Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

nie no nawet internet przeciwko mnie ciągle mnie wywala
Ola może te kurteczki różnią się trochę rozmiarami to będzie akurat dwie
ja nic nie kupuję nic, ciągle nie wiem co mam na strychu w tych pudłach ale doszłam do wniosku dlaczego ja mam sie tym przejmować, nikogo nic nie obchodzi to ja się nie będę wysilać, ciekawa jestem czy mój w ogóle zada kiedyś pytanie "czy czegoś nie trzeba kupić?" ciekawe....................
Boże dziewczyny co ja mam robić co???????takie nudy jak zwykle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
a dziecko nie wychodzi ze szpitala w rożku? :P


w samym rozku nie mozesz z dzidzia wyjsc zmarznie 🙂 trzeba w mormalnych ciuszki ubrac 🙂


hehe ja wiem, że nie gołe 😁 ubrać tak normalnie a rożek jako to okrycie wierzchnie.. nie znam sie 😁

ejjj noo 😁 Przykryć to musisz jakąś kołderką w nosidełku, rożek to może Ci służyć jako pomoc w karmieniu i na początku do usypiania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie to tez jest prawda, ze troche szkoda kasy na ten kombinezonik, ale w kwietniu czasami nawet snieg padal;o i maj byl zimny wiec nie wiem sama.. poza tym to jest wygodne, bo pod spod nie ubierasz dziecku 10 warstw tylko jakis sweterek spodnie i na to kombinezon.. ale pozniej znowu na zime trzeba kupic juz wiekszy 😁 wiec nie wiem, mam dylemat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy o tym wyjściu ze szpitala a ja sobie myślę że może jak nie będzie mnie komu odebrać to przyjdzie no stopa wracać bo do tego miasta co mam zamiar rodzić ode mnie nawet autobusy nie kursują
no chyba że rodzić pojadę sama swoim autem to powrót będę miała zapewniony 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
nie no nawet internet przeciwko mnie ciągle mnie wywala
Ola może te kurteczki różnią się trochę rozmiarami to będzie akurat dwie
ja nic nie kupuję nic, ciągle nie wiem co mam na strychu w tych pudłach ale doszłam do wniosku dlaczego ja mam sie tym przejmować, nikogo nic nie obchodzi to ja się nie będę wysilać, ciekawa jestem czy mój w ogóle zada kiedyś pytanie "czy czegoś nie trzeba kupić?" ciekawe....................
Boże dziewczyny co ja mam robić co???????takie nudy jak zwykle

Raczej rozmiary te same, już wysłałam prośbę o wycofanie, może się uda.. A co do podejścia - ja dbam sama bo wiem że zrobię to najlepiej, mój mąż też się nie interesuje ubrankami, jego interesują tylko męskie rzeczy czyli wózek i nosidełko 😁 Ale dobre i to 🙂 A jak Ci się nudzi to chodź obierzesz mi ziemniaki - od razu się załapiesz na obiadek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
nie no nawet internet przeciwko mnie ciągle mnie wywala
Ola może te kurteczki różnią się trochę rozmiarami to będzie akurat dwie
ja nic nie kupuję nic, ciągle nie wiem co mam na strychu w tych pudłach ale doszłam do wniosku dlaczego ja mam sie tym przejmować, nikogo nic nie obchodzi to ja się nie będę wysilać, ciekawa jestem czy mój w ogóle zada kiedyś pytanie "czy czegoś nie trzeba kupić?" ciekawe....................
Boże dziewczyny co ja mam robić co???????takie nudy jak zwykle

Raczej rozmiary te same, już wysłałam prośbę o wycofanie, może się uda.. A co do podejścia - ja dbam sama bo wiem że zrobię to najlepiej, mój mąż też się nie interesuje ubrankami, jego interesują tylko męskie rzeczy czyli wózek i nosidełko 😁 Ale dobre i to 🙂 A jak Ci się nudzi to chodź obierzesz mi ziemniaki - od razu się załapiesz na obiadek 😁

już pytałam Ciebie czemu kuźwa tak daleko mieszkasz?????ale odpowiedź znam MIŁOŚĆ hehe
chętnie bym wpadła gdziekolwiek i do kogokolwiek no ale cóż jak nie mam gdzie jeszcze forum mi zostało jak mnie zraz znowu nie wywali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
no wlasnie to tez jest prawda, ze troche szkoda kasy na ten kombinezonik, ale w kwietniu czasami nawet snieg padal;o i maj byl zimny wiec nie wiem sama.. poza tym to jest wygodne, bo pod spod nie ubierasz dziecku 10 warstw tylko jakis sweterek spodnie i na to kombinezon.. ale pozniej znowu na zime trzeba kupic juz wiekszy 😁 wiec nie wiem, mam dylemat 🙂

Ja nie kupuję kombinezonu, mrozów trzaskających nie będzie, a i tak trzeba jakieś spodnie ubrać i rajstopki.. Płacz i tak będzie 😁 Nakryję ciepłą kołdrą po sam nosek i przeniosę do auta a w aucie ciepło, wjadę w garaż podziemny więc na dworze to będzie może minutę albo i nie 🙂 Szkoda kasy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
taka fajna kurteczke znalazlam 😁 http://allegro.pl/mothercare-welurowa-kurtka-z-uszkami-0-3m-ssp-671-i1393028846.html

ale to jest na 62 😮 Utopi się w tym a w zimie to za zimno na to...


to tez chyba zalezy bo jezeli dziecko sie urodzi 56 cm to zaraz z tego wyrosnie a rekawki zawsze mozna podwinac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
POKÓJ NOWOROTKA:
• Łóżeczko
• Materacyk do łóżeczka
• Podkład ceratkowy do łóżeczka
• Pościel do łóżeczka
• Rożek (becik)
• Przewijak z pokrowiecem
• Kocyk polarowy

KĄPIEL NOWOROTKA:
• Wanienka
• Mata antypoślizgowa do wanienki
• Recznik kapielowy
• Myjka

UBRANKA:
• Body
• Pajacyki
• Spodenki
• Śpioszki
• Koszulki
• Czapeczki
• Rękawiczki niedrapki
• Skarpetki
• Buciki
• Rajstopki
• Kurteczka /ubranka
• Pieluchy tetrowe
• Pieluchy flanelowe
• Ceratka do pieluch
• Pampersy
• Śliniaczki

KOSMETYKI:
• Chusteczki nawilżone
• Oliwka pielęgnacyjna
• Płyn do kąpieli
• Krem pielęgnacyjny
• Sudokrem na odparzenia
• Patyczki kosmetyczne

AKCESORIA:
• Gruszka do noska
• Nożyczki do paznokci
• Termometr
• Szczoteczka do wlosków
• Smoczki
• Łańcuszek na smoczek
• Butelki 125 ml do płynów i 250 ml do mleka
• Podgrzewacz do butelek
• Termoopakowanie do butelek
• Szczotka do czyszczenia butelek
• Wata
• Gaziki
• Spirytus 70%
• Sól fizjologiczna

PODRÓŻ:
• Wózek
• Pościel do wózka
• Fotelik samochodowy
• Leżaczek albo poduszka do karmienia

Dla mamy do szpitala :
• Biustonosz do karmienia
• Koszula do karmienia
• Krem na obolałe brodawki
• Majtki poporodowe
• Podkłady poporodowe
• Wkładki laktacyjne
• Laktator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
POKÓJ NOWOROTKA:
• Łóżeczko
• Materacyk do łóżeczka
• Podkład ceratkowy do łóżeczka
• Pościel do łóżeczka
• Rożek (becik)
• Przewijak z pokrowiecem
• Kocyk polarowy

KĄPIEL NOWOROTKA:
• Wanienka
• Mata antypoślizgowa do wanienki
• Recznik kapielowy
• Myjka

UBRANKA:
• Body
• Pajacyki
• Spodenki
• Śpioszki
• Koszulki
• Czapeczki
• Rękawiczki niedrapki
• Skarpetki
• Buciki
• Rajstopki
• Kurteczka /ubranka
• Pieluchy tetrowe
• Pieluchy flanelowe
• Ceratka do pieluch
• Pampersy
• Śliniaczki

KOSMETYKI:
• Chusteczki nawilżone
• Oliwka pielęgnacyjna
• Płyn do kąpieli
• Krem pielęgnacyjny
• Sudokrem na odparzenia
• Patyczki kosmetyczne

AKCESORIA:
• Gruszka do noska
• Nożyczki do paznokci
• Termometr
• Szczoteczka do wlosków
• Smoczki
• Łańcuszek na smoczek
• Butelki 125 ml do płynów i 250 ml do mleka
• Podgrzewacz do butelek
• Termoopakowanie do butelek
• Szczotka do czyszczenia butelek
• Wata
• Gaziki
• Spirytus 70%
• Sól fizjologiczna

PODRÓŻ:
• Wózek
• Pościel do wózka
• Fotelik samochodowy
• Leżaczek albo poduszka do karmienia

Dla mamy do szpitala :
• Biustonosz do karmienia
• Koszula do karmienia
• Krem na obolałe brodawki
• Majtki poporodowe
• Podkłady poporodowe
• Wkładki laktacyjne
• Laktator


haha wszystko NOWOROTKA zamiast NOWORODKA 😁 ale ta wyprawka jest dobra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie przypomniałam że w tych pudłach mam kombinezon i nawet taki śpiworek z rękawkami i kapturkiem i to dziewczeńcy bo kuzynka w styczniu rodziła
no ale nie mogę tego z góry staszczyć, sama nie dam rady a mam foch, z chłopem wojna, czuję że dopiero w kwietniu kogoś ubłagam żeby mi to ściągnął albo sama jutro zaryzykuję najwyżej ze strychu nie wrócę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
taka fajna kurteczke znalazlam 😁 http://allegro.pl/mothercare-welurowa-kurtka-z-uszkami-0-3m-ssp-671-i1393028846.html

ale to jest na 62 😮 Utopi się w tym a w zimie to za zimno na to...


to tez chyba zalezy bo jezeli dziecko sie urodzi 56 cm to zaraz z tego wyrosnie a rekawki zawsze mozna podwinac 🙂

no ok podwiniesz i co dalej? potem w zimie już nie wykorzystasz przecież bo to na wiosnę jest, a wiosną to i tak za małe będzie 🙂 zrobisz jak zechcesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a ja sobie przypomniałam że w tych pudłach mam kombinezon i nawet taki śpiworek z rękawkami i kapturkiem i to dziewczeńcy bo kuzynka w styczniu rodziła
no ale nie mogę tego z góry staszczyć, sama nie dam rady a mam foch, z chłopem wojna, czuję że dopiero w kwietniu kogoś ubłagam żeby mi to ściągnął albo sama jutro zaryzykuję najwyżej ze strychu nie wrócę


to moze sobie po trochu znos a nie cale pudlo na raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny a kupujecie takie zwykłe kaftaniki??? wiecie takie jak kiedyś były???? bo ja się zastanawiam do czego to się teraz ubiera skoro w większości ma się pajacyki albo body ale chyba kilka sztuk trzeba miec do normalnych śpioszków no nie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
super 😁 dzięki 😁

czytam tak o ciuszkach i już się pogubiłam.. co to są do cholery te pajacyki 😮

😁 😁 😁 to coś w rodzaju kombinezonu tylko bawełniane do spania służy 😉 tu masz np.
http://www.mamitati.pl/pajacyk-pasiasty-granat-rozm56-p-6804.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-01&utm_content=6804#nclid=21badb918f5c3942791d63f4fb70e31d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja sobie przypomniałam że w tych pudłach mam kombinezon i nawet taki śpiworek z rękawkami i kapturkiem i to dziewczeńcy bo kuzynka w styczniu rodziła
no ale nie mogę tego z góry staszczyć, sama nie dam rady a mam foch, z chłopem wojna, czuję że dopiero w kwietniu kogoś ubłagam żeby mi to ściągnął albo sama jutro zaryzykuję najwyżej ze strychu nie wrócę


to moze sobie po trochu znos a nie cale pudlo na raz 🙂

no ale ja już kiedyś pisałam alexii że ja tam nie mam światła i wejście tam jak dla karła, trzeba na kucąco po prostu nie chcę żeby nam się krzywda stała, kurde dom jak zamek a strych taki zjebany ale to wszystko oszczędność mego ojca z czasów budowy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
dziewczyny a kupujecie takie zwykłe kaftaniki??? wiecie takie jak kiedyś były???? bo ja się zastanawiam do czego to się teraz ubiera skoro w większości ma się pajacyki albo body ale chyba kilka sztuk trzeba miec do normalnych śpioszków no nie???

ja mam tylko 2 szt do szpitala w rozmiarze 50 bo niby trzeba póki pępuszek nie odpadnie, na potem to już mam body..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...