Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moja się śmieje w głos jak mnie zobaczy co najmniej po pół godzinnej nieobecności i teraz już nie siada podczas jedzenia
a jak widzi butlę to już ma japę otwartą z odległości dwóch metrów
dobra idę myć te okna bo water już jest i wszystko porozpierdalane
a to już ostatni dzwonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, to ja już nie wiem 🤢 🤢 🤢 wiesz, można próbowac różnymi metodami: wszystko zależy od tego na ile jesteś zdesperowana: można np próbować co noc schodzić z ilości mleczka w mleczku aż do samej wody..nie wiem nie wiem..nie chcę też doradzać źle, bo każde dziecko jest inne i to co dobrze działa na moje niekoniecznie na inne a szkoda z drugiej strony eksperymentować na dziecku.

Ola mój też siada przy jedzeniu co mnie akurat lekko irytuje, ale nie śmieje się na widok butelki 😁 😁 tak to się śmieje cały czas, w głos tylko kiedy niucham mu nosem po tzw kociej skórce 😉)))

Matylda dowiem się dzisiaj wszystkiego, zresztą nawet chyba będzie u nas nocował Mateusz, to wywiem się z pierwszego źródła jak to wyglądało 😉 😁 😁 no i zapytam A. 🤢 🤢 🤢 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴

Asia w temacie Waszych pobudek to ja już się nie wypowiem :x

i powiem że raczkujące dziecko to coś cudownego ale jak mu się nagle zainteresowanie światem włączyło !! nie ma miejsca gdzie by nie wlazł, czegoś nie dotknął.. 😮 😮 😮 i wszystko go cieszy 😁 😁 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wtedy nie zjada mi wszystkiego, bo ciekawie rozgląda się na boki, a nie daj boże jeszcze A jest w pobliżu to masakra: i po godzinie piszczy że znowu głodny.


Hell też za kilka dni 7 miesięcy stuknie 😮 😮 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pola dzisiaj mi odjebałą numer. nad ranem wzielam mala do siebie kolo godz 6 krecila sie juz to wsadzilam jej smoka i sie dupa odwrocilam. po chwili slysze,ze nawija i steka. Ja za komorke swiece na lozko a Poli nie ma 🤪 Ja patrze a ta lezy w dole,bo miedzy lozkiem a sciana mam taka szpre i zawsze ja poduszka zatykam a ta tam nogami wpadla i raczki na lozku i probował sie wgramolic,Jeju myslalam ze zawalu dostane!!!!!! Wzielam ja odrazu na rece a ta sie cieszy 🙂
Podejrzewm ze przy przekrecniu sie na brzuch przesunela sie do tyłu łozka i wpadla do tej dziury nogami.Musze napchac tm wiecej poduszek...Ale sie ostralam dobrze ze głowk nie przywlila czy cos:///
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Pola dzisiaj mi odjebałą numer. nad ranem wzielam mala do siebie kolo godz 6 krecila sie juz to wsadzilam jej smoka i sie dupa odwrocilam. po chwili slysze,ze nawija i steka. Ja za komorke swiece na lozko a Poli nie ma 🤪 Ja patrze a ta lezy w dole,bo miedzy lozkiem a sciana mam taka szpre i zawsze ja poduszka zatykam a ta tam nogami wpadla i raczki na lozku i probował sie wgramolic,Jeju myslalam ze zawalu dostane!!!!!! Wzielam ja odrazu na rece a ta sie cieszy 🙂
Podejrzewm ze przy przekrecniu sie na brzuch przesunela sie do tyłu łozka i wpadla do tej dziury nogami.Musze napchac tm wiecej poduszek...Ale sie ostralam dobrze ze głowk nie przywlila czy cos:///

może w cyrku będzie pracować akrobatka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że wiele trzeba żeby Pola przestała się chichrać 😁 😁 😁

a ja pochwalę się małym sukcesem: od trzech dni uczę pić Witka wodę z sokiem malinowym z ekologicznych malin mojej mamy 😁
1 dzień: pluł
2.dzień wypił z 5 ml i pluł
3. dzień: po zastanowieniu i spróbowaniu wypił 40 ml 🙃 🙃

a tak w ogóle czy są jakieś przeciwwskazania albo normy dawania dzieciom malin? 😮
bo że ciężarnym to wiem...


acha i miałam pytać: czy Wasze dzieci też tak wyją, ryczą i piszczą jak się ubierają? 🤢 🥴 🤔 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Ja myślę, że wiele trzeba żeby Pola przestała się chichrać 😁 😁 😁

a ja pochwalę się małym sukcesem: od trzech dni uczę pić Witka wodę z sokiem malinowym z ekologicznych malin mojej mamy 😁
1 dzień: pluł
2.dzień wypił z 5 ml i pluł
3. dzień: po zastanowieniu i spróbowaniu wypił 40 ml 🙃 🙃

a tak w ogóle czy są jakieś przeciwwskazania albo normy dawania dzieciom malin? 😮
bo że ciężarnym to wiem...


acha i miałam pytać: czy Wasze dzieci też tak wyją, ryczą i piszczą jak się ubierają? 🤢 🥴 🤔 😞


Moja zaczyna piszczec i drzec pape jak jej rekwy zakladam;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do malin to ja nic nie wiem oprócz tego że nie mogę jej podawać 🥴
a jeśli chodzi o ubieranie to tak faktycznie jak zakładam rękawy to zaczyna się pisk krzyk i gimnastyka artystyczna a jak widzi że coś "przez głowę" np body to jak tylko to przygotowuję a nawet się jeszcze nie zbliżam to ona już oczy mruży i głowę podnosi 😁
no nie pozwala mi mała szuja nic zrobić , tylko się lampi gdzie ja idę i jak znikam z pola widzenia to krzyk a powinna już konczyć drzemkę a ona jeszcze nie zaczęła i dlatego robi się maruda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry

ja dopiero wstalam i jestem taka zjebana ze nie wytrzymie dszisiaj chyba z tym terrotysta malym 🤢

on juz jeczy w lozeczku a mi sie nie chce wstawac !!

moje dziecko odkad zyje to sie non stop drze jak go ubieram. ja sie napoce jak swinia bo sie zaczynam wkurwiac a on normalnie histeryzuje, wygina sie, piszczy.. masakra.. i wlasnie cyrk sie zaczyna jak ubieramy rekawy

A co do butelki Ola to moj sie nie cieszy.. tylko zaczyna tak jeczec jakby byl niemowa, z kilometra wyciaga juz rece, zaczyna sie trzas i otwiera pape.. no komiczne to musze Wam kiedys nagrac 😁 IDE PO TEGO ...... !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
dzien dobry 🙂


heloł 🙂 🙂
jak nocka?

szkoda gadac.. Wojtus budzil sie co godzine i to z takim placzem, krzykiem, jakby nie wiem co mu sie dzialo.. 🤢 aaa i nic nie jadl, od razu zasypial (tyle dobrego 😉 )


Asia, powiem Ci, że czytam co piszesz i widze siebie z Anielką. Miałam identycznie z Anielką! Masakra jakaś i tak miałam do 8 mies. później troszke lepiej było. Ale do roku wstawałam kilka razy do niej.
Joszko na szczęście świetnie śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...