Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
probowalam nadrobic ale doszlam do wyprysku i dalam sdpokoj 🙂
ja dzisiaj u znajomej bylam niemal caly dzien z moimi dziewczynkami, a w tym czasie moj ukochany w domku sam 😞
ale zaraz ide pod prycho i zrobie co w mojej mocy aby mu to wynagrodzic i jeszcze troszke na zas pobrykac!!! 🙂 jupi!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
gdzie mogę znaleźć w sklepie albo internecie
leginsy a\'la jeans, albo jeansy rurki dla małej?


nie wiem... 😞 ale jak znajdziesz, to daj mi znać, bo też chciałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
bry
a ja myslałam ze najgorsza noc mam za soba
i dupa
ta była najgorsza 😠


to co tam było?

No może to ze w łóżeczku wylądowała dopiero koło północy i zasnąć nie mogła
byłam kłębkiem nerwów , obudziłam P. powiedziałam że ma sie nią zająć bo ja zwariuję
no i zaczął jej śpiewać i zasnęła mu na rękach
a potem średnio co 15 minut kilkunasto sekundowy krzyk i tak do rana
mam dość łeb mnie boli , jestem nie wyspana i zła bo nie wiem o co chodzi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
bry
a ja myslałam ze najgorsza noc mam za soba
i dupa
ta była najgorsza 😠


to co tam było?

No może to ze w łóżeczku wylądowała dopiero koło północy i zasnąć nie mogła
byłam kłębkiem nerwów , obudziłam P. powiedziałam że ma sie nią zająć bo ja zwariuję
no i zaczął jej śpiewać i zasnęła mu na rękach
a potem średnio co 15 minut kilkunasto sekundowy krzyk i tak do rana
mam dość łeb mnie boli , jestem nie wyspana i zła bo nie wiem o co chodzi 😮


moja tak miała jak była przestraszona...no może więcej płakała, ale też w ogóle nie chciała spać itd...
Przelewałaś coś, próbowałaś coś w związku z tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
Matylda współczuję, choć moja noc też do dupy: miałam około 8 pobudek dlaczego? bo moje pacholęcie ciągle odwraca się w trakcie snu na brzuch a potem jęczy bo nie umie się w łóżeczku odwrócić z powrotem na plecki 😁 😠
żesz jestem padnięta

Szyszka, a Majeczka to agenciara widzę, ty się szykuj do kupna większego łoża dla niej bo to zaraz za małe będzie 😁 😁 a w ogóle wczoraj sobie myślałam o tym co pisałaś, o zasypianiu, jedzeniu..Kurcze, wszędzie gdzie czytałam na temat snu napisane było, żeby unikac właśnie tego, że dziecko ci zasypia zaraz przy czy podczas karmienia bo o ile teraz jeszcze to przełkniesz to potem w dziecku kształtuje się nawyk, że żeby spać musi zjeść.
I miałam się pytać, o której ona ci pada spać pod wieczór? bo może ona zasypia już na dobre na noc, ty ją wybudzasz i bajka z jedzeniem i pobudkami się zaczyna..A nie myślałaś, żeby ją właśnie koło 19 zwyczajnie wykąpać i położyć spać i nie budzić?
A po drugie, kurcze..tak sobie myślę na chłopski rozum: stary jak codziennie chodzi spać o 21 to jak go nagle położą spać o 20 to nie zaśnie i będzie źle spał. Może przestawiaj ją tak co dwa dni o 15 minut?
nie wiem nie wiem..ale powiem ci, że bezcenne są te wieczory kiedy dziecko 19.30 śpi i masz tyyyyyle czasu dla siebie 😁 😁
Co do leginsików jeansowych to ostatnio widziałam takowe u Chinczyka na Marywilskiej, ale chyba nie posiada sklepu internetowego 😉
ale patrzyłaś w H&M-ie? zwykle posiadają takowe rzeczy..

Wiola, zazdroszczę morza: powtórzę raz jeszcze. A jak dzisiaj pogoda?

zajadam się ciastem drożdżowym ze śliwkami i lukrem ( ale mi wyszedł dobryyy ) a za dwie godziny podrałuję na siłownię, to spalę 😉 jak jeszcze rzucę się na sprzątanie, mycie okien, zmianę firan i pościeli..
dzisiaj planuję do wieczora dzień w samotności przeżyć ( doobra, z synkiem ) więc chcę to na maksa wykorzystać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli, właśnie wydaje mi się, że te jej problemy z zasypianiem to po prostu przyzwyczajenie do 21. Ale są postępy. Bo wczoraj zasnęła o 20.30 i obudziła się raz po 2. Teraz zaczęłam dawać jej jeść o 8 rano - 11 - 14 - 17 - kąpiel po 19 i przed 20 butla, powoli wydaje mi się przyzwyczajać, bo np. gdy wstanie o 7 rano, to w ogóle nie jest głodna i woła dopiero ok 8.
Tyle zmian jej serwuje, to nic dziwnego, że dziecię się zdziwiło 😮
Ale wiem, że z czasem się przyzwyczai.

Zastanawiają mnie jeszcze jej drzemki. Dlaczego tak krótko trwają.
Padła 20 minut temu i jestem pewna, że zaraz się obudzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...