tam nic nie wystawalo 🤔 Ola ma juz zacmienie umyslu 😁 Wyglada super, jest malutka, szczuplutka, filigranowa. Piekne ma wlosy i jakos tak wogoloe wyglada jak lalezka 🙂

Mimo ze moj D. nie lubi niskich kobiet to powiedzial ze Ola ladna kobietka 🙂 Oczywiscie od razu mu przytaknelam 😉

☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dawno mówiłam ze ściemia 🙂
deszcz pada a ja musze isć po produkty na obiad 🥴
Kupiliśmy mate fisher price mała szaleje 🙂 super jest 🙃
aha Matylda mi się podobasz!!!
Tyska na tym zdjęciu z wózkami wyglądasz po prostu jak rasowa modelka!!! masz piękne włosy i figure śukienka idealna i do tego te ciemne okulary zakochałam się ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tysia ale tych zdjęć jest ponad 100 😮 Jak ja mam Ci wysłać jak każde 6MB zajmuje, skrzynkę Ci zapcham 🤔
Noic to nic to. Kochana wysylaj. W razie co druga poczta to z koncowka o2.pl
Moze od razu na te druga slij.

Do trzech króli będę to wysyłać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tysia ale tych zdjęć jest ponad 100 😮 Jak ja mam Ci wysłać jak każde 6MB zajmuje, skrzynkę Ci zapcham 🤔
Noic to nic to. Kochana wysylaj. W razie co druga poczta to z koncowka o2.pl
Moze od razu na te druga slij.

Do trzech króli będę to wysyłać 🤢
zrobisz to dla mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tysia ale tych zdjęć jest ponad 100 😮 Jak ja mam Ci wysłać jak każde 6MB zajmuje, skrzynkę Ci zapcham 🤔
Noic to nic to. Kochana wysylaj. W razie co druga poczta to z koncowka o2.pl
Moze od razu na te druga slij.

Do trzech króli będę to wysyłać 🤢
zrobisz to dla mnie 😉

może niech ci na płytę zgra i wyślę pocztą ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa moje dziecko nie chce kaszy
woli to jebane śmierdzące mleko 😮
ja jutro też jadę do innego nowego lekarza - mam nadzieję że niczego innego jej nie wynajdzie bo osiwieję 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...