Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien mam nadzieje dla was dobry....
u mnie noc nieciekawa, Nela obudzila sie o 3 ( zjadla 140ml, potem o 6 zjadla 70ml, i zrobila najokropniejsza w swiecie kupe.................... zielona i jak wal 20 cm z plasteliny, do tego smierdzaca i w ogole....ostatnio podalam jej warzywka z kurczakiem i to chyba od tego, wiec narazie odstawiam, na dobre wstala o 10.30 i zjadla 70ml, nie wiem juz sama myslec o sposobie odzywiania sie mojego dzieciecia.... ona tylko w nocy o jedzenie placze, tj o 3, a potem gdybym miala czekac az zacznie wolac o jedzonko to bym sie raczej nie doczekala.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
a co z Pani dieta Pani sZYSZKO?? 🙂 😜


hehe, z moją dietą ................
nie no, tak na serio to nie stosuję dukana, bo po kilku dniach krwotoki z nosa,
słabo mi, dziecka na rękach nie mogłam utrzymać.
Ale generalnie dieta MŻ jest na tablicy 😉
Schudłam 4,5 kilo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę Liweczkę na noc wziąć: co za różnica czy wstaję 12 razy do jednego dziecka czy do dwójki, ale poproszę do jasne cholery dać mi linka na pościel !! 😁 😁 😁

Marta, nawet już tą nutellę ci wysmaże i pocztą wyślę 😉

Tak swoją drogą, sama szukam sposobu, żeby moje dziecko raczyło wreszcie bezpobudkowo spać bo chodze już jak zombi. Aż się boję jak to będzie jak do pracy wrócę.. na serio rozważę wtedy raz w tygodniu oddanie dziecka na noc do żłobka bo ni chuja nie dam rady. 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ja tam mogę Liweczkę na noc wziąć: co za różnica czy wstaję 12 razy do jednego dziecka czy do dwójki, ale poproszę do jasne cholery dać mi linka na pościel !! 😁 😁 😁

Marta, nawet już tą nutellę ci wysmaże i pocztą wyślę 😉

Tak swoją drogą, sama szukam sposobu, żeby moje dziecko raczyło wreszcie bezpobudkowo spać bo chodze już jak zombi. Aż się boję jak to będzie jak do pracy wrócę.. na serio rozważę wtedy raz w tygodniu oddanie dziecka na noc do żłobka bo ni chuja nie dam rady. 😮 😮


kasia daj mu jeszcze troche czasu zaraz bedzie ciemniej na dworzu dłużej to może i spać bedą lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina, już zamówiłam grube, ciemno-brązowe rolety do pokoju ( do tej pory miałam zasłonę ) bo zauważyłam, że Wit lepiej mi w dzień śpi jak mam w pokoju ciemno..
ale przecież w nocy i tak jest ciemno to co mu za różnica !!???
😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...