Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam dziewczyny nie było mnie od wczoraj a tu 22 strony do nadrabiania.
Szalejecie dzisiaj nie ma co 🙂 Ja opanowałam dzis sklepy i musze sie wam pochwalić że kupiłam sobie bardzo fajne dzinsy ciążowe za 79 z h&m i dresiki 🙂 Jutro znowu ruszam na zakupy tym razem musze poszukac cos dla swojej drugiej połowki na MIKołaja 🙂 Wy już macie jakieś prezenty bo ja w sumie zupełnie nie wiem co kupić ..:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja kupiłam jeansy w H&M za 179zł czyli co przepłaciłam????? i puściły szwy na tym pasie ciążowym mimo że mam w nich jeszcze sporo luzu masakra
teraz kupię w takim zwykłym butiku ciążowym za 100zł i pewnie wcale nie będą gorsze
a ja muszę w końcu dziś tam pojechać bo mój młodociany szwagier potrzebuje pomocy w nauce ale wcale mi się nie chce bo ja po południowym obiadku zawsze już leżę na podusi pod kocykiem ale coż jak trzeba to trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam kasy kurde mamy teraz tyle wydatków że chyba będzie bez prezentów chociaż w sumie u nas w tej kwestii nigdy nie szaleliśmy raczej coś symbolicznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To troszkę przepłaciłaś chyba mi szkoda było tyle kasy bo pochodze w tych spodniach jeszcze jakieś 4 miesiące i tyle.. a dresy są dośc tanie teraz w h&m bo dresówka ze spodniami z takiego miłego welurku kosztuje 59 zł i są czerwone szare i kremowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matyldusia ! Ja wezmę Twojego psa, choć na troszku !! 😁 😁 obiecuję go karmić kanapkami z dżemem, no różami niestety nie dysponuję ale nie będzie mu źle u mnie ! 😉

A dlaczego nie reklamujesz tych spodni z H&M?
Akurat dział ciążowy w tej sieci jest ostatnio moim ulubionym i szczerze mówiąc nie trafiło mi się nic złego z ubraniami które w ilościach hurtowych już tam kupuję. Ale znając zasady H&M przyjmą Ci taką reklamację 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z psem żartowałam mimo wszystko nie oddałabym go za nic w świecie chociaż nie powiem dziś mnie wkurzył ale jego spojrzenie wynagradza wszystko!!!!!!!!!!!!!!
co do tych spodni to kupiłam je w Wa-wie czyli 350 km od domu a do najbliższego H&M mam 70 km w sumie to nie jest poważna wada to dosłownie 2 centymetrowa dziurka na szwie wystarczy złapać nitką bo to na tym rozciągliwym pasie więc myślę że takie coś mogło się zdarzyć chociaż dziwne że w spodniach za 179zł i to po drugim noszeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku, że w naszym małym mieszkaniu WSZYSTKIE drogi prowadzą przez kuchnię, a ja czuję się zobligowana za każdym razem sprawdzić stan lodówki 🤢 Od początku ciąży przytyłam już 7 kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę, no muszę zapytać a i tak pewnie wyjdę na idiotkę 😁
Potwierdzone jest, że dziecko słyszy, rozpoznaje głosy, słuchając określonej muzyki po porodzie lubi ją bardziej itd...
Robicie coś takiego dla swojego maleństwa?

Przyznaję się, wypożyczyłam z biblioteki baśnie braci Grimm i obiecuję sobie, że co wieczór poczytam do brzucha choć z 15 minut 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...