Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
nie Gosiu, szukalam na ebayu ale nie znalazlam, wiec moja siostra zamowila na allegro i maja mi wyslac jak tylko dojda.

a moje kurwa mać leżą na poczcie bo zanim dobiegłam do domofonu to już moja GRUBAŚNA pani listonosz zdążyła se pójść z paczką oo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
Nikola, ty chyba żartujesz? i ja mam se zgadnąć która to TY 😁 😁 ?


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
powinna jeszcze ze 4 koleżanki wstawić co byś miała trudniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
a ja wiem kim z zawodu jest Marinki mąż a WY nie 😜 😜 😜
czy wiecie?????????????? ☺️

no i zjebę na kolację dostałam 😞

to za to że wiesz a nam nie mówisz 😜



Jesoo przecież Marinka pisała, że jej mąż jest weterynarzem 🙂 dajmy już spokój dziewczynie, bo napadłyśmy na nią lekko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
ja z prawej

Dagi moj ojciec jest bułgarem.. takze jak bylam mala to zaliczylam tamtejszy żłobek, jak mnie odebrali od babki po 3 miesiacach to gadalam po bulgarsku i turecku 😁 😁

pamiętasz coś jeszcze? 😁

turkish ni chuja
a bulgarski to jak jestem tam na wakacjach to tak 2-3 dni i mnie oswieca i moge gadac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
to superasnie 🙂 a potrafisz jeszcze cos powiedziec po bulgarsku?? albo rozumiesz cos jeszcze???
ja to sie nie moge doczekac az Nela nasza zacznie gadac, po jakiemu i w ogole jak to bedzie wygladalo z rozumieniem i gadaniem.... 🙂

yhmm, jeszcze będziesz wspominała czasy jak to było kiedy nie mówiła, bo jak se z tatusiem zaczną gadać to będziesz siedziała z rozdziawioną buzią i tyle z tego będziesz miała oooo, mogą mieć tajemnice i o nich jawnie rozmawiać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
a ja wiem kim z zawodu jest Marinki mąż a WY nie 😜 😜 😜
czy wiecie?????????????? ☺️

no i zjebę na kolację dostałam 😞

to za to że wiesz a nam nie mówisz 😜



Jesoo przecież Marinka pisała, że jej mąż jest weterynarzem 🙂 dajmy już spokój dziewczynie, bo napadłyśmy na nią lekko 🙂

że co???????????????
myślałam że tylko ja to wiem 😞
a ty się nie burz nikt na nią nie napadł z resztą sama zaczęłaś- po prostu ciekawe to wszystko



a no właśnie się dowiedziałam że mój P. pracował w Luksemburgu 10 lat temu a jego praca polegała na dojeniu 150 krów dwa razy dziennie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pewnie i tak moze bedzie, bo ja widze po sobie ze ciezko jest mi zapamietac slowa w yoruba, nie potrafie tak sama z siebie nic powiedziec, ale czasem cos tam wychwyce, ale to na zasadzie chyba ze bardziej zgaduje o czym S> rozmawia niz ze rzeczywiscie rozumiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaska - byłaam bo to z zeszłego roku 😉
Dagi wlasnie zajebiscie bedzie mala dwujezyczna od urodzenia, superasnie wyglada takie male murzyniatko nawijajace po polsku 🙂
Ja po bulgarsku srednio tzn rozumiem wszystko i dogadac sie jakos dogadam ale juz napisac nic nie napisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
a ja wiem kim z zawodu jest Marinki mąż a WY nie 😜 😜 😜
czy wiecie?????????????? ☺️

no i zjebę na kolację dostałam 😞

to za to że wiesz a nam nie mówisz 😜



Jesoo przecież Marinka pisała, że jej mąż jest weterynarzem 🙂 dajmy już spokój dziewczynie, bo napadłyśmy na nią lekko 🙂

że co???????????????
myślałam że tylko ja to wiem 😞
a ty się nie burz nikt na nią nie napadł z resztą sama zaczęłaś- po prostu ciekawe to wszystko



a no właśnie się dowiedziałam że mój P. pracował w Luksemburgu 10 lat temu a jego praca polegała na dojeniu 150 krów dwa razy dziennie 😁 😁 😁 😁

łooo to umie obciągać 😁 😁 😁

boshhhh, jak to przeczyta to mnie wyklnie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...