Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

szyszka napisał(a):
Ola, Kasia, Wiola i Tyska - wstawajcie pijaczki 😜
chcemy zdjęcia !!!!! 🤪 🤪 🤪


NO WŁAŚNIE!!!!!!!!!!!!!!!


U mnie to samo z pampersami 🙂
Pampers - najlepszy!!!

STO LAT DLA AMELKI 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Madzia i byłaś w kinie?
Film dobry?


Powiem krótko - zajebisty ☺️
Bardzo mi się podobał!
Wydaje mi się, że najlepsza część 🙂


sama bym poszła....ale to film z napisami a ja jak zasłaniam oczy to czytać nie mogę i dupa 🙂 A czesto zasłaniam i pytam Ł. co się dzieje i on mi mówi.... takie jest moje oglądanie horrorów.... Poczekam jak będzie na dvd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Madzia i byłaś w kinie?
Film dobry?


Powiem krótko - zajebisty ☺️
Bardzo mi się podobał!
Wydaje mi się, że najlepsza część 🙂


sama bym poszła....ale to film z napisami a ja jak zasłaniam oczy to czytać nie mogę i dupa 🙂 A czesto zasłaniam i pytam Ł. co się dzieje i on mi mówi.... takie jest moje oglądanie horrorów.... Poczekam jak będzie na dvd...


hehehehehehe 😁
Ja tam horrory uwielbiam 🙂
Prędzej mój Ł. się bał niż ja... to znaczy nie bał się, ale tak podskakiwał często...
No i ta część zakończyła się pierwszą częścią (ten początek z samolotem).... więc to już pewnie koniec... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Madzia i byłaś w kinie?
Film dobry?


Powiem krótko - zajebisty ☺️
Bardzo mi się podobał!
Wydaje mi się, że najlepsza część 🙂


sama bym poszła....ale to film z napisami a ja jak zasłaniam oczy to czytać nie mogę i dupa 🙂 A czesto zasłaniam i pytam Ł. co się dzieje i on mi mówi.... takie jest moje oglądanie horrorów.... Poczekam jak będzie na dvd...


hehehehehehe 😁
Ja tam horrory uwielbiam 🙂
Prędzej mój Ł. się bał niż ja... to znaczy nie bał się, ale tak podskakiwał często...
No i ta część zakończyła się pierwszą częścią (ten początek z samolotem).... więc to już pewnie koniec... 🤨


Szkoda ze to juz koniec bo jab.lubiłam te filmyi - najbardziej podobała mi się część na wesołym miasteczku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wcześniej podobała się 4, też byłam w kinie, było w 3 D, to z tymi wyścigami.... a teraz najbardziej podoba mi się 5 🙂
Jest taka jedna scena jak laska ćwiczy gimnastykę artystyczną i przez pewien splot wydarzeń upada z drążka w ten sposób że jest połamana tak, że aż patrzeć się nie da... normalnie czad!!!! 😁 😁 😁 jak ktoś lubi takie filmy oczywiście! ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też lubie oglądać ale się boję 😞
Potem nie mogę spać i ostatnio balam się wstać małej mleko zrobić w nocy.....
Najgorsze wrażenia miałam po filmie NIEZNAJOMI aż kazałam Ł. wyrzucić płytę bo bałam się samego widoku tej płyty.... Schował ją do szuflady i nawet tam nie zajrze.... 🙂 ostatnio dzwonił żebym mu dokumenty jakieś w tej szufladzie znalazła to z zamkniętymi oczami wrzuciąłm tą płytę pod szafę, żeby tylko jej nie widzieć 🙂
Nie wiem po co się tak torturuje tymi filmami jak później przeżywam katusze.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
ja też lubie oglądać ale się boję 😞
Potem nie mogę spać i ostatnio balam się wstać małej mleko zrobić w nocy.....
Najgorsze wrażenia miałam po filmie NIEZNAJOMI aż kazałam Ł. wyrzucić płytę bo bałam się samego widoku tej płyty.... Schował ją do szuflady i nawet tam nie zajrze.... 🙂 ostatnio dzwonił żebym mu dokumenty jakieś w tej szufladzie znalazła to z zamkniętymi oczami wrzuciąłm tą płytę pod szafę, żeby tylko jej nie widzieć 🙂
Nie wiem po co się tak torturuje tymi filmami jak później przeżywam katusze.... 🤢


No nie! Dobre 🤪 🤪 🤪
Mnie jeszcze się podobało BARDZO - Wzgórza mają oczy... Po prostu BOMBA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
dziewczyny a z innej beczki...
wiecie jak zmienic mleko z 1 na 2? trzeba to robic stopniowo mieszajac 1 z 2? czy od razu zmienic? bo u nas za tydzien juz zmiana mleka 🙂

ja to nie wiem... Kasia Ci chyba pomoże bo ona z tego co pamiętam Witkowi daje właśnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryyy !!!

powiem tak: niech żałuje kto nie był !!! 😜 😜 😜

Amelko, zdrówka i niech ci nie daj Boże jakiś włos z głowy spadnie !! 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘

Magada, mleko zmieniasz bardzo prosto: do jednego karmienia dajesz jedną miarkę mniej 1 a dodajesz 1 miarkę 2, do drugiego karmienia dajesz mniej już dwie miarki 1 a dodajesz 2 dwójki, do trzeciego: 3 mniej jedynki, a 3 więcej dwójki, w ten sposób stopniowo zmienisz mleko 🙂

idę się ogarniać, bo z mojej winy ☺️ ☺️ ☺️ śmierdzę papierosami a przy dziecku nie wypada ☺️ ☺️ ☺️

a za dwie godziny poznamy Laurę i Krzysia 😜 🤪 🤪
bO Lenkę już znamy 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ja zazdroszczę 😞 😞 😞 Do której balowałyście i uchyl rąbka tajemnicy napisz co porabiałyście.... 🙂
Dzięki za odp z mlekiem.... 🙂
Napisałam maila do Oli ukochanego lekarza 🙃 od kiedy i jak mam wprowadzić gluten....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
[color=orange]WSZYSTKIEGO NAJLPESZEGO DLA ŚLICZNEJ AMELKI 🙂[/color]

Jak to zmeniacie mleko,a nie robi sie tego dopiero jak dzicko pol roku skonczy tzn z 1 na 2?????? 😲



mleko się zmienia jak dziecko kończy 5 miesiąc (czyli zacznie 6).... takie instrukcje dostałam od dr Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...