Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

w koncu odebrałam reszte zdjec z chrzcin 🙂 🥴
Ola - dziękuje 😘
Matylda - "prawie" robi wielką różnicę 😁 😁 😁 do pięt IM nie dorastam 😉
A co do męża to przytył jak mieszkaliśmy u mojej mamy - obiadki te sprawy.... A jak jestesmy na swoim to zgubił już 15kg 😮 Ale od wczoraj się staram....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Tap madl zara a mi się spać już chce - dała mi dziś popalić ta moja latorośl, ale wybaczam jej to - po szczepieniu jest mój okruszek 🥴

gdzie ?? kiedy ?? tap madl??? bo ja nie mam co oglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wioluś - nie wiem co jej jest, aż mi serce pęka z taką żałością ona płacze i miota się w tym łóżeczku a czarów nie próbowałam bo nie mam takiego metalowego półlitrowego kubeczka 🥴

Ewelina - szczepienie następne chyba około roczku, nam tylko po 7 miesiącu kazano przyjść na kontrolę wagi i ogólnego stanu zdrowia

Matylda - tap madl na TVN o 21.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wioluś - nie wiem co jej jest, aż mi serce pęka z taką żałością ona płacze i miota się w tym łóżeczku a czarów nie próbowałam bo nie mam takiego metalowego półlitrowego kubeczka 🥴


Kurka moja też już coraz częściej marudzi ale jej ewidentnie idą ząbki i się uspokaja jak jej masuję dziąsełka 🥴 Może Lence też idą zęby tylko że jeszcze tego nie widać a ona to już czuje 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Wioli zdjęcia to mi sie do jutra nie otworzą 😠
Wiola jutro próbuje z bobovitą


Dziwne 🙂 Wejdź sobie na FB tam też dodałam.

A jakie słoiczki do tej pory dawałaś? Z innej firmy?


dawałam hippa - one sa geste i ona nie chce a powinna je normalnie jesc 😞 nie wiem czemu ma ten odruch wymiotny i kaszle i wypluwa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wioluś - nie wiem co jej jest, aż mi serce pęka z taką żałością ona płacze i miota się w tym łóżeczku a czarów nie próbowałam bo nie mam takiego metalowego półlitrowego kubeczka 🥴


Kurka moja też już coraz częściej marudzi ale jej ewidentnie idą ząbki i się uspokaja jak jej masuję dziąsełka 🥴 Może Lence też idą zęby tylko że jeszcze tego nie widać a ona to już czuje 🥴 🥴

Nie wiem, ale lekarz chyba by coś widział nie? 🤨 Ja mam wrażenie, że u góry jej lewy kieł idzie, mówiłam o tym dzisiaj na wizycie ale popatrzyła na mnie jak na wariatkę i powiedziała, że pierwsze przeważnie jedynki wychodzą i gadaj z taką.. I w ogóle jestem zła na tą babę bo miała jej to oczko sprawdzić i zajęła się skierowaniem na EKG i oczko olała.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Wioli zdjęcia to mi sie do jutra nie otworzą 😠
Wiola jutro próbuje z bobovitą


Dziwne 🙂 Wejdź sobie na FB tam też dodałam.

A jakie słoiczki do tej pory dawałaś? Z innej firmy?


dawałam hippa - one sa geste i ona nie chce a powinna je normalnie jesc 😞 nie wiem czemu ma ten odruch wymiotny i kaszle i wypluwa....


Bobovity z mięskiem to tylko ten kurczak taki lejący jak narazie wypróbowałam. Jak trafię na jeszcze inny to dam ci znać, na pewno królik i indyk są gęste więc mała ci tego nie tknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wioluś - nie wiem co jej jest, aż mi serce pęka z taką żałością ona płacze i miota się w tym łóżeczku a czarów nie próbowałam bo nie mam takiego metalowego półlitrowego kubeczka 🥴


Kurka moja też już coraz częściej marudzi ale jej ewidentnie idą ząbki i się uspokaja jak jej masuję dziąsełka 🥴 Może Lence też idą zęby tylko że jeszcze tego nie widać a ona to już czuje 🥴 🥴

Nie wiem, ale lekarz chyba by coś widział nie? 🤨 Ja mam wrażenie, że u góry jej lewy kieł idzie, mówiłam o tym dzisiaj na wizycie ale popatrzyła na mnie jak na wariatkę i powiedziała, że pierwsze przeważnie jedynki wychodzą i gadaj z taką.. I w ogóle jestem zła na tą babę bo miała jej to oczko sprawdzić i zajęła się skierowaniem na EKG i oczko olała.. 😠


Masakra jaka głupia baba - przecież sama widzisz że Dominikowi od Eweliny wyszła czwórka a mojej Laurze też idzie czwórka. A po co ona ci do skierowanie na morfologię dała? Przez te szmery?? 😮 😮 Moja miała trochę osłabioną morfologię i dostała dodatkowe witaminy i lepiej mi po nich na szczęście je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wioluś - nie wiem co jej jest, aż mi serce pęka z taką żałością ona płacze i miota się w tym łóżeczku a czarów nie próbowałam bo nie mam takiego metalowego półlitrowego kubeczka 🥴


Kurka moja też już coraz częściej marudzi ale jej ewidentnie idą ząbki i się uspokaja jak jej masuję dziąsełka 🥴 Może Lence też idą zęby tylko że jeszcze tego nie widać a ona to już czuje 🥴 🥴

Nie wiem, ale lekarz chyba by coś widział nie? 🤨 Ja mam wrażenie, że u góry jej lewy kieł idzie, mówiłam o tym dzisiaj na wizycie ale popatrzyła na mnie jak na wariatkę i powiedziała, że pierwsze przeważnie jedynki wychodzą i gadaj z taką.. I w ogóle jestem zła na tą babę bo miała jej to oczko sprawdzić i zajęła się skierowaniem na EKG i oczko olała.. 😠


Masakra jaka głupia baba - przecież sama widzisz że Dominikowi od Eweliny wyszła czwórka a mojej Laurze też idzie czwórka. A po co ona ci do skierowanie na morfologię dała? Przez te szmery?? 😮 😮 Moja miała trochę osłabioną morfologię i dostała dodatkowe witaminy i lepiej mi po nich na szczęście je.

Tak, dała przez te szmery.. Nie wiem czy ja pójdę, zastanawiam się 🤨
Moja Lenka ładnie je tzn mowa o mleku, słoików nie chce i krzywi się jak po cytrynie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy bardzo za komplementy ! ( sorry że tak ni z gruszki ni z pietruszki wyskoczyłam z tymi zdjęciami wpychając się w temat ale wszystko robię w biegu :blush 🙂
AAA Szyszka zdąrzyłam obejrzeć Twój filmik przy wklejaniu zdjęć..rany to coś fantastycznego! Bardzo wzruszające ☺️
Reszty filmików niestety nie zdążyłam 🤨 a powiedzcie mi czy to jest bardzo czasochłonne? i skomplikowane?
Tutli szepnij tam Witkowi żeby jakieś pozytywne wibracje przesłał starszym koleżankom i Liwce i Mili 😉
Kasia Kochana! jestem pewna, że wszystko robisz jak najlepiej potrafisz! I nie dołuj się proszę, to nie może być Twoja wina. Pare dni temu mi mówiłaś, że asymetria się zmniejszyła to co nagle się stało? Inny lekarz?
I wracaj tu! Ściągałaś mnie to teraz czekam 🙂 🙂 🙂
Wiola czy Laura podróżniczka nie ma problemu z aklimatyzacją w nowych miejscach? Zazdroszczę tego morza :-) a Laurka jak zwykle zadowolona, co za cudowne dziecko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Wioli zdjęcia to mi sie do jutra nie otworzą 😠
Wiola jutro próbuje z bobovitą


Dziwne 🙂 Wejdź sobie na FB tam też dodałam.

A jakie słoiczki do tej pory dawałaś? Z innej firmy?


dawałam hippa - one sa geste i ona nie chce a powinna je normalnie jesc 😞 nie wiem czemu ma ten odruch wymiotny i kaszle i wypluwa....


Bobovity z mięskiem to tylko ten kurczak taki lejący jak narazie wypróbowałam. Jak trafię na jeszcze inny to dam ci znać, na pewno królik i indyk są gęste więc mała ci tego nie tknie.

oki Wiola dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Ola a nie dostałas na te szmery skierowania do kardiologa? Na echo serca? Dziwne... My z tym zapaleniem płuc to lezelismy na kardiologii i własnie od razu z biegu nas wysłali na to echo..

Powiedziała, że najpierw EKG - jakby coś tam wyszło to dopiero kardiolog i echo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Dziękujemy bardzo za komplementy ! ( sorry że tak ni z gruszki ni z pietruszki wyskoczyłam z tymi zdjęciami wpychając się w temat ale wszystko robię w biegu :blush 🙂
AAA Szyszka zdąrzyłam obejrzeć Twój filmik przy wklejaniu zdjęć..rany to coś fantastycznego! Bardzo wzruszające ☺️
Reszty filmików niestety nie zdążyłam 🤨 a powiedzcie mi czy to jest bardzo czasochłonne? i skomplikowane?
Tutli szepnij tam Witkowi żeby jakieś pozytywne wibracje przesłał starszym koleżankom i Liwce i Mili 😉
Kasia Kochana! jestem pewna, że wszystko robisz jak najlepiej potrafisz! I nie dołuj się proszę, to nie może być Twoja wina. Pare dni temu mi mówiłaś, że asymetria się zmniejszyła to co nagle się stało? Inny lekarz?
I wracaj tu! Ściągałaś mnie to teraz czekam 🙂 🙂 🙂
Wiola czy Laura podróżniczka nie ma problemu z aklimatyzacją w nowych miejscach? Zazdroszczę tego morza :-) a Laurka jak zwykle zadowolona, co za cudowne dziecko!


Kasiu, na szczęście moja Laura nie ma najmniejszych problemów z aklimatyzacją, to bardzo aktywne i ciekawe świata dziecko więc nie mamy z nią kłopotów. Jedyne co to nie lubi za długo jechać w foteliku dlatego jechaliśmy tutaj przez noc, którą całą przespała i na szczęście nie było kłopotów.

Przed wyjazdem byliśmy u lekarza skonsultować nasza podróż (mała była lekko przeziębiona) ale doktorka powiedziała że nie widzi przeciwwskazań i nawet zaleca bo teraz więcej jodu jest 🙂
Ja się nawet cieszę że nie ma aż tyle słońca bo i tak z takim małym dzieckiem plażowanie (zwłaszcza na dużym słońcu i częste) nie ma sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Rany niech mi ktoś powie jak się ukrywa posty na FB bo stale mi kurwa coś z 5 10 15 przychodzi 😠 😠 😠 😠 😠

musisz zablokowac tego uzytkownika ale dokładnie gdzie to ci nie powiem bo ja mam po hiszpańsku fb i tam inaczej troche


Rany!!! A czemu po hiszpańsku? (pewnie już pisałaś ale ja coś nie doczytałam albo przeoczyłam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...