Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem - bry 🙂

Nie miałam dziś czasu, rano sprzątałam, latałam bo na 13-tą jechałam na Kasiową wieś Tarchomin do lekarza 😜

No i to tyle z wieści dobrych bo mam skierowanie na zabieg, mam zmianę na piersi i będą usuwać w znieczuleniu miejscowym na szczęście 🙂
Muszę sobie to tak zorganizować żeby S. miał urlop i mógł się dzieckiem zająć bo ja z tymi szwami jej nie będę mogła nosić 🤢 Masakra - same zabiegi - jeszcze ten na hemoroidy muszę umówić 🥴

Kasia - ja czekam na te obiecane cukinie z ananasem i inne nutelle, przyjeżdżaj na bemowską wieś 😉

Dobra - idem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam u szeptuchyi moje obawy były uzasadnione
niesamowite przeżycie , kto tego nie doświadczył to nie wiem o czy mówię
ostatnio byłam tam jak miałam 9 lat ale nic sie nie zmieniło
napiszę tylko tak :
to jest czarownica ale w sensie pozytywnym
i na pewno ma jakieś paranormalne zdolnosci , cały seans taki ekscytujący a jednocześnie przerazający
kobita wspomniała o faktach o których powinnam wiedzieć tylko JA
niesamowite 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
byłam u szeptuchyi moje obawy były uzasadnione
niesamowite przeżycie , kto tego nie doświadczył to nie wiem o czy mówię
ostatnio byłam tam jak miałam 9 lat ale nic sie nie zmieniło
napiszę tylko tak :
to jest czarownica ale w sensie pozytywnym
i na pewno ma jakieś paranormalne zdolnosci , cały seans taki ekscytujący a jednocześnie przerazający
kobita wspomniała o faktach o których powinnam wiedzieć tylko JA
niesamowite 😮

teraz najważniejsze, żeby z Lenką było ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola wiem że to śmieszne
akurat w jej zdolności nigdy nie wątpiłam - ale to niesamowite
przysięgam że wiedziała o rzeczach o ktorych wiem tylko JA
miałam ciary na plecach przez 40 min
kurwa mam tu odprawiać pewne "czary" i powiem wam że z wrażenia połowę czynności zapomniałam ☺️
ale powiedziała że będzie ok , w sumie że cały czas jest , ale wiem czego sie przestraszyła , ale ta PANI wie duuuuuuuuużo więcej
dwa razy zaniemówiła po przelaniu i to mnie zmartwiło bo teraz wbijam sobie do głowy że coś strasznego tam zobaczyła
i nie ma bata następnym razem jadę z koszulką P. , (bo dziś z LENĄ też nie byłam tylko wzięłam jej bodziaka w którym spała w nocy )
zaraz będę odprawiać "czary"
oby pomogło bo ja dziś mam wychodne i biedna mamusia z nią zostaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaziły niektóre osoby po Tarchomińskiej wsi na spacerach.. hm.. co jeszcze robiły? yy nic, nawet chatki nie ogarnęły tylko dreptały, dreptały dreptały... 🤢 🤢 🤢 🤢
I jaką akcję miałam..

Na naszej wsi chodniki dla ludzi mają około 4 metrów szerokości i wyłożone są płytami chodnikowymi, które to przechodzą w cegłę klinkierową koloru czerwonego: dla rowerów. Wszystko jednym pasmem ma około 8 metrów szerokości, przylega do siebie, to ważne żeby to sobie wyobrazić.
I idę sobie spacerkiem z moim bolidem, a że w pewnym miejscu płyta chodnikowa przypominała gnojowisko-pobojowisko, przeszłam ładnie na ścieżkę dla rowerów, trzymając się jednak bolidem samiuteńkiej krawędzi, bo na mojej wsi w weekend wszyscy na rowerach ujeżdząją 🤢 więc teoretycznie szłam równiutko środkiem po całej szerokości, bo z jednej 4 metry chodnika, z drugiej 3.5 ścieżki..
i w pewnym momencie jedzie rowerem jebana franca 40 paroletnia i wjeżdża mi chamica prosto w wózek ( !!!! ) z ryjem, że po ścieżce z wózkiem idę !! Witek jak spał tak mu sen przeszedł i aż podskoczył bo tak nim telepneło od uderzenia ale bidulek nie wiedział co się dzieje.
No a mnie kurwica zalała taka, że szczęście że kobieta wolno ale odjeżdżała dalej bo bym jej chyba przykurwiła pakiem rolek papieru toaletowego posiadanego w pod wózkiem. Niestety miałam jeszcze do wyboru chusteczki nawilżane ale chyba by ich nie odczuła. Ale jaką za nią wiązankę puściłam i w związku z tym wywiązała się pyskówka, to Boże uchowaj.
Przeklinam, ale wtedy ryja rozdarłam z kurwami, chujami, i innymi ozdobnikami to Panie uchowaj. Najłagodniejsze co usłyszała to: że jak ma się kurwa jebana mać grubą dupę że rowerem się na ścieżce nie mieści to się kurwa dziwko pierdolona na autostradę wynieś. O innych nie wspomnę bo generalnie uszy więdną.
Ale tak się wkurwiłam, że żałowałam że bejsbola nie mam bo bym chamicy przypierdoliła jak jechała, ale przecież nie zostawię wózka i nie będę baby goniła.
Toż widziała że dziecko a nie cielaka wiozę i nie rozumiem człowieka, szczególnie kobiety jak mogła bezczelnie i na wprost mi w budę wjechać. Owszem, jechałąm krawędzią ścieżki rowerowej ale mało jej 7.5 metra było ??!!
powiem Wam, że zapamiętałam jej ryj, i jak ją spotkam to w mordę ode mnie dostanie za takie akcje 😠 😠
a chyba wszyscy na Tarchominie dzisiaj usłyszeli jaki repertuar przekleństw posiadam i jakie łądne zdania potrafię z nimi budować.

( Admina i postronności przepraszam ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ nie dawajcie mi bana plis plis plisss )


Ewelina, jak masz same drożdże to coś mało 😉
przydałoby się coś więcej 😁
i nie wiem co cię interesuje, placek drożdżowy, pączki, rogaliki?
a może masz jeszcze mak to mam super przepis na struclę makową ( ale potrzebny mielony, najlepszy z puszki 😉 )

Ola, a wiesz że Strumykowa to 5 minut drogi ode mnie? 🥴 piechotą !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda, pytanie o efekty miałam zadać, ale widze żeś już opisała. Nie martw się może na zapas tym dwukrotnym zamilknięciem kobiety: może Twój poród widziała, a może musiała się chwilkę zastanowić nad interpretacją ?

Tylko zastanawiam się po co ty z koszulką P. chcesz jechać: też ci się w nocy zrywa i płacze ? 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Matylda, pytanie o efekty miałam zadać, ale widze żeś już opisała. Nie martw się może na zapas tym dwukrotnym zamilknięciem kobiety: może Twój poród widziała, a może musiała się chwilkę zastanowić nad interpretacją ?

Tylko zastanawiam się po co ty z koszulką P. chcesz jechać: też ci się w nocy zrywa i płacze ? 😁 ☺️

powiedzmy ze zna przyczyne zachowania LENY to moze i P. zna i bede czary odprawiac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Matylda, pytanie o efekty miałam zadać, ale widze żeś już opisała. Nie martw się może na zapas tym dwukrotnym zamilknięciem kobiety: może Twój poród widziała, a może musiała się chwilkę zastanowić nad interpretacją ?

Tylko zastanawiam się po co ty z koszulką P. chcesz jechać: też ci się w nocy zrywa i płacze ? 😁 ☺️

powiedzmy ze zna przyczyne zachowania LENY to moze i P. zna i bede czary odprawiac 🤪


to trzymam kciuki żeby się udało i zazdroszczę, że masz tą kobietę tak blisko siebie 🙂
uwielbiam takie czarownice, takie czary-mary mnie fascynuje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...