Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie kurwa, nie pójdę sobie zanim nie napiszę tego co myślę: bo tyle razy pierdoliłyście o szczerości, to ją macie:
Dla mnie jest wyraźna różnica między wypowiadaniem swojego upodobania a formą w jakiej to się robi. O gustach nie dyskutuję ale o formie wypowiadania swojego zdania już będę dyskutować.

Mam dość forum na dzisiaj.
nara

zapomniałam dodać:
kurwa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
Madzia - ja się nie gniewam - tak napisałam dla żartów 😘
Różnie ludzie gadają, że czym bardziej wymyślne imię tym niższa inteligencja u rodziców....a mnie to jeb.... bo wcale mi się nie wydaję, że to wymyślne imię....
Nie interesi mnie komu sie podoba, komu nie.... Mam Nikolę i tyle.... 😜


a właśnie słuchajcie tu jest na forum tez nikosia pisała ze ma na imie Nikolina czyli tak to sie pisze Nikolina? bo tak mi sie to strasznie spodobało!!! Nikolina mmmm czy to po prostu Nikola a można mówić Nikolina jak to jest? Bo nie wiem jak to jest i nie wstydzę się tego ze nie wiem o 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
nie kurwa, nie pójdę sobie zanim nie napiszę tego co myślę: bo tyle razy pierdoliłyście o szczerości, to ją macie:
Dla mnie jest wyraźna różnica między wypowiadaniem swojego upodobania a formą w jakiej to się robi. O gustach nie dyskutuję ale o formie wypowiadania swojego zdania już będę dyskutować.

Mam dość forum na dzisiaj.
nara

zapomniałam dodać:
kurwa 😜

Ciebie też Love 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
nie kurwa, nie pójdę sobie zanim nie napiszę tego co myślę: bo tyle razy pierdoliłyście o szczerości, to ją macie:
Dla mnie jest wyraźna różnica między wypowiadaniem swojego upodobania a formą w jakiej to się robi. O gustach nie dyskutuję ale o formie wypowiadania swojego zdania już będę dyskutować.

Mam dość forum na dzisiaj.
nara

zapomniałam dodać:
kurwa 😜


KASIA NIE MIAŁAM POJECIA ŻE CHCIAŁAŚ TAK NAZWAĆ WITKA WIEC PRZEPRASZAM ZE URAZIŁAM CIE I BYŁO CI PRZYKRO Z TEGO POWODU I CO MAM JESZCZE ZROBIC?
KAJAM SIE 😁
ALE KOCHANA GDYBY MIAŁ NA IMIE GNIEWKO NIE NAPISAŁABYM BRZYDKIE TO IMIE RACZEJ BYM NIC NIE NAPISAŁA ZEBY NIE SPRAWIC PRZYKROŚCI ALE ZE WSGLĘDU NA TO ZE NIA MAMY ŻADNEGO DZIECIĄTKA GNIEWKO NAPISAŁAM ŚMIAŁO I OTWARCIE ZE JEST BRZYDKIE
WIEC SIE TŁUMACZYĆ NIE BEDE MAM NADZIEJE ZE MNIE ZROZUMIAŁAŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę...
"warczcie" dalej...
już swojego zdania mieć nie można....
kurr... za przeproszeniem! - o co Wam chodzi? bo ja nie rozumiem Was 😮

Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej - więc pozwalajmy się wypowiadać każdemu jak chce!!!!

Tyle w tym temacie...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
a ja wczoraj u lekarza widziałam roczne dziecko chodzące jak se przyszło i od matki z bluzki takiego flaka wyciągnęło
myślałam że rzygnę
musiałam wyjść na drugi korytarz


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
hahahahhaahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha właśnie weszłam i jest o mnie :P
co do imion to kazde ma swój urok, rózne maja rodzice upodobania ale to w ogóle jest mały pikuś, moim zdaniem najważniejsze to aby imieniem nie skrzywdzić dziecka. teraz może już minęły te czasy, bo coraz wiecej ludzi szaleje z imionami obcego pochodzenia itd. ale ja wiem z autopsji że za bardzo udziwnione imię nie pomaga dziecku- teraz już mi to wisi ale uwierzcie ze jako dziecko byłam niesmiała bardzo i za kazdym razem niemal jak sie miałam gdzies przedstawić to słyszałam JAAAAAAAAAK??? i naprawde miałam przez to trudności w nawiązywaniu kontaktów.
A moje imię to nawet w kalendarzu polskim nie widnieje chyba ;/ no ale to w sumie nie była jakaś fanaberia wielka rodziców, mój ojciec jest obcokrajowcem no i coś chciał mieć "swojego" tu na obczyźnie, heheh 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
idę...
"warczcie" dalej...
już swojego zdania mieć nie można....
kurr... za przeproszeniem! - o co Wam chodzi? bo ja nie rozumiem Was 😮

Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej - więc pozwalajmy się wypowiadać każdemu jak chce!!!!

Tyle w tym temacie...




Madzia spierdallam i ja bo mam dość a uraziłaś a srałaś a loviałaś i w kółko to samo,
nam sie widocznie wypowiadac nie wolno
masz racje teraz ja ciebie loveusiam 🙂
Tyle w tym temacie pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Magda pierdolnełaś postem 😁
ja nie wiedziałam po co jest forum a na nim siedzę
a ty Tyska co tam brzęczysz?????
bo nie kumam- chciałaś Krzycha pokazać czy co?? czy o imię ci chodziło bo nie wiem
Nina dodam że to dziecko co przyszło po tego flaka miało już zęby ble 😮
a i napisałaś że jakby ci imię Gniewko nie podobało a Witek miałby tak na imię to byś tego nie napisała??? DLACZEGO??????????????????
ja tam szczera też nigdy nie jestem bo wiem dokładnie o co chodzi tak jak pisała Nina , szyszk i ktoś tam jeszcze jest tu wielka trójca, albo czwórca i jak ma się odmienne zdanie od "niej" to zawsze jest się beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
no to Magda pierdolnełaś postem 😁
ja nie wiedziałam po co jest forum a na nim siedzę
a ty Tyska co tam brzęczysz?????
bo nie kumam- chciałaś Krzycha pokazać czy co?? czy o imię ci chodziło bo nie wiem
Nina dodam że to dziecko co przyszło po tego flaka miało już zęby ble 😮
a i napisałaś że jakby ci imię Gniewko nie podobało a Witek miałby tak na imię to byś tego nie napisała??? DLACZEGO??????????????????
ja tam szczera też nigdy nie jestem bo wiem dokładnie o co chodzi tak jak pisała Nina , szyszk i ktoś tam jeszcze jest tu wielka trójca, albo czwórca i jak ma się odmienne zdanie od "niej" to zawsze jest się beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


W KOŃCU KTOŚ NORMALNIE GADA 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Ryknęłłam w głos jak przeczytałam o tym cycku 🙂 😁 😁
Matylda no nie napisałabym jest brzydkie bo bym wiedziała ze bedzie jej przykro po porostu bym przemilczała ale o ile pamietam nikt sie tu gniewko nie nazywa aczkolwiek Gniewko , gniew na forum zrobił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...