Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
w sumie to nic nie wolno
ostatnio w desperacji jadła NASZ rosół z indyka z kartoflami i zjadła moze łyzeczke , bo reszta bardz ładnie jej z kacików ust wypływała
wczesniej kilka łyzeczek normalnego gulaszu tj sosu i tez ble
a chleb jej dałam ale był za swiezy i od razu jej rozmókł 😮
ehhh


Matylda
to co jej dajesz do jedzenia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mąż ma wolne i mi kompa zajmował z rana jakimiś pierdołami 😠 😠 ale już mu wyznaczyłam zadania i jest w terenie 😁 😁
nie wiem co miałam napisać, zmęczyłam sie nadrabianiem i już zapomniałam wsio

aha - moje dziecko się drze masakrycznie przy zakładaniu kurtki, a jak już go takiego "usztywnionego" zapakuje w wózek to nie ma opcji żeby jechał na leżąco, musi mieć chociaż troche podniesione bo go kurwica bierze. i mnie tez - przy okazji. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mnie się wydaje że ona jest przyzwyczajona do płynnego i pewnie dlatego nic gęstszego nie chce jeść 🤢 🥴 🥴 🥴
ale z drugiej strony: ładnie i w normie przybiera ci na wadze to nie ma się czym martwić 🤔


Ola, no mam, ale nie wiem kiedy dostarczę ☺️ ☺️ pogoda nie sprzyja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ubierania to wczoraj wyczaiłam że muszę ubierać go na siedząco i przed akwarium 😁 😁 siedzi jak trusia i nawet czapkę spokojnie mogę założyć. Bo tak to maaaassssakra jakaś..
aczkolwiek nie wiem jak to zimą będzie 😮 😮 😮 toć w żłobku akwarium nie mają 😁 😁 🤢 🤢


a ja nie wiem co dzisiaj na obiad NAM wszystkim ugotować 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marinka to nie jest tak że ona niczego nie je
my ciągle próbujemy czegoś nowego albo po jakimś czasie wracamy do "starego" ale problem polega na tym że:
1. jest uczulona na wszystko a tak na prawdę nie wiemy na co
2. dużo rzeczy nie lubi
3. zjada w małych ilościach ( nawet mleko które zdaje się lubić i być do niego przyzwyczajona)

Najbardziej lubi wysysać sok z owoców 😁 tj jabłek , gruszek i winogron
uwielbia słoiczki wszelakie ale więcej niż pół jednorazowo nie zje nawet ja jest "na głodzie" ale najbardziej lubi ten z łososiem i z deserków morelę z winogronem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie rozpoczyna sie gehenna - sznowny małżonek na diete przechodzi 😮 😮 😁 😁 a ja z tej wielkiej miłości ( i nienawiści do jego brzucha) razem z nim
teraz będe gotować:
- dla niego chuje muje dietetyczne
- dla szymka cuda niewidy
- dla julki normalny obiad
aa i w międzyczasie sama podjadać ( po kryjomu żeby nie było że go nie wspieram)
o looosie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Matylda bo ja chyba niezrozumiałam- tobie wydaje się że Leniuch za mało waży? Czy że za mało je?

no i jedno i drugie nie ????
ma fotkę w jej śmiesznej piżamie ale nie mam czasu załadować- zobaczyłybyście jakie ma chude giczele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Marinka to nie jest tak że ona niczego nie je
my ciągle próbujemy czegoś nowego albo po jakimś czasie wracamy do "starego" ale problem polega na tym że:
1. jest uczulona na wszystko a tak na prawdę nie wiemy na co
2. dużo rzeczy nie lubi
3. zjada w małych ilościach ( nawet mleko które zdaje się lubić i być do niego przyzwyczajona)

Najbardziej lubi wysysać sok z owoców 😁 tj jabłek , gruszek i winogron
uwielbia słoiczki wszelakie ale więcej niż pół jednorazowo nie zje nawet ja jest "na głodzie" ale najbardziej lubi ten z łososiem i z deserków morelę z winogronem


dziewczyneczka po prostu dba o linie i będzie szczuplutka jak mama 🙂 Matylda , najważniejsze, że w normie wszystko. Ale kurczę z tym uczuleniem to cięzko.
Ja Ci powiem , że u mnie dużo rzeczy je Joszko ale wagowo nie jest wielki
Co do wysysania soków to mój tez uwielbia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
brechti napisał(a):
Matylda bo ja chyba niezrozumiałam- tobie wydaje się że Leniuch za mało waży? Czy że za mało je?

no i jedno i drugie nie ????
ma fotkę w jej śmiesznej piżamie ale nie mam czasu załadować- zobaczyłybyście jakie ma chude giczele


co to są GICZELE 😮 😮 😮?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
gizelda napisał(a):
brechti napisał(a):
Matylda bo ja chyba niezrozumiałam- tobie wydaje się że Leniuch za mało waży? Czy że za mało je?

no i jedno i drugie nie ????
ma fotkę w jej śmiesznej piżamie ale nie mam czasu załadować- zobaczyłybyście jakie ma chude giczele


co to są GICZELE 😮 😮 😮?


nóżki?? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
gizelda napisał(a):
brechti napisał(a):
Matylda bo ja chyba niezrozumiałam- tobie wydaje się że Leniuch za mało waży? Czy że za mało je?

no i jedno i drugie nie ????
ma fotkę w jej śmiesznej piżamie ale nie mam czasu załadować- zobaczyłybyście jakie ma chude giczele


co to są GICZELE 😮 😮 😮?

u nas to NOGI ale aisak jakos inaczej to nazwała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
nikolina mnie się dla siebie 4 kartofli nie hcce ugotować a ty takie cuda będziesz w kuchni wyczyniać
a czemu chłop musi iść na dietę?????

haha a kto powiedział że mi sie chce? normalnie to w tygodniu obiad jest u mnie ze 3 razy, w sob, nd i jakas zupa na 2-3 dni w tygodniu. Julka w przedszkolu je także chociaż to mnie - lenia ratuje 😮

a chłop sie musi odchudzac bo mu sie klamra od paskan wbija w bebenek jak siada, no a tak poważnie to przez 6 lat przytył jakies.... 15kg i w końcu mu tak wjechałam na psychike ze sam zapragnął sie odchudzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zrobię dzisiaj placek po zbójecku, już se mięso na gulasz wyjęłam.
sobie zrobię ..yy..zjem grejpfruta ( dieta )
dziecku: otworzę słoiczek 😁 ☺️ (wczoraj ugotowałam mu, dzisiaj wspieramy przemysł polski )

ale mam straszną ochotę coś upiec: na bank będą amoniaczki i coś jabłkowego.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
gizelda napisał(a):
nikolina mnie się dla siebie 4 kartofli nie hcce ugotować a ty takie cuda będziesz w kuchni wyczyniać
a czemu chłop musi iść na dietę?????

haha a kto powiedział że mi sie chce? normalnie to w tygodniu obiad jest u mnie ze 3 razy, w sob, nd i jakas zupa na 2-3 dni w tygodniu. Julka w przedszkolu je także chociaż to mnie - lenia ratuje 😮

a chłop sie musi odchudzac bo mu sie klamra od paskan wbija w bebenek jak siada, no a tak poważnie to przez 6 lat przytył jakies.... 15kg i w końcu mu tak wjechałam na psychike ze sam zapragnął sie odchudzic

ale ile waży ??
bo mój 105 kg 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
gizelda napisał(a):
nikolina mnie się dla siebie 4 kartofli nie hcce ugotować a ty takie cuda będziesz w kuchni wyczyniać
a czemu chłop musi iść na dietę?????

haha a kto powiedział że mi sie chce? normalnie to w tygodniu obiad jest u mnie ze 3 razy, w sob, nd i jakas zupa na 2-3 dni w tygodniu. Julka w przedszkolu je także chociaż to mnie - lenia ratuje 😮

a chłop sie musi odchudzac bo mu sie klamra od paskan wbija w bebenek jak siada, no a tak poważnie to przez 6 lat przytył jakies.... 15kg i w końcu mu tak wjechałam na psychike ze sam zapragnął sie odchudzic


jak jak jak to zrobiłaś? 🤪 🤪 🤪 🤪 mój dużego nie ma ale mógłby go ujędnić 😁


ooo już po spaniu..41 minut !! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...