Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zaraz dostanę PIERDOLCA 😠 😠 😠
Moi rodzice (dziadki Majki) tak nauczyli ją przebywać na rękach,
że zaraz chyba strzelę sobie w łeb. Mnie nie przekabaci.
ciągle się drze, skrzeczy, marudzi, wyje...

mleka jej normalnie zrobić nie mogę, wy*rać się, posprzątać !!! 😠 😠
Jejku, niech będzie już pora kąpieli i 21 i zaśnie w końcu to i ja padnę na ryj.
Brakuje mi chłopa 😞

boshhh... MAM DOŚĆ JEJ RYKU 😠 😠 😠 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja taty laurki nei widzialam, ale wydaje mi sie ze Laurka do mamy bardzo z oczek podobna, ma jej spojrzenie!! 🙂
A Lenka, tez wydaje mi sie ze do S. podobna, widac to na tym zdjeciu gdzie ja trzyma na rekach a Wiola i Laurka obok 🙂
bardzo sie ciesze ze sie spotkalyscie, ja gdybym byla w Polsce to tez pewnie bym sie pojawila, 🙂 no ale troche za duzo kilometrow , no ale moze nastepnym razem? 🙂 kto wie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem
i jestem na siebie zła: bo kurcze woziłam dupę po mieście ale zapomniałam że dziecku i mleko i nutriton się kończą. Jak kuźwa A nie kupi mleka to czeka nas noc na herbatkach 😠 😠 😠
ale jestem na siebie zła noooo..

I miło Ola poczytać że nie chciało ci się na spacer iść 😜 😜 😜 😜 😜

Brechti, powiem tyle: bełta pod pałacem nie było bo wykończyły nas ceny alkoholu w lokalu 😁 😁
ja mam zdjęć aby kilka w tym jedno cenne: Tyśkę skaczącą jak gazela w szpilkach po piachu 😁 😁 ale bez jej zgody nie publikuję 😉

ewentualnie utworzę album w picassie i link wyślę na czatowy nasz pokój, co by się tu ogólnie .
dostępny nie szwendał

Moje dziecię nie śpi: leże, kula się gada do siebie. I dziwnie ssie smoczek: jak by miał wodę w nim a wymieniałam mu już dwa razy i na bank jej tam nie ma.

Wiola właśnie dojechała do domu 🙂
nie wiem jak Tysia.

I baaardzo się cieszę ze spotkania, powiem Wam, że dla mnie było niesamowicie śmiesznie i luzacko.
następnym razem siadamy jednak po stronie dla niepalących: jak się raz na pół roku pali fajki do piwa to później samemu jest się zniesmaczonym zapachem tytoniu w domu ☺️ ☺️
zresztą: rzucam !!! 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
Ola mam prośbę nie kasuj jeszcze jeszcze fotek bo tylko luknęłam w nocy będę miała czas to obejrze i skomentuję
a teraz
kurwa kurwa kurwa kurwa
wszystkie teściowe powinny mieszkać na księżycu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! albo nie jeszcze dale , w jakimś innym układzie słonecznym jeśli taki istnieje
Aneta nad morzem mnie nie ujrzysz NEVER , to już bardziej w Wa-wie planuję tam być gdzieś jesienią 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boooże 🤪 🤪 jakie cudowne fotki ! Piękne dzieciaczki, super mamusie, a Wituś wygrał i tak wszystko 😁 jak ja Wam zazdroszczę 🙂 cieszę się, ze jestescie zadowolone i dobrze się bawiłyście, ale szkoda, ze ja nie mogłam byc, no ale nastepnym razem moze 😉 i fotki z soboty chcemy obejrzec ! 😁 i jakies szczegoly by się tez przydały.. ☺️

Amelko kochana duzo zdrowka i wszystkiego co najlepsze ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie padaj: wystarczy że forum to zrobiło 😉


Matylda, a ja tam bym chciała mieć teściową: to była bardzo miła kobieta i żałuję strasznie, że nie dane mi było bliżej jej poznać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oł noł nie wierzę! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

a co takiego Witolinio zrobił, że mu się w ucho dostało? 😁
Haha Laurka widzę pełną kontrolę miała, zresztą nie dziwota- najstarsza 😁

Tyśka ty szprychencjo, zresztą każda z Was taaaak ślicznie wygląda! Same szczęśliwe mamuśki 😆

WIĘCEJ ZDJĘC, WIĘCEJ ZDJĘĆ!

Dziewczyny, teściowe nie są wcale takie złe 😉 weźcie se z moją babcią pomieszkajcie- ona nie jest zła, ale truje, biadoli, narzeka, za dużo radzi, wtrąca się we wszystko (nawet do jedzenia parówek) i przy tym jest głucha, i ryczy jak się do niej krzyknie coś 10 raz bo wcześniej nie słyszała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - bez słownych manipulacji pls, bo ja rano jeszcze majaczyłam z niewyspania, ponieważ gdyż dziś malutko spałam ☺️ Też się cieszę z naszego spotkania i powiem Ci, że dziś podobało mi się jeszcze bardziej niż wczoraj, chociaż wyznanie miłosne pana taksówkarza - bezcenne 😁
Aaa no i chociaż mi się S. dotlenił chłopina, bo pewnie siedziałby przed kompem, a tak zmuszony był wyjść - przecież gdyby odmówił to wyszedłby na dzikusa 😁 Z ciekawostek to Lence ta kupa zaschła i przykleiła się do pośladków 😉 Na szczęście obyło się bez odparzeń 🙂
Foty próbowałam Ci wysłać, ale one zajmują każde po 6 MB, więc musiałabym podzielić to na mniejsze maila, co by hurtem nie słać, bo nie przejdzie.. ale kochana uczynię to jutro ok? Dziś już mi się nie chce, zresztą zdjęć jest mnóstwo, a większość to foty naszych 3 szkrabów (bez Twojego spóźnialskiego ) Nie wiem czy chcesz je mieć wszystkie? ☺️

Matylda - prośbę spełnię i zostawię do jutra co by Tysia i Wiola mogly obejrzeć też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczam 😉
Zdjęcia pewnie, że możesz wysłać jutro: ale tylko te gdzie jest mój spóźnialski co?

Bosz, wiecie, że ja sama męczę się swoim spóźnialstwem?
to jest straszne jak to się przy dziecku nasila 😁 😁
w czasach młodości chłopak na mnie w Macu ponad półtorej godziny czekał 😁 😁

Mnie się też dzisiaj podobało: szkoda, że tak krótko było: ale było lepiej może dlatego, że dzieci niesamowicie rozluźniły atmosferę 😁 😁

I chciałam dodać, że po Laurce widać że jest najstarsza w tym sensie, że już dostrzega obecność innych dzieci, chce się z nimi bawić: co widać na zdjęciach..

ok, uciekam, dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
a Krzysiu jaki duży 🤪 chyba nawet większy od Laury 🙂 Lenka widac, ze najmlodsza 😉

Lenka tak samo długa jak reszta towarzystwa i chyba stopy ma największe 😁 Aha i Kasia nie widziała, ale dzisiaj to ona (Lenka) była dyżurnym wyjcem warszawskim 😁 )
Nie widać tak tego na fotkach może ale obie z Laurką są drobne i porównywalnej wielkości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...