Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moj wlasnie sie obudzil.. i tez 30 min z zegarkiem w dupie spal 😁 teraz zagląda przez szczebelki z kim mama pisze 😁
marinka mam nadzieje, ze te nocki zmienia sie jak najszybciej.. ale mial juz taki okres, gdzie budzil sie 2 razy, 3, ale nie co godzine.. chociaz ja sie wysypiam, moj organizm juz sie przyzwyczail do malej ilosci snu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
moj wlasnie sie obudzil.. i tez 30 min z zegarkiem w dupie spal 😁 teraz zagląda przez szczebelki z kim mama pisze 😁
marinka mam nadzieje, ze te nocki zmienia sie jak najszybciej.. ale mial juz taki okres, gdzie budzil sie 2 razy, 3, ale nie co godzine.. chociaz ja sie wysypiam, moj organizm juz sie przyzwyczail do malej ilosci snu 😉


wiem, wiem. Szybko sie przyzwyczaja. i rano musi człowiek funkjonować normalnie... Trzymaj się Kochana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, Ty to twardzielka jesteś wiesz? bo jeszcze sama, bez męża... ☺️ ( znaczy: mąż daleko...)

A mnie wciąż mama pociesza, że moja 4.5 letnia bratanica to przespała bez pobudki może z 5 nocy w swoim życiu, i że mogę mieć gorzej, co tam, że chcę mieć lepiej 😁 😁

a ten się nie wyspał i teraz będzie łaził i jęczał 😠 🤢 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Kasia tutli, czy podałaś już cukinie??


tia: zrobiłam takie piure cukinowo-marchewkowo-ziemniaczane. bez efektów ubocznych..

dobra, przyznam się też, że wczoraj dałam mojemu 1/3 tego malutkiego Danio dla dzieci ☺️ ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
a ja dalam juz mojemu kilka razy te malutkie danonki 🙂 i nic sie nie dzialo 😜
Kasia przestan, zadna twardzielka ze mnie 😁 kazda w mojej sytuacji dawalaby rade 🙂 teraz jest o tyle lepiej, ze potrafi sie zAjac soba, bo raczkuje i mam chwile dla siebie rowniez 😉


pewnie, że dałaby radę: ale ja np to kurwowałabym już od rana 😁 😁 😁
dobra, idę spróbować go uśpić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a ja dalam juz mojemu kilka razy te malutkie danonki 🙂 i nic sie nie dzialo 😜
Kasia przestan, zadna twardzielka ze mnie 😁 kazda w mojej sytuacji dawalaby rade 🙂 teraz jest o tyle lepiej, ze potrafi sie zAjac soba, bo raczkuje i mam chwile dla siebie rowniez 😉


pewnie, że dałaby radę: ale ja np to kurwowałabym już od rana 😁 😁 😁
dobra, idę spróbować go uśpić

no to ch.... 😁 ja też tak napisałam przed 10-tą i co? spała pół h co jej się bardzo rzadko zdarza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już śpi 🙃 🙃 🙃 🙃
nawet jak pośpi pół godziny to bedze dobrze: przestanie mi jęczeć i marudzić
i w ogóle się rozregulował z jedzeniem i spaniem: kiedyś tak walczyłam o książkowe godziny i bylo ok, a teraz wszystko łeb wzięło.
Matylda, no jakoś mi się udaje i dom sprzątnąć, i z dzieckiem się pobawić i ugotować, upiec..
ale jak t mówi A "kurwa, czy ty musisz mieć tyle energii z rana?!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
a moja nic nie chla i o wazy 7100 a jej sasiadka 4miesieczna 8 i kuzun 2 misieczny tez 8 kilo 🥴
ja juz nie wiem co mam jej dawac

ja nie wiem ile moja waży ale pewnie kolo 8 kg skoro w swój piąty miesiąc miała 7300? 🤔

wczoraj sie usmiałam jak pielęgniarka patrzyła na siatke centylowa i nie umiała nic odczytac
tak jak i ja ☺️

alo moja zadnych gestych rzeczy typu kasza kleik nie chce
mleko pije tylko 4 razy - dwa razy po 180 ml i dwa po 120ml i poł słoika deserku i pół słoika obiadku i wsio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
a moja nic nie chla i o wazy 7100 a jej sasiadka 4miesieczna 8 i kuzun 2 misieczny tez 8 kilo 🥴
ja juz nie wiem co mam jej dawac

ja nie wiem ile moja waży ale pewnie kolo 8 kg skoro w swój piąty miesiąc miała 7300? 🤔

wczoraj sie usmiałam jak pielęgniarka patrzyła na siatke centylowa i nie umiała nic odczytac
tak jak i ja ☺️

alo moja zadnych gestych rzeczy typu kasza kleik nie chce
mleko pije tylko 4 razy - dwa razy po 180 ml i dwa po 120ml i poł słoika deserku i pół słoika obiadku i wsio


Matylda, a dajesz jej do przegryzienia coś twardego, piętkę chleba, chrupka?
kość z kurczaka 😁 ?
czy też nie wolno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
już śpi 🙃 🙃 🙃 🙃
nawet jak pośpi pół godziny to bedze dobrze: przestanie mi jęczeć i marudzić
i w ogóle się rozregulował z jedzeniem i spaniem: kiedyś tak walczyłam o książkowe godziny i bylo ok, a teraz wszystko łeb wzięło.
Matylda, no jakoś mi się udaje i dom sprzątnąć, i z dzieckiem się pobawić i ugotować, upiec..
ale jak t mówi A "kurwa, czy ty musisz mieć tyle energii z rana?!"

zastanowiło mnie ostatnie zdanie
a co ty robisz z ta skumulowaną energia rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
już śpi 🙃 🙃 🙃 🙃
nawet jak pośpi pół godziny to bedze dobrze: przestanie mi jęczeć i marudzić
i w ogóle się rozregulował z jedzeniem i spaniem: kiedyś tak walczyłam o książkowe godziny i bylo ok, a teraz wszystko łeb wzięło.
Matylda, no jakoś mi się udaje i dom sprzątnąć, i z dzieckiem się pobawić i ugotować, upiec..
ale jak t mówi A "kurwa, czy ty musisz mieć tyle energii z rana?!"

zastanowiło mnie ostatnie zdanie
a co ty robisz z ta skumulowaną energia rano


a bo to jest tak: wstajemy razem, jedno bierze prysznic to drugie robi śniadanie, drugie bierze prysznic to pierwsze parzy kawę. I zanim on tą swoją kawę wypije i się dobudzi to ja już mam pranie wstawione, pozdejmowane poprzednie, łóżka pościelone, kuchnię sprzątniętą i zabieram się za podłogi..a w między czasie cały czas gadam, gadam gadam... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nic nie wolno
ostatnio w desperacji jadła NASZ rosół z indyka z kartoflami i zjadła moze łyzeczke , bo reszta bardz ładnie jej z kacików ust wypływała
wczesniej kilka łyzeczek normalnego gulaszu tj sosu i tez ble
a chleb jej dałam ale był za swiezy i od razu jej rozmókł 😮
ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...