Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Matylda jak sa postepy to tylko sie cieszyc!
A ja dzis moglam sie wyspac maly dostal jesc o 21 potem obudzil sie o 5 na nastepne amu i dopiero o 9 sie obudzil na dobre i zjadl
a o 11.30 padl bo caly czas wariowal i piszczal i jak narazie spi 🙂


matko od 21 do 5 🤪 🤪 🤪
toz to 8 godzin snu 🤪
zazdrość 😠


to juz sie utrzymuje od 3 tygodni 🙂
ale dosc musialam wstawac jak byl mniejszy a teraz juz ladnie przesypia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
hej 🙂 Maja dziekuje za pamiec 🙂
i oczywscie wszystkiego najlepszego dla Milenki :*


Ja wczoraj mialam taki dzien zakrecony ze tylko wpadlam sie przywitac i zapomnialam o Maji!
toz to tak nie moze byc takie rzeczy sie w glowie nie mieszcza a wiec skladam dzis zyczenia bardzo ale to bardzo gorace dla Majeczki rosnij mamusi i zdrowa badz!a dla mamusi duzo radosci z kochanej coreczki!Sto latek i milion caluskow!mam nadzieje ze wybaczycie skleroze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
kurdeeeee nauczylam moje dziecko spania w kompetnej ciszy i teraz wystarczy że przejdę koło łóżeczka i już się budzi!!!!
Głupia baba ze mnie, nic nie mogę zrobić!

Mi wlasnie moja mama tlumaczyla zebym go tak nie nauczyla a teraz mam dobrze bo przy nim moge odkurzac sprzatac itp. i nic spi jak zabity 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
kurdeeeee nauczylam moje dziecko spania w kompetnej ciszy i teraz wystarczy że przejdę koło łóżeczka i już się budzi!!!!
Głupia baba ze mnie, nic nie mogę zrobić!

ja to swojego nauczyłam zasypiać przy głośnym trybie życia i teraz mam spokój mogę nawet radio wziąć głośniej i smacznie śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
u nas dzis nocka super, pospane od 21 do 9. z jedna pobudka na papu :P tylko mały sie wkurza i miunczy bo zasmarkana mam sie nie chce z nim bawic 🙂
Kasia Witek jest mega zajebisty !! 🙂 a jaki kumaty już aż w szoku jestem ! Moje dzieciaki to z tych leniwych, i Julka się jakoś mało ruszała dopóki nie dopadła chodaczka, a i Szymek nieruchawy 😮 😮
Matylda czys ty szalona jest z tymi dziećmi?? Ja bym chyba delikatnie mowiąc ocipiała z taką gromadką, już teraz czasami miręce opadają. Dwójka to dla mnie absolutne minimum i absolutne maximum. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aisak napisał(a):
Matylda stójjjjjjjjjjjjjjjjj mam pytanie

co????????????????????????????????????????????????

A powiedź mi kiedy ktoś zauważył Autyzm u twojego chrześniaka ??????
były jakieś sygnały???
lekarz?
rozdzice"?

moja siostra zauważyła jak miał 8mcy mniej więcej
nie reagował na kontakt z innymi, z nią, wszystko było mu zupełnie obojętne - uśmiechal się do ściany a nie od rodziców oprócz tego płacz i wymioty ( bo nie akceptował tego glutenu)
poczekali jeszcze trochę, zaczął chodzić i chodził wokół łóżka w sypialni ( TYLKO 😮 ) albo na placu zabaw tylko po białej linii na boisku w tą i z powrotem i i tak mógł cały dzień , zabawki układał sobie w lini na podłodze, albo dobierał kolorystycznie i układał na "kupki" , teraz juz jest dużo lepiej , sama mogę z nim pogadać na skype, mówi dużo i wszystko ,czasem nawet za dużo, okazuje emocje , zostały mu tylko niektóre zachowania tk właśnie porządkowanie wszystkiego, dzielenie na grupy, układanie, chodzenie w jednej lini, np na spacerze trzyma się tylko linii ułożenia płytek na chodniku 😮 ale lekarze są dobrej myśli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
kurdeeeee nauczylam moje dziecko spania w kompetnej ciszy i teraz wystarczy że przejdę koło łóżeczka i już się budzi!!!!
Głupia baba ze mnie, nic nie mogę zrobić!


U mnie to nawet nie ma opcji żeby pospał w ciszy bo zaraz mu Julka skacze nad głową albo wyczynia swoje cuda - ona ma zadatki na tancerke, piosenkarke... w każdym razie musi robić HAŁAS 🤪 🤪 ale młody to ma od urodzenia i nie wnika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy swojej też mogę robić wszystko a najchętniej zasypia jak z Wami klikam i słyszy ten dzwięk - chyba jej z brzucha zostało
moge odkurzać i inne rzeczy ale wiadomo nie lubi nagłych dźwięków, jak cos upadnie ,albo P. kichnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
linkaa napisał(a):
hej 🙂 Maja dziekuje za pamiec 🙂
i oczywscie wszystkiego najlepszego dla Milenki :*


Ja wczoraj mialam taki dzien zakrecony ze tylko wpadlam sie przywitac i zapomnialam o Maji!
toz to tak nie moze byc takie rzeczy sie w glowie nie mieszcza a wiec skladam dzis zyczenia bardzo ale to bardzo gorace dla Majeczki rosnij mamusi i zdrowa badz!a dla mamusi duzo radosci z kochanej coreczki!Sto latek i milion caluskow!mam nadzieje ze wybaczycie skleroze 🙂


no pewnie 🙂 dziekujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kmatus pewnie, że też możesz wpadać 😁 wszystkie wpadajcie! będziemy piły drinki z palemką, wdychały jod i robiły gwiazdy na plaży!!!
Asia!!!!!! wstyd, że my się jeszcze nie widziałyśmy!!! ale ja to taka wstydliwa jestem trochę ☺️ i boję się, że będziesz się ze mną nudziła ☺️ ☺️ ☺️ 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...