Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
dzień dobry i do widzenia. Musze uciekać, bo niebawem do "teściówki" jadę pomóc w przygotowaniach do jutrzejszego dnia.

aha 🤔

no co, no co... bardzo bym chciała pogadać, ale nie mogę 😞
A Wam dziewczyny życzę udanego spotkania (i nie wątpię, że takie będzie 😁)
Facetów to ja nigdy nie zrozumiem, mój mnie też czasami doprowadza do szaleństwa. Ola dobrze napisała, że trzeba myśleć o sobie. Chociaż wbrew pozorom to nie jest takie hop siup.
Szyszka mi też wyszedł pierwszy test negatywnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam szyszka że nie jesteś - bo na tym forum po raz drugi ,pierwsza w ciąży muszę być JA 😁
byłam w lesie ,młodej dupa sie telepała ale i tak nie usnęła bo przecież w dzień już nie śpi
ale teraz stoi pod wiśnią i patrzy sie jak sie listki telepią
ja jeszcze musze usmażyć kanie- moje ulubione grzyby i będę się relaksować
chłop mnie dziś zaprosił na "kolację" ale odmówiłam bo nie dam rady się już dziś "obrobić" tak żeby wyjść na miasto i wyglądać jak człowiek dlatego jak się nie pożremy to pojedziemy jutro ( chociaż nie wiem bo on powiedział że jutro OK ale zapomniał że jego rodzicielka wraca)
Ewelina ja też mam kredyt tj mamy i wiem że to akurat nie trzymałoby mnie przy nim , ja nie mogę odejść bo i tak bym nie miała z czego żyć, i takie gadanie że "ktos by ci pomógł" uważam za herezje - bo niby kto???? matka z pensją 1000zł na rękę - bez sensu
z resztą nawet nie wiem czy chcę odchodzić ,
jest zawsze tak samo raz lepiej raz gorzej ale jakoś jest, ja nie wiem czy chciałabym być z kimś innym , poznawać go od podszewki, uczyć się siebie od nowa
odpowiada mi to co mam tym bardziej że święta tez nie jestem i żeby ze mną wytrzymać to też trzeba mieć stalowe nerwy (których on nie ma więc nie wytrzymuje" odejdę jak tylko podniesie na mnie rękę , chociaż z tego co obserwuję to już niewiele mu brakuje 😮
ostatnio się wyciszył trochę bo nim tak samo wstrząsnęła śmierć mojego kolegi i naszego sąsiada - o wczoraj bez żadnego podtekstu powiedział że mnie kocha i uwierzcie podniecam się tym bo wiem jak mu ciężko przychodzi gadanie o uczuciach a co dopiero okazywanie ich 😮
eeeeh z reszta czego ja wymagam od tego związku skoro my już dwa lata prawie żyjemy osobno bo najpierw jego przygotowania do wyjazdu i ciągłe szkolenia, widywaliśmy sie raz na kilka tygodni , późnej wyjazd nie było go 8mcy ,później ciąża - ja na wsi on tam , czyli ską u licha między nami ma być jakaś więź ????

ohoho alem się rozpisała jeszcze by tego brakowało jakby mi posta wcięło 😁
idę czyścic kanie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
NIE JESTEM W CIĄŻY 😜 🤪

Mi też pierwszy test wyszedł negatywnie 😜
A kiedy powinnaś dostać okres?

who knows?????
wiecie że jeszcze przez długi czas miesiączki nie muszą być regularne nawet jak się nie karmi
ja się spodziewam lada dzień 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi dwa wyszły pozytywnie
pierwszy robiony w dniu kiedy powinna pojawić się miesiączka- mocz popołudniowy jedna kreska wyraźna druga słabsza
a na drugi dzień robiony rano i już dwie wyraźne kreski
i niesamowity RYK rozpaczy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu mnie okradziono 😲- to coś chyba z budzikiem czatuje no bo jak inaczej ajk równo co dwie godziny mi znika
ale czub
ej mam cukinię, boczek cebulę i śmietanę i kiedyś z tego robiłam taki sos do makaronu i zapomniałam jak to było
HELP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
znowu mnie okradziono 😲- to coś chyba z budzikiem czatuje no bo jak inaczej ajk równo co dwie godziny mi znika
ale czub
ej mam cukinię, boczek cebulę i śmietanę i kiedyś z tego robiłam taki sos do makaronu i zapomniałam jak to było
HELP


jak to jak podsmażasz cebulkę boczuś, cukinię na patelni doprawiasz pieprzem i solą dusisz czy tam podsmażasz dodajesz makaron ugotowany dodajesz śmietankę można troche sera na koniec żółtko i wsuwasz.... az sobie smaku narobiłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Ewelina własnie coś podobnego się dusi
Ola skóra fatalnie , najgorsza od urodzenia tj buzia ok ale klatka piersiowa, ręce, nogi to jeden wielki liszaj , suche plamy o nieregularnych kształtach , czasami czerwone
we wtorek jadę z nią do najlepszej pediatry w okolicy, pracuje w szpitalu w którym rodziłam ma mnóstwo specjalizacji i świetne opinie- kiedyś pracowała gdzieś w Wa-wie
zobaczymy co powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
no Ewelina własnie coś podobnego się dusi
Ola skóra fatalnie , najgorsza od urodzenia tj buzia ok ale klatka piersiowa, ręce, nogi to jeden wielki liszaj , suche plamy o nieregularnych kształtach , czasami czerwone
we wtorek jadę z nią do najlepszej pediatry w okolicy, pracuje w szpitalu w którym rodziłam ma mnóstwo specjalizacji i świetne opinie- kiedyś pracowała gdzieś w Wa-wie
zobaczymy co powie

Moja też tak miała i zaczęło jej się to rozprzestrzeniać, ale ten Latopic jednak pomógł i już nie ma śladu..
A czerwienieje jej to w czasie kąpieli? Bo jeśli tak to Ozimek mówił, że tak zachowuje się alergia właśnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
no Ewelina własnie coś podobnego się dusi
Ola skóra fatalnie , najgorsza od urodzenia tj buzia ok ale klatka piersiowa, ręce, nogi to jeden wielki liszaj , suche plamy o nieregularnych kształtach , czasami czerwone
we wtorek jadę z nią do najlepszej pediatry w okolicy, pracuje w szpitalu w którym rodziłam ma mnóstwo specjalizacji i świetne opinie- kiedyś pracowała gdzieś w Wa-wie
zobaczymy co powie

Moja też tak miała i zaczęło jej się to rozprzestrzeniać, ale ten Latopic jednak pomógł i już nie ma śladu..
A czerwienieje jej to w czasie kąpieli? Bo jeśli tak to Ozimek mówił, że tak zachowuje się alergia właśnie..

Ola nie potrafię tego wyjaśnić ale kurde ona nie ma tego ciągle czasem tak czasem nie ale w kąpieli nic nie widać
i tak mam ją obserwować kiedy to się pojawia, czy po kontakcie z psem, czy jak ją przytulam ( chodzi o inny proszek do prania) czy cokolwiek i nie widzę żadnej zależności , po prostu są dni kiedy to ma a kiedy nie ma - chociaż w sumie sucha to jest ciągle 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmęczona jestem.
boli mnie głowa, mdli mnie: w ciąży nie jestem, oddam pierwszeństwo Matyldzie 🙂

poważne tematy poruszane dzisiaj: oj i ja mogłabym naprawdę WIELE napisać na ten temat..
Aaa Ewelina, ja z eks mojego nawet nie rozmawiam, nie mamy do siebie numerów telefonów ale oprócz tego, że ( moim zdaniem ) zadziera nosa na maksa to wydaje się być całkiem ludzkim człowiekiem 😁

A mi Wito się nadal nie obraca leniwiec nooo 😁 😁

A. Co do oklasków to mam propozycję: wyzerujmy Matyldzie licznik 😁 nie będzie jej miała franca z czego okradać 😁 😁 a Matylda będzie miała piękny i niepowtarzalny stan oklasków 😁
i nie chodzi o oklaski ale o fakt, że jakaś suka przyłazi tutaj, ukrywa się, czyta nas, budzik sobie nastawia żeby co dwie godziny komuś na złość zrobić.
Ja się domyślam kto to..
pamiętacie historię z usg 3d ? 😁 😁 😁 i to kogo na to stać?

I bardzo cieszę się na nasze spotkanie 🙂
choć czuję, że dużo nie wypiję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się - zazdroszczę spotkania...
A no i Szyszka - zawiodłaś mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Poza tym spadam dziś wieczorem do kina na OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE 5 w 3 D.... i na kolację myknę... Maję oddaję babci 🙃


Znowu mam yorki siostry, bo sobie wyjechała na weekend...
4 psy w domu to powtarzam - masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Powtórzę się - zazdroszczę spotkania...
A no i Szyszka - zawiodłaś mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Poza tym spadam dziś wieczorem do kina na OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE 5 w 3 D.... i na kolację myknę... Maję oddaję babci 🙃


Znowu mam yorki siostry, bo sobie wyjechała na weekend...
4 psy w domu to powtarzam - masakra!


ja mam dwa 2 takie i czasem mam ich dość 🤪 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...