Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja sie srednio wyspalam,moja ksiezniczka obudzila sie o polnocy i zaczela gadac,a ja zaczelam sobie wkrecac ze ktos po domu chodzi o 2 napisalam do mamy smsa czy piwnica zamknieta hehe 😁
Wysłalam do kolegi smsa tten co na wojnie i mi raport dostarczenia rano nie doszedl i juz Anetka styki miala ze cos sie stalo,zaraz do tv polecialam i widomosci ogladalam czy ktos nie zginal,wiem wiem glupia...Po godzinie raport doszedl....Jak a nie lubie takich akcji,ja juz tak mam o wszystkich bliskich mi sie sie martwie 😞
Moja mala zjadla,odlozylam ja do spania,zeszlam na dol i slysze szaleje,krzyczy i piszczy ale nie ide do niej bo wiem ze zaraz padnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta, Magda, Ania, Klaudia, Andżelika - bardzo dziękujemy za życzenia. Bardzo się przydadzą, zwłaszcza te odnośnie zdrowia, bo mi się dziecko pochorowało, kaszle, katar po pas, kicha co chwilę seriami po 3-4 razy i ogólnie taka biedna jest z tymi zaszklonymi oczkami. Echh jak mi jej żal..... 🥴 😞

Składam również życzenia małemu Mikołajkowi w imieniu swoim i Matyldy. Buziaki maluszku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Fabianek juz w spacerowce jezdzi???

Juz dawno ☺️ bo nie miescil sie juz w gondoli ☺️

A siedzi juz sam?? 🙂

Tak 🙂ale ta spacerowke jest tak ustawiona ze nie jest az tak mocno na siedzaco powiedzialabym tak na pol lezaco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...