Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bry
Wszystkiego najlepszego dla naszej najstarszej Nikolki 😘 100 latek Słonko u 😘
Marinka wszystkiego naj !! Dużo zdrowia i spełnienia marzeń 😉
u mnie podobnie jak u Was 🤢 ja chora, mały kicha, ale nie ma katarku ani kaszlu, mam nadzieje, ze sie nie zarazi..ale w nocy wcale prawie nie spalam, ciagle sie budzil z placzem, ehh masakra jakas 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):


Nie odniosę się do żadnego postu, nie mam siły, nie spałam, z dzieckiem gorzej.
Idę, może potem będę 🥴


🥴 🥴 🥴
ma temperaturę?
biedna Lenka 😘

nie ma na szczęście.... ale kaszle bardzo, oczka ma zapuchnięte i nie chce pozwolić sobie zakropić noska ani oczyścić ani solą przepłukać 😞 Jest taka histeria że aż się zanosi i do dupy z taką robotą 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):


Nie odniosę się do żadnego postu, nie mam siły, nie spałam, z dzieckiem gorzej.
Idę, może potem będę 🥴


🥴 🥴 🥴
ma temperaturę?
biedna Lenka 😘

nie ma na szczęście.... ale kaszle bardzo, oczka ma zapuchnięte i nie chce pozwolić sobie zakropić noska ani oczyścić ani solą przepłukać 😞 Jest taka histeria że aż się zanosi i do dupy z taką robotą 🥴


u mnie jest tak samo. Kacper juz nie daje sobie nic zrobic. Ani syropkow nie chce pic, ani do nosa sol wpuscic ani odciagnac... odwraca glowe z druga strone i wypluwa wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania na razie to nie mam z czym do lekarza iść bo to przeziebienia nie widać ale jak ja preiebiona to tak sobie mysle ze moe i ja weżmie a może i nie ale ja mieszkam w tak małym miasteczu ze chyba nawet apteki jutro nie są czynne. i nie kupie wszystkiego tylko te najpotrzebniejsze tak na wszelki wypadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):

nie ma na szczęście.... ale kaszle bardzo, oczka ma zapuchnięte i nie chce pozwolić sobie zakropić noska ani oczyścić ani solą przepłukać 😞 Jest taka histeria że aż się zanosi i do dupy z taką robotą 🥴

🤢 🤢
noooooo do dupy
ja tylko Liwce solą morską robie jak Łukasz jest w domu, bo tak sie drze, tak głową rusza, rzuca się ze boję się ze jej krzywde zrobie, a tak ja trzymam głowke a tata psika 🤨
a mi pediatra nic nie dał na kaszel, a w aptece nic mi tez nie chciały dać, bo dziecko za małe 🥴 🤔 🤔 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ania na razie to nie mam z czym do lekarza iść bo to przeziebienia nie widać ale jak ja preiebiona to tak sobie mysle ze moe i ja weżmie a może i nie ale ja mieszkam w tak małym miasteczu ze chyba nawet apteki jutro nie są czynne. i nie kupie wszystkiego tylko te najpotrzebniejsze tak na wszelki wypadek 🙂


Acha.
Gratulacje z okazji pierwszego ząbka dla Vanessy!
No i powo na egzaminie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ania na razie to nie mam z czym do lekarza iść bo to przeziebienia nie widać ale jak ja preiebiona to tak sobie mysle ze moe i ja weżmie a może i nie ale ja mieszkam w tak małym miasteczu ze chyba nawet apteki jutro nie są czynne. i nie kupie wszystkiego tylko te najpotrzebniejsze tak na wszelki wypadek 🙂


Acha.
Gratulacje z okazji pierwszego ząbka dla Vanessy!
No i powo na egzaminie!


Diękuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Ola własnie dlatego jestem taka zszokowana mi mama mówiła ze mi wyszedł jak mimłam 4 m ale wiesz te geny( jak loteria nic pewnego) i tak teraz leżała i mówie a zobacze czy tam sie coś nie dzieje ja zaglądam a tam taka biała linie wsadziłam paluch a to ostre 🙂
wy tez dostałyście wiadomość na brzuszku w nim zaproszenie? zeby odwiedzić nową strone czy strone (mamusiowo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem czy Kamila jesteś jeszcze?
ale wiesz co śmiać mi się chce co mi się przypomni i muszę napisać 🙂
Ty chyba nie nadrabiasz stron i tu dziewcyny pisały e my kupujemy takie maty na podłoge (ale to jest kształt puzli) a Ty tak fajnie napisałaś no moje dziecko lubi sie bawić telefonem jakąś maskotką ale żeby puzle kupować 🤔 ahahahhaahah 😁 😁 😁 😁 normalnie tak fajnie to wszyło 🙂
Nie rybko nie mam tak zdolnego dziecka zeby juz puzle układało 🙂 ale tak słodko to napisałaś ze co mi się prypomni to jeszcze sie śmieje.
A tak w ogóle to jestem w szoku e twój mały prawie raczkuje!!! szokkk na prawde bosko to wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
no Ola własnie dlatego jestem taka zszokowana mi mama mówiła ze mi wyszedł jak mimłam 4 m ale wiesz te geny( jak loteria nic pewnego) i tak teraz leżała i mówie a zobacze czy tam sie coś nie dzieje ja zaglądam a tam taka biała linie wsadziłam paluch a to ostre 🙂
wy tez dostałyście wiadomość na brzuszku w nim zaproszenie? zeby odwiedzić nową strone czy strone (*****)

Dziewczynki, mam prośbę.
Jeśli lubicie tę stronę, zgłaszajcie mi proszę o takich rzeczach - przecież to jest spam.
Ta osoba zaspamowała całe forum i powysyłała kilkaset prywatnych wiadomości, pewnie z reklamą strony, bo z czym innym ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
tyminka napisał(a):
no Ola własnie dlatego jestem taka zszokowana mi mama mówiła ze mi wyszedł jak mimłam 4 m ale wiesz te geny( jak loteria nic pewnego) i tak teraz leżała i mówie a zobacze czy tam sie coś nie dzieje ja zaglądam a tam taka biała linie wsadziłam paluch a to ostre 🙂
wy tez dostałyście wiadomość na brzuszku w nim zaproszenie? zeby odwiedzić nową strone czy strone (*****)

Dziewczynki, mam prośbę.
Jeśli lubicie tę stronę, zgłaszajcie mi proszę o takich rzeczach - przecież to jest spam.
Ta osoba zaspamowała całe forum i powysyłała kilkaset prywatnych wiadomości, pewnie z reklamą strony, bo z czym innym ?


no właśnie wydało mi sie to dziwne chciałam wstawić link ale jestem jeszcze świerzak 🙂
a w ogóle jak dla mnie to plagiat brzuszka i mamusi.net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yhhhhhh byłam z szymkiem u lekarza kontrolnie ;/ no i... w związku z tym że leki są od pon. a poprawy nie widać przepisała mu inhalacje (bogu dzięki za inhalator - mój najlepszy zakup dla dzieci !!! 😜 ), no ale jakby kaszel dalej nie ustępował to dostałam recepte na antybiotyk. 😠 😠 więc lepiej niech go puści to kaszlisko bo ja antybiotykom mówię wielkie NIE dopóki nie ma potrzeby. kurde i szkoda mi go faszerowac bo tylko kaszelek ma, żadnej gorączki, kataru.. yyyyyyyyyh ale juz w ten sam sposób miał zapalenie płuc przecież. 🥴 🥴
aisak dziękujemy za życzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):

nie ma na szczęście.... ale kaszle bardzo, oczka ma zapuchnięte i nie chce pozwolić sobie zakropić noska ani oczyścić ani solą przepłukać 😞 Jest taka histeria że aż się zanosi i do dupy z taką robotą 🥴

🤢 🤢
noooooo do dupy
ja tylko Liwce solą morską robie jak Łukasz jest w domu, bo tak sie drze, tak głową rusza, rzuca się ze boję się ze jej krzywde zrobie, a tak ja trzymam głowke a tata psika 🤨
a mi pediatra nic nie dał na kaszel, a w aptece nic mi tez nie chciały dać, bo dziecko za małe 🥴 🤔 🤔 😮 😮


a mój jak mu sól morską zakrapiam to najpierw robi zdziwioną minkę, co go tam smyra w nosku a potem się cieszy 🤪 🤪 za fridą nie przepada ale też nie ma tragedii 😉
a syropek tak na własną ręke to najbezpieczniejszy jest prawoślazowy chyba 🙂 chociaż zawsze lepiej się z lekarzem skonsultować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
admin napisał(a):
tyminka napisał(a):
no Ola własnie dlatego jestem taka zszokowana mi mama mówiła ze mi wyszedł jak mimłam 4 m ale wiesz te geny( jak loteria nic pewnego) i tak teraz leżała i mówie a zobacze czy tam sie coś nie dzieje ja zaglądam a tam taka biała linie wsadziłam paluch a to ostre 🙂
wy tez dostałyście wiadomość na brzuszku w nim zaproszenie? zeby odwiedzić nową strone czy strone (*****)

Dziewczynki, mam prośbę.
Jeśli lubicie tę stronę, zgłaszajcie mi proszę o takich rzeczach - przecież to jest spam.
Ta osoba zaspamowała całe forum i powysyłała kilkaset prywatnych wiadomości, pewnie z reklamą strony, bo z czym innym ?


no właśnie wydało mi sie to dziwne chciałam wstawić link ale jestem jeszcze świerzak 🙂
a w ogóle jak dla mnie to plagiat brzuszka i mamusi.net

No właśnie.... tylko Brzuszek.Net i Mamusie.Net nigdy nikogo nie spamowały, by zdobyć popularność. Dlatego ja osobiście nie mam szacunku do takich FOR internetowych i do ludzi, którzy działają w ten sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha co do Fridy (bo ja też ją nam) - podobno niejest dobra ze względu na to, że jak robimy ciąg ustami to wytwarza się zbyt duże ciśnienie w uszach a to bardzo niebezpieczne dla dziecka - tak mi wczoraj Ozimek powiedział - ciąg musi być jednostajny i niezbyt duży, dlatego kazał nam tego Katarku używać i podłączać pod odkurzacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
no i doszła gorączka, 38,5 C a ja sama w domu i mam tylko czopki które jak się okazuje są dla dzieci do 4 miesiąca i z wagą do 6 kg 😞
matko i co ja mam robić? wyć mi się chce
hej podaj małej tego czopka zbije temp a to czy do 6 kilo to nie wazne niech mała sie nie meczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
no i doszła gorączka, 38,5 C a ja sama w domu i mam tylko czopki które jak się okazuje są dla dzieci do 4 miesiąca i z wagą do 6 kg 😞
matko i co ja mam robić? wyć mi się chce

Ola ładuj jej tego czopka, na pewno jej nie zaszkodzi a moze coś temperatury zbije 🥴 🥴
a jak S. będzie z pracy wracał to niech do apteki jedzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...