Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tyśka, ja pierdolę ja cię aj low ju 😁
wiesz, że co jak co, ale ja cię nie potępię bo wiem jak to jest mieć wyjące dziecko: nie każdy ma więc nie wie jak to jest ochujeć z płaczu.

I powiem więcej: kiedy dwa dni temu napisałam tu, że zrobiłam coś strasznego to wiesz co zrobiłam?
.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Tyśka, ja pierdolę ja cię aj low ju 😁
wiesz, że co jak co, ale ja cię nie potępię bo wiem jak to jest mieć wyjące dziecko: nie każdy ma więc nie wie jak to jest ochujeć z płaczu.

I powiem więcej: kiedy dwa dni temu napisałam tu, że zrobiłam coś strasznego to wiesz co zrobiłam?

yyyyyyyyyyy co to za sikrets???? nie ładne
Kasia to że ja nie mam wyjącego dziecka to nie wiem co to znaczy 😮 bo jej też sie zdarzało
ale dziękuję BOGU że tylko się zdarza bo to mogłoby się źle dla nas skończyć
a ja też zrobiłam coś strasznego ☺️
bo to że zaczyna do niej mówić różne dziwne rzeczy to już norma

BRANOC
pewnie zara sie zacznie darcie przez sen apogeum nastąpi o 3.00 rano 😮
będę koło 8.00 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzisz Kasia... w takich sytuacjach tylko Ty mi oparciem ☺️

ja tez sie nakurwuje, nachujam i takie tam.. jak czuje ze juz sie dzieje ze mna cos zlego to go odkladam gdziekolwiek najblizej i ide do kibla albo gdzies gdzie nie bede go slyszec choc na chwile. Dzisiaj to byl kibel bo pralka chodzila, puscilam wode i sie uspokoilam i poszlam do wyjca..

zobaczymy jak to dlugo potrwa

Ochujale zeby BRANOC !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o a ja wytrabilam 4 lampki urodzinowego szampana, seksenełam sie ale średnio, szampana nima juz wiec dupa ale choróbsko mi przeszło chociaz 🙃
ja tez do moich dzieci rozne dziwne rzeczy mowie, tzn do julki juz nie bo kumata zbytnio jest ale mlody to najmilej jak go okreslam to "moj maly gargamel"
i w ogóle wszyscy spia a mi sie nie chce a jedyne co w TV to stivi a ja stiviego nie lubie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko
Wasze filmy piękne za każdym razem gdy włącza sie już czas brzusia i narodzin łzy lecą mi po brodzie
Wiolka zdjęcia super pewnie pobyt super mmm my też bylismy nad morzem i było tak jak bym dziecka nie miała była taka grzeczna jak nigdy jedyne co to chyba plaża w dzień jej sie za bardzo n ie podobała
Kasjalena ja tez chce zobaczyć fotki i opaske 🙂 nie ma ich na nk?
u mnie jak zwykle idziemy zaraz po zakupy mała uśnie zrobić obiad itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRY
MILENKO kochana ja ci zycze wszystkiego co najlepsze, samych pogodnych dni, duzo radosci, smacznych pysznosci- ale mam tez prosbe , pomimo tego ze jestes cudowna dziewczynka i dajesz mamie mnóstwo radosci to skarbenku postaraj sie jeszcze bardziej tak zeby twoja mamusia była cała w skowronkach






yyyyy karmie wiec sory za błedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka mówiłaś wcześniej ze masz dom i zastanawiasz sie nad kupnem niani elekronicznej my kupiliśmy to http://allegro.pl/niania-elektroniczna-mega-monitor-7-nowosc-i1793428206.html zajebista sprawa posłuży na kilka lat jak mała bedzie raczkowac albo bawic sie bedzie mozna obserwowac robiąc w kuchni obiad itp. ja zamykam do małej drzwi stawiam sobie na segmęcie i widze co sie tam dzieje 🙂POLECAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyminka, niezły sprzęcior 😉 My w domu mieszkamy jeszcze przez jakieś 3 miesiące,
potem idziemy już na swoje dwu pokojowe, więc tam myślę sprawdzi się ta zwykła 😉
Co do zabawek, to moja lubi wszelkie grzechotki, maskotki odpadają - bo nie dzwonią.

Matylda, no dobra 😉

Wiola, dziwnie widzieć Ciebie tutaj tak z rańca 😜

Jeeeju, jak ja Wam zazdroszczę tych zakupów spożywczych online !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...