Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Ale ja chciałam CHŁOPCA 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Ale ważne,że zdrowa ...Ładnie lezała i cipuche wywaliła i lekarz bez problemu stwierdzil,że dziewuszka 🙂
Będzie PoLa albo Maja 😁


Wiem że głupio to pisać ale wiesz, jakby ci tak z tym twoim nie wyszło to lepiej mieć dziołszkę pod ręką. Wiem bo mama mnie samą wychowywała i mamy super kontakt. Z chłopakami nigdy nie wiesz co i jak 🙂 Oczywiście życzę ci wszystkiego dobrego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
No w sumjie masz racje Wiolcia...Teraz siedze i rozmyslam jak będzie wyglądała 🙂Jej teraz będde musiala sie zwracac per Ona 🙂 🤪 🤪 Musze sie chyba przespać z ta mysla:P



Będzie ślicznym pulchnym bobaskiem 🙂 Takim w sam raz do całowania. Zobaczysz że będzie super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Frytus w koncu ktoś wie jak się czułam i ciągle czuje hehe ale i tak oczywiście gratuluje
my jak dotrwamy razem do kwietnia i jak mój zdąży to będzie przy porodzie ale oczywiście będzie przy mojej głowie
Alexia ja siedzę przy kompie od rana chyba należy mi sie chwila wolnego no nie???????
ale poważnie to dziś wyskoczyło mi wiele niespodziewanych załatwień bo rozdzwoniły się telefony ze szpitali mama i babcia muszą się stawić i takie tam
poza ty pierwszy raz wystawiliśmy z moim coś na allegro i teraz mam kupę załatwiania z tym bo w sumie sama nie wiem jak to zrobić, nawet nie wiem jaka forma płatności ja to baran w tych sprawach jestem z resztą nie tylko w tych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
robie strone dla salonu fryzjerskiego.. looknijcie kobiecym-ciążowym okiem.. jak Wam się to widzi? 😉

http://marta.serwer.w.interii.pl/Bez%20nazwy%201%20kopia.jpg

fajna może trochę za małe fotki zrobiłabym większe i to gdzieś centralnie ale ja sie tam nie znam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
robie strone dla salonu fryzjerskiego.. looknijcie kobiecym-ciążowym okiem.. jak Wam się to widzi? 😉

http://marta.serwer.w.interii.pl/Bez%20nazwy%201%20kopia.jpg


dla mnie fotki ok ale tlo za ciemne moze jasniejsze bym zrobila ale ile ludzi tyle bedzie pewnie opinii 🙂 ale i tak rewelacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ło matko psu się coś śniło i spadł z kanapy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale grzmotnął


chyba musze sobie kupic takiego pasa jak ty masz Matylda przynajmniej by mi sie nie nudzilo w domu bo by odwalal i bym miala z niego zgrzewke 😁 😁 ale chyba nie ma takiego drugiego 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
robie strone dla salonu fryzjerskiego.. looknijcie kobiecym-ciążowym okiem.. jak Wam się to widzi? 😉

http://marta.serwer.w.interii.pl/Bez%20nazwy%201%20kopia.jpg


No bardzo ładna 🙂 🙂 Jakbyś bliżej mieszkała to bym się już do ciebie zapisała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ło matko psu się coś śniło i spadł z kanapy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale grzmotnął

łooo matkoooo dopiero mi przeszło, tak się śmialam, że aż mąż pyta czy normalna jestem, nie pamiętam kiedy miałam taką głupawkę, cała jestem w tuszu do rzęs 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia ja jak przeczytałam twój komentarz do mojego postu to tak się zaczełam śmiać że pies aż podszedł do mnie i tylko łeb przykrzywił wie ze pańcia głupia i już to do kogo miał się przydać
jeju ile ja mam dziś roboty
zaraz wystawię fotę psa zanim spadł oczywiście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...