Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Matylda, pytanie o efekty miałam zadać, ale widze żeś już opisała. Nie martw się może na zapas tym dwukrotnym zamilknięciem kobiety: może Twój poród widziała, a może musiała się chwilkę zastanowić nad interpretacją ?

Tylko zastanawiam się po co ty z koszulką P. chcesz jechać: też ci się w nocy zrywa i płacze ? 😁 ☺️

powiedzmy ze zna przyczyne zachowania LENY to moze i P. zna i bede czary odprawiac 🤪


mnie takie rzeczy nie ruszają bo u mojego męża od dawien dawna mają własnie takie zdolności- najbardziej pradziadek czarował i wróżył a teraz to jego siosty stawiają taroty i wogóle czary mary mój piotrek nie chciał nigdy się zagłębiać w to ale ma prorocze sny ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ewelinaaleks napisał(a):
kasia akcja nie ziemska pewnie bym tak samo zareagowała tylko ja bym ją ściągnęła z tego roweru już taka jestem ☺️

a może te rogaliki? mam dużo czekolady w lodówce bo chyba z 14 szt i coś dokupie tylko pomysł potrzebuje


to poleca ci ten przepis: sama wg niego pieke, jest prosty i rogale zawsze się udają i na drugi dzien jeszcze mięciutki 🙂
http://www.wielkiezarcie.com/recipe22027.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - to się uśmiałam, aż się oplułam. A na Tarchominie byłam 15 min łącznie bo dziecko w samochodzie spało i do tego kupę strzeliła i wracaliśmy szybko do domu.
Co do zdolności i wiedźm to Kasia ja nie na darmo jestem tak nazywana ale to nie miejsce żebym o tym pisała, ale też mnie to fascynuje i ...... mam pewien zestaw kart 😉

Matylda - zazdroszczę że masz taką kobitę obok 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Kasia - to się uśmiałam, aż się oplułam. A na Tarchominie byłam 15 min łącznie bo dziecko w samochodzie spało i do tego kupę strzeliła i wracaliśmy szybko do domu.
Co do zdolności i wiedźm to Kasia ja nie na darmo jestem tak nazywana ale to nie miejsce żebym o tym pisała, ale też mnie to fascynuje i ...... mam pewien zestaw kart 😉

Matylda - zazdroszczę że masz taką kobitę obok 🥴
ola jak mówisz o tarocie to lepiej się nie baw i przedewszystkim nie rozkładaj ich przy dziecku
boże wy się nie boicie przecież to jest ...ach nie ważne nie bede pisała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
dobra robie rogaliki z nutellą ale jeszcze dodam do niej rozpuszczoną czekolade 🤪
tylko nie wiem zbytnio jak proporcje tam jest napisane 5 gr drożdzy 60 dag mąki a jak bym chcaiła zrobić z 1kg mąki 🥴 pomocy bo nie myśle

drożdży 8 dag na 1 kg mąki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
dobra robie rogaliki z nutellą ale jeszcze dodam do niej rozpuszczoną czekolade 🤪
tylko nie wiem zbytnio jak proporcje tam jest napisane 5 gr drożdzy 60 dag mąki a jak bym chcaiła zrobić z 1kg mąki 🥴 pomocy bo nie myśle

drożdży 8 dag na 1 kg mąki 😉


juz się doliczyłam ale dzięki 50g( czyli 1/2 kostki) na 600mąki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia - to się uśmiałam, aż się oplułam. A na Tarchominie byłam 15 min łącznie bo dziecko w samochodzie spało i do tego kupę strzeliła i wracaliśmy szybko do domu.
Co do zdolności i wiedźm to Kasia ja nie na darmo jestem tak nazywana ale to nie miejsce żebym o tym pisała, ale też mnie to fascynuje i ...... mam pewien zestaw kart 😉

Matylda - zazdroszczę że masz taką kobitę obok 🥴
ola jak mówisz o tarocie to lepiej się nie baw i przedewszystkim nie rozkładaj ich przy dziecku
boże wy się nie boicie przecież to jest ...ach nie ważne nie bede pisała

Ewelina to nie miejsce na pisanie o tym, ale powiem w skrócie, że ja się tym już ładnych parę lat zajmuję i wiem co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewela, to weź sobie kartkę i rozpisz proporcje 😁 ja tak zawsze robię ☺️
no wiesz, na krzyż 😁
ale ja mam problem z liczeniem procentów 😁 😁
a ja miałam dwa lata temu stawianego tarota i WSZYSTKO mi się sprawdziło ☺️
a teraz też bym chciała, ale że karty stawia się w samotności to gdzie ja Witka podzieję ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ewela, to weź sobie kartkę i rozpisz proporcje 😁 ja tak zawsze robię ☺️
no wiesz, na krzyż 😁
ale ja mam problem z liczeniem procentów 😁 😁
a ja miałam dwa lata temu stawianego tarota i WSZYSTKO mi się sprawdziło ☺️
a teraz też bym chciała, ale że karty stawia się w samotności to gdzie ja Witka podzieję ?

ja Ci popilnuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ewela, to weź sobie kartkę i rozpisz proporcje 😁 ja tak zawsze robię ☺️
no wiesz, na krzyż 😁
ale ja mam problem z liczeniem procentów 😁 😁
a ja miałam dwa lata temu stawianego tarota i WSZYSTKO mi się sprawdziło ☺️
a teraz też bym chciała, ale że karty stawia się w samotności to gdzie ja Witka podzieję ?


dam ci w razie co numer telefonu i sobie pojdziesz a z dzieckiem ci wyjdą na spacer 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...