Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Rajstopki super: 🤪 🤪 kurcze są takie grube, ciepłe i te ABSy EKSTRA !! na bank zamówię więcej: teraz zamówiłam tylko jedną parę na próbę, żeby właśnie jakość sprawdzić.

i kupiłam od tego sprzedawcy:
http://allegro.pl/yorker-rajstopy-abs-do-raczkowania-frotte-80-86-n4-i1882877094.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KURWAAAAAAAAAAAAAAAA
10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 0
wdech, wydech
wdech, wydech
wdech, wydech
wdech, wydech
wdech, wydech
wdech, wydech

Panie daj mi cierpliwość do mojego dziecka bo oszaleje, już była blisko, już jej się oczy kleiły, już odpływała, już witała się z gąską i jakiś DIABOŁ ją podkusił żeby smoczka wyciągnąć z buzi i kurwaaaa od nowa usypianie... 😠 😠 😠 😠

Ale w końcu śpi... Matko jedyna jak to nie są ząbki to ja kurwa przy ząbkowaniu zejdę po pierwszym dniu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
Ola, rób zdjęcia !!!

a ja już nie mam czym zabawić moje dziecko: wytańczyłam, wyhuśtałam, wyturlałam..kurcze i nie mam co dać do zabawy już nooo

kup psa 😁 😁
moja wczoraj pierwszy raz dostrzegła FOXA ale godzinę był spokój- siedziała u mamy na kolanach pies się tarzał po panelach a ta zasieszała i się wyrywała i piszczała i wołała go ( robiła takie eh eh ☺️ ona i tak o moją uwagę zabiega 🥴 ) i machała czym tylko mogła dlatego tak się zmęczyła i tak wcześnie poszła spać (20.40) ale chyba za wczesnie skoro o 3.30 już "ożyła" 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Ola, rób zdjęcia !!!

a ja już nie mam czym zabawić moje dziecko: wytańczyłam, wyhuśtałam, wyturlałam..kurcze i nie mam co dać do zabawy już nooo

daj mu opakowanie wacików Cleanic (albo innych), kup bajeczkę szeleszczącą i piszczącą Canpolu - ja mam i mam dziecko z głowy

BTW - jakie zdjęcia mam robić? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Ola, rób zdjęcia !!!

a ja już nie mam czym zabawić moje dziecko: wytańczyłam, wyhuśtałam, wyturlałam..kurcze i nie mam co dać do zabawy już nooo

daj mu opakowanie wacików Cleanic (albo innych), kup bajeczkę szeleszczącą i piszczącą Canpolu - ja mam i mam dziecko z głowy

BTW - jakie zdjęcia mam robić? 😮

chyba z marchewką 😁
moja ostatnio w gęstwinie włosów miała jakieś jagody czy owoce leśne a ja myślałam że to krew tj strup 🥴

mhm delektuję się maleńką przerwą a zaraz znowu będę kurwić 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Ola, rób zdjęcia !!!

a ja już nie mam czym zabawić moje dziecko: wytańczyłam, wyhuśtałam, wyturlałam..kurcze i nie mam co dać do zabawy już nooo

daj mu opakowanie wacików Cleanic (albo innych), kup bajeczkę szeleszczącą i piszczącą Canpolu - ja mam i mam dziecko z głowy

BTW - jakie zdjęcia mam robić? 😮


albo daj mu dużą plastikową miskę. Tomek uwielbia się nimi bawić... i mam go z głowy na pół godziny.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...