Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a Krzysiu jaki duży 🤪 chyba nawet większy od Laury 🙂 Lenka widac, ze najmlodsza 😉

Lenka tak samo długa jak reszta towarzystwa i chyba stopy ma największe 😁 Aha i Kasia nie widziała, ale dzisiaj to ona (Lenka) była dyżurnym wyjcem warszawskim 😁 )
Nie widać tak tego na fotkach może ale obie z Laurką są drobne i porównywalnej wielkości 🙂

aaa no bo Lenka długa też jest 🙂 super pamiątka, piękne zdjęcia naprawdę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello.

Jezus Maria Ola wykasuj te foty ze mną bo wyglądam jak maciora 😞 ☺️ 🤢

Jeszcze raz dzięki za spotkanie - było ekstra zobaczyć was na żywo no i nasze dzieci zapoznać ze sobą 😜 😜

Fakt, Laura zaczepialska jest ale ma to po mamie i tacie 🙂


Jutro wstawie foty i opiszę coś więcej.

Dobranoc.

Ps. Kasia dzięki raz jeszcze za dżemik 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry
mojemu dziecku sie poprzestawiało i już drugi dzień o 6.00 jest radosna i gotowa do życia
tylko ona już tak jak ja- po jedzeniu nie zasypia 😮 więc jestem
wczoraj jednak nie zajrzałam bo zdarzyło się coś dziwnego - mianowicie zasnęłam na kanapie tak jak leżałam i pamiętam że P. mnie budził i "zapraszał" do łóżka ale byłam nie ugięta i obudziłam się z bólem karku o 1.00 w nocy i poszłam do sypialni, oczywiście z pretensjami że mnie nie obudził 😁
może mój wywód zacznę od teściowej
w ogóle byłam już wkurzona od początku bo wiecie pogrzeb sąsiada , mama specjalnie poszła na poranną mszę żebyśmy my później mogli pójść i co się okazuje??? że P. musi po mamusie jechać(bo ona wczoraj wróciła) tak jakby męża albo innych dzieci nie miała
no więc ja foch bo miał iść ze mną na ten pogrzeb, bo wiecie ja do kościoła w ogóle nie chodzę i jakiegoś stresa miałam , nawet nie umiem się zachować ani nic , ale tak w skrócie po prostu chciałam tj miałam iść z nim , no ale zlitował się , powiedział że pójdzie ze mną, weźmie tel ( w kieszeni włączone wibracje) i jak trzeba będzie jechać to po prostu wyjdzie w trakcie a ja zostanę , no i tak było w połowie mszy wyszedł a ja zostałam- jakoś sobie poradziłam ale łatwo nie było
no i po powrocie do domu patrzę a oni sobie jadą i wyobraźcie sobie nawet nie wstąpili, nawet nie chciała na 5 minut wnuczki zobaczyć tylko czym prędzej do domu bo tam czeka już dwójka wnucząt- wiadomo tych lepszych
ehh wkurwiłam sie i czekałam kiedy tylko zadzwoni ,no po dwóch godz zadzwonił żebym z małą przyjechała , wiem że jej nie zależało , bardziej jemu bo mój P. jaki jest to jest ale młodą uwielbia i lubi sie nią chwalić , a że i tak moją mamę miałam rzucić do babci to pojechałam i się zaczęło
powiedziała do mnie oschłe "cześć Matylda" i od razu że dziecko nie ubrane tj że jej zimno a miała jeansy, skarpety , body i bluzę grubą z kapturem którą w domu jej ściągnęłam bo tak jest nauczona i nie lubi i jeszcze ten kaptur ale gdzie tam , przecież jej zimno i założyła jej tą bluzę 😮
no i ja już nabuzowana już nie wiem o czym była rozmowa aaaaaaaa a tamtem mały tygodniowy leżał na łóżku tak poubierany i poprzykrywany że mu ryjka nie było widać więc plus dla jej córci 😮
no i cos tam sie pyta , czy coś sie podnosi ja mówię że nie że łebka nic bo taka słaba jest no i ona na to że P. też taki był, a jej córka się mnie pyta czy na brzuchu podnosi to ja mówię że tak , i chciałam im pokazać jaka Lena silna jak się stara i położyłam ją na brzuchu a ta jakby w nią demon wstąpił , normalnie wzięła ją tymi swoimi grabiami na ręce i mówi że dziecko nie będzie się męczyć i jak można w ogóle je kłaść na brzuchu , normalnie się we mnie zagotowało, tłumaczę tumanowi że niektórzy lekarze mówią że dzieci połowę swojego "życia" powinny leżeć na brzuchu a ona do mnie że niech ci lekarze sami sobie leżą , że tak sie dziecka nie męczy ( a sama kurwa matka piątki a taka pusta, może dlatego dzieci ma koślawe)
no i już wtedy pomyślałam że w dupie to mam i ona ją nosi a ja specjalnie już zaczęłam pierdolić takie głupoty żeby ją wkurwic i mówię że ja dziecka w ogóle nie noszę bo nie lubię i ona też nie, a ta już zielona ze złosci 😁, że dziecko powinno być noszone i oglądać sobie świat , i jeszcze jej dopierdoliłam parę razy i cały nasz pobyt tam trwał równo 18 minut
szkoda tylko że P. przy tym nie było ale w domu jak mu powiedziałam to mówił żebym się nie przejmowała , że wie że jej nie zimno, ze ma leżeć na brzuchu, i że jestem lepszą matką niź ktokolwiek by przypuszczał



teraz Tak - dziewczyny ze spotkania jesteście piękne i cudowne WSZYSTKIE ale Ola i Tyska to juz w ogóle
a Ty Ola nie pierdol masz wspaniałą figurę i jesteś taka "filigranowa"
a Wasze dzieci super wszystkie razem i każde z osobna
Krzyś wielki kawaler i taki bym powiedziała "najpoważniejszy" , Laura niezła agentka-zaczepialska , Lenka taki słodziaczek - trochę zdezorientowany bo ktos jej się na łoże rodziców zwalił , a o Witku się nie wypowiem bo brak słów , normalnie , Kaśka przyznaj sie że ty z nim ćwiczysz te miny , przecież on jest zjawiskowy 🤪
aha i fajnie je tak porównać do siebie , tylko ja dalej mam wrażenie że te wszystkie dzieci takie pulchne, moja nie ma takich wałeczków 🤨
aha i myślcie co chcecie ale moim skromnym zdaniem
Laura podobna do mamy oczy nos uśmiech wszystko
Lenka podobna do mamy tylko kształt głowy ma taty
Witek podobny do mamy
a Krzyś podobny do taty
a i S. podobny do siebie i bardzo mu z tym "do twarzy" 😁 ☺️
to chyba wszystko co miałam napisać w tym skromnym pościku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane 🙂
dziewczyny super wyglądałyście 🙂 niezapomniane wrażenia 🙂
Ja zaraz musze zadzwonic do pani doktor umówic sie prywatnie bo moja malutka robi kupe raz na tydzień 😮 dzis juz bedzie jak 7 dni nie robiła martwi mnie to 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kropkowałam, dzisiaj się wypowiadam...
Zdjęcia super (tylko mało, poprosimy o więcej) 🤪 🤪 🤪
Już mówiłam - zazdroszczę spotkania... I wyglądałyście świetnie wszystkie... 🙂

aaa, Matylda, to żeś posta walnęła.... 🤪
Teściowe takie są.... po prostu....
Współczuję. Ja teściowej nie mam....
I nie przejmuj się tym co ona mówi........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nasza wczorajsza sesyja
drugie jest białe bo młoda wyszła fatalnie nie lubi zdjeć z lampą
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/10262645311219664065.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/84525147169376188161.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Matylda...
Jaka laska! 🙂
Nawet nie widać, że jesteś AŻ tak chuda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a specjalnie ubrałam czarne 😁
nie wiem jak to możliwe ważę mniej niż przed ciążą- założę już wszystko sprzed a właśnie wydaje mi sie że jakos tak lepiej , w dupie mi troszke zostało i ręce aż nie takie chude jak kiedyś
ja nie narzekam , jest ok tylko morda do wymiany, cellulit do usunięcia, cycki do podniesienia i byłoby ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Matylda...
Jaka laska! 🙂
Nawet nie widać, że jesteś AŻ tak chuda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a specjalnie ubrałam czarne 😁
nie wiem jak to możliwe ważę mniej niż przed ciążą- założę już wszystko sprzed a właśnie wydaje mi sie że jakos tak lepiej , w dupie mi troszke zostało i ręce aż nie takie chude jak kiedyś
ja nie narzekam , jest ok tylko morda do wymiany, cellulit do usunięcia, cycki do podniesienia i byłoby ok


🤪 🤪 🤪 🤪 co Ty gadasz:P
a propo "mordy" jak Ty to mówisz... masz bardzo oryginalną urodę 🙂 mnie się bardzo podoba! 😜
cellulit ma każda z nas , a cyckom możesz zafundować push up 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Matylda...
Jaka laska! 🙂
Nawet nie widać, że jesteś AŻ tak chuda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a specjalnie ubrałam czarne 😁
nie wiem jak to możliwe ważę mniej niż przed ciążą- założę już wszystko sprzed a właśnie wydaje mi sie że jakos tak lepiej , w dupie mi troszke zostało i ręce aż nie takie chude jak kiedyś
ja nie narzekam , jest ok tylko morda do wymiany, cellulit do usunięcia, cycki do podniesienia i byłoby ok


🤪 🤪 🤪 🤪 co Ty gadasz:P
a propo "mordy" jak Ty to mówisz... masz bardzo oryginalną urodę 🙂 mnie się bardzo podoba! 😜
cellulit ma każda z nas , a cyckom możesz zafundować push up 😁

hehe push up mówisz jakoś nie lubię
zwykły "stajnik" też daje radę , gorzej jak widzę się nago 🤪
to aż niewiarygodnie co da mce karmienia może zrobic z cyckami
nigdy nie miałam imponujących ot takie normalne B a teraz to nie wiadomo co - jestem taka zajebiście płaska od góry, tak że tylko chabety widać a potem tak po środku odległości od szyi a pępka takie dwa rozjechane flaki jeden w lewo drugi w prawo 😁
ale teraz od kilku dni mam fajne bo mam okres, ale pewnie jutro już oklapną
w właśnie leje się ze mnie niesamowicie , czuję się jak po porodzie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Matylda...
Jaka laska! 🙂
Nawet nie widać, że jesteś AŻ tak chuda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a specjalnie ubrałam czarne 😁
nie wiem jak to możliwe ważę mniej niż przed ciążą- założę już wszystko sprzed a właśnie wydaje mi sie że jakos tak lepiej , w dupie mi troszke zostało i ręce aż nie takie chude jak kiedyś
ja nie narzekam , jest ok tylko morda do wymiany, cellulit do usunięcia, cycki do podniesienia i byłoby ok


🤪 🤪 🤪 🤪 co Ty gadasz:P
a propo "mordy" jak Ty to mówisz... masz bardzo oryginalną urodę 🙂 mnie się bardzo podoba! 😜
cellulit ma każda z nas , a cyckom możesz zafundować push up 😁

hehe push up mówisz jakoś nie lubię
zwykły "stajnik" też daje radę , gorzej jak widzę się nago 🤪
to aż niewiarygodnie co da mce karmienia może zrobic z cyckami
nigdy nie miałam imponujących ot takie normalne B a teraz to nie wiadomo co - jestem taka zajebiście płaska od góry, tak że tylko chabety widać a potem tak po środku odległości od szyi a pępka takie dwa rozjechane flaki jeden w lewo drugi w prawo 😁
ale teraz od kilku dni mam fajne bo mam okres, ale pewnie jutro już oklapną
w właśnie leje się ze mnie niesamowicie , czuję się jak po porodzie 😮

Ale swój wpływ na to ma też to, że schudłaś szybko ... bo przecież w ciąży przytyłaś nie mało i od razu to zrzuciłaś! dlatego też piersi są "wiotkie" 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Nie można mieć wszystkiego.... 😁 Tak myślę.
Każdy ma kompleksy... ja też 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Matylda - ja to już nie mam sił do komentowania tego co Ty piszesz, więc przemilczę 🤢 Swoje już kilka razy napisałam (odnośnie Ciebie i Twojego wyglądu).
Filigranowa to ja byłam w 2006 roku, teraz mam wał jagielloński na miejscu gdzie miałam brzuch i uda zapaśniczki sumo, o rozstępach i innych cellulitach już mi się pisać nie chce 🥴
Anyway - tenkju za komplement.. a Tyśka na żywo to dopiero laska, nie widać w ogóle, że ona dziecko rodziła 🤢 Patrzeć na nią nie mogłam 😁

Tyśka - a gdzie się wybierasz, że Cię nie będzie? 😮

Idę się umyć i zaraz wracam, moje skarby śpią w sypialni, zaraa tego wielkiego obudzę bo się nam Nutriton skończył i nie mam co dać dziecku do mleka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...