Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
dziewczyny a kupujecie takie zwykłe kaftaniki??? wiecie takie jak kiedyś były???? bo ja się zastanawiam do czego to się teraz ubiera skoro w większości ma się pajacyki albo body ale chyba kilka sztuk trzeba miec do normalnych śpioszków no nie???

ja mam tylko 2 szt do szpitala w rozmiarze 50 bo niby trzeba póki pępuszek nie odpadnie, na potem to już mam body..


A co ma pepek do tego?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
dziewczyny a kupujecie takie zwykłe kaftaniki??? wiecie takie jak kiedyś były???? bo ja się zastanawiam do czego to się teraz ubiera skoro w większości ma się pajacyki albo body ale chyba kilka sztuk trzeba miec do normalnych śpioszków no nie???

ja mam tylko 2 szt do szpitala w rozmiarze 50 bo niby trzeba póki pępuszek nie odpadnie, na potem to już mam body..


A co ma pepek do tego?? 😮


hehe no wlasnie tez sie tak zastanawiam.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
dziewczyny a kupujecie takie zwykłe kaftaniki??? wiecie takie jak kiedyś były???? bo ja się zastanawiam do czego to się teraz ubiera skoro w większości ma się pajacyki albo body ale chyba kilka sztuk trzeba miec do normalnych śpioszków no nie???

ja mam tylko 2 szt do szpitala w rozmiarze 50 bo niby trzeba póki pępuszek nie odpadnie, na potem to już mam body..


A co ma pepek do tego?? 😮

nie wiem, kazali to kupiłam - nie wiem czy nie chodzi o podrażnianie, body jednak dociska pępuszek do skóry... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ostatnie pytanie mimo że ja w ogóle myślami gdzie indziej i wyprawka teraz jest na ostatnim miejscu to jakie zamierzacie kupić wanienki takie zwykłe za 20zł czy jakieś przekombinowane????/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
dobra ostatnie pytanie mimo że ja w ogóle myślami gdzie indziej i wyprawka teraz jest na ostatnim miejscu to jakie zamierzacie kupić wanienki takie zwykłe za 20zł czy jakieś przekombinowane????/

Ja chyba kupię zwykłą, jak kupię z bajerami to dziecko przez to bardziej czyste i zdrowsze nie będzie, więc stwierdziłam, że nie ma sensu, jedyne co to stojak dokupię, żeby mi lżej było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
ja juz jestem po obiadku najedzona 🙂 mialam kurczaka z ziemniaczkami i surowke z salaty lodowej mniam 😜a na deser pomaranczka 😁 ale mam ochote na cos slodkiego hehe 😁 i maluje sobie wlasnie paznokcie 🙂

ja już też po obiadku, zaraz budyniu czekoladowego ugotuję i posypię orzechami włoskimi mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też już po obiedzie, wróciłam do łóżka z cukierkami 😜
mam 3 torby ciuszków, trzeba by to poprać, poukładać rozmiarami.. ale jest jeszcze czaas..
pomalowałabym sobie paznokcie.. alle mi sie nie chce ! 😜


chryste, jak mnie ta ciąża rozleniwiłaaaaaaa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Ty caly czas o tym budyniu z orzechami wloskimi 🙂 musze sie chyba skusic i zrobic w koncu :d bo orzechow mam duzo w domu 🙂 a Ty takie cale te orzechy dajesz czy tarte?

łamię tylko na mniejsze części, właśnie pożarłam całą miskę, teraz mogę poleżeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja nic nie jem nie mam na nic ochoty
byle do poniedziałku...................................


a co będzie w poniedziałek?? 😮

ktoś zniknie z pola widzenia na następne 5 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja siedzę sama już mi się we łbie kręci
Leon na mrozie jakoś nie chcę mi się po niego iść
ten śpi
mama na dole nie odzywa się i pakuje do szpitala
normalnie tak se tylko w łeb palnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...