Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Pamiętacie Cortez???
pisała tu na początku i chyba straciła dziecko a teraz jest w ciąży i jest czerwcówką jak Linka 😉


oby teraz jej się udało.
Ktoś wczoraj oglądam mój film i na yt zaznaczył opcje "nie podoba mi się"/ trudno - każdy ma prawo do własnego zdania i oceny aale szkoda że nie umie napisac tego na forum, albo jeszcze gorzej pisze kłamstwo.
Dodam że to były dwa głosy. Trudno - bo był mój pierwszy i ostatni film. Przykre 😞


Kasjalena2 , przestań! co Ty gadasz?? przecież wiesz, że ktos mógł obejrzeć inny... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Pamiętacie Cortez???
pisała tu na początku i chyba straciła dziecko a teraz jest w ciąży i jest czerwcówką jak Linka 😉


oby teraz jej się udało.
Ktoś wczoraj oglądam mój film i na yt zaznaczył opcje "nie podoba mi się"/ trudno - każdy ma prawo do własnego zdania i oceny aale szkoda że nie umie napisac tego na forum, albo jeszcze gorzej pisze kłamstwo.
Dodam że to były dwa głosy. Trudno - bo był mój pierwszy i ostatni film. Przykre 😞
No co Ty 😲???????!!!!!!!!! Ja tez filmiku nie widziałam;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
kasjalena2 wybaczcie, że wtrącam ale pytałaś u nas na wątku o prezent dla roczniaka 🙂
ja we wrzesniu miałam taki sam problem - wybieraliśmy się do rocznej dziewczynki, któa jeszcze nie chodziła. Kupiłam jej taki interaktywny bębenek (świeci, gra jak się w niego uderza) ogólnie chyba fajna zabawka - mała potrafiła bardzo długo przy nim posiedzieć i cieszyć buzieńkę 🙂
No i nie jest taki drogi - bo chyba do 70 zł najwyżej 🙂

pozdrawiam!

mhm a jakiej firmy bo chyba to widziałam
ja kupiłam swojej teraz taką stonogę z fishera co śpiewa alfabet i najpierw był ryk a teraz jak to słyszy to nogi rwą się jej do tańca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
Marinka wiem, przecież nie uważam że to jedna z kwietniówek.
Dlatego już nic więcej nie daje i nie pokazuje. Ukrywam się.

a ja się nie ukrywam 😁 😁 😁 nie mam nic do ukrycia 😁 😁 😁 😁






NALEŚNIKI- SRIKI 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
GoGr napisał(a):
kasjalena2 wybaczcie, że wtrącam ale pytałaś u nas na wątku o prezent dla roczniaka 🙂
ja we wrzesniu miałam taki sam problem - wybieraliśmy się do rocznej dziewczynki, któa jeszcze nie chodziła. Kupiłam jej taki interaktywny bębenek (świeci, gra jak się w niego uderza) ogólnie chyba fajna zabawka - mała potrafiła bardzo długo przy nim posiedzieć i cieszyć buzieńkę 🙂
No i nie jest taki drogi - bo chyba do 70 zł najwyżej 🙂

pozdrawiam!

mhm a jakiej firmy bo chyba to widziałam
ja kupiłam swojej teraz taką stonogę z fishera co śpiewa alfabet i najpierw był ryk a teraz jak to słyszy to nogi rwą się jej do tańca 😁


nie znalazłam tego co ja kupiłam (a firmy nie pamiętam:blush 🙂 ale to coś takiego było:

http://allegro.pl/bebenek-edukacyjny-swiatelka-melodie-super-i1911158536.html 🙂

wydaje mi się, że dla roczniaka to wszelkie grające zabawki są super 🙂 Pamiętam jak mój starszy synek na roczek dotał taki saksofon 🙂 do teraz na nim gra i tańczy 🙂 a młodszy (teraz roczniak właśnie 🙂) jak go tylko widzi to zaczyna dupką trzepać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Marinka wiem, przecież nie uważam że to jedna z kwietniówek.
Dlatego już nic więcej nie daje i nie pokazuje. Ukrywam się.

a ja się nie ukrywam 😁 😁 😁 nie mam nic do ukrycia 😁 😁 😁 😁






NALEŚNIKI- SRIKI 😠 😠 😠 😠



tez miałam robić naleśniki ale jednak leniwe zrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
gizelda napisał(a):
GoGr napisał(a):
kasjalena2 wybaczcie, że wtrącam ale pytałaś u nas na wątku o prezent dla roczniaka 🙂
ja we wrzesniu miałam taki sam problem - wybieraliśmy się do rocznej dziewczynki, któa jeszcze nie chodziła. Kupiłam jej taki interaktywny bębenek (świeci, gra jak się w niego uderza) ogólnie chyba fajna zabawka - mała potrafiła bardzo długo przy nim posiedzieć i cieszyć buzieńkę 🙂
No i nie jest taki drogi - bo chyba do 70 zł najwyżej 🙂

pozdrawiam!

mhm a jakiej firmy bo chyba to widziałam
ja kupiłam swojej teraz taką stonogę z fishera co śpiewa alfabet i najpierw był ryk a teraz jak to słyszy to nogi rwą się jej do tańca 😁


nie znalazłam tego co ja kupiłam (a firmy nie pamiętam:blush 🙂 ale to coś takiego było:

http://allegro.pl/bebenek-edukacyjny-swiatelka-melodie-super-i1911158536.html 🙂

wydaje mi się, że dla roczniaka to wszelkie grające zabawki są super 🙂 Pamiętam jak mój starszy synek na roczek dotał taki saksofon 🙂 do teraz na nim gra i tańczy 🙂 a młodszy (teraz roczniak właśnie 🙂) jak go tylko widzi to zaczyna dupką trzepać 🙂
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
gizelda napisał(a):
GoGr napisał(a):
kasjalena2 wybaczcie, że wtrącam ale pytałaś u nas na wątku o prezent dla roczniaka 🙂
ja we wrzesniu miałam taki sam problem - wybieraliśmy się do rocznej dziewczynki, któa jeszcze nie chodziła. Kupiłam jej taki interaktywny bębenek (świeci, gra jak się w niego uderza) ogólnie chyba fajna zabawka - mała potrafiła bardzo długo przy nim posiedzieć i cieszyć buzieńkę 🙂
No i nie jest taki drogi - bo chyba do 70 zł najwyżej 🙂

pozdrawiam!

mhm a jakiej firmy bo chyba to widziałam
ja kupiłam swojej teraz taką stonogę z fishera co śpiewa alfabet i najpierw był ryk a teraz jak to słyszy to nogi rwą się jej do tańca 😁


nie znalazłam tego co ja kupiłam (a firmy nie pamiętam:blush 🙂 ale to coś takiego było:

http://allegro.pl/bebenek-edukacyjny-swiatelka-melodie-super-i1911158536.html 🙂

wydaje mi się, że dla roczniaka to wszelkie grające zabawki są super 🙂 Pamiętam jak mój starszy synek na roczek dotał taki saksofon 🙂 do teraz na nim gra i tańczy 🙂 a młodszy (teraz roczniak właśnie 🙂) jak go tylko widzi to zaczyna dupką trzepać 🙂

no coś podobnego ma fisher - dostepne w obecnie w TESCO sama miałam to kupić ale tam cena to własnie około 70zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
gizelda napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Marinka wiem, przecież nie uważam że to jedna z kwietniówek.
Dlatego już nic więcej nie daje i nie pokazuje. Ukrywam się.

a ja się nie ukrywam 😁 😁 😁 nie mam nic do ukrycia 😁 😁 😁 😁






NALEŚNIKI- SRIKI 😠 😠 😠 😠



tez miałam robić naleśniki ale jednak leniwe zrobię 🙂

LENIWA to ja jestem 😁
BTW co to są leniwe ????? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Matylda
http://mojewypieki.blox.pl/2007/09/Klasyczne-leniwe-pierogi.html

Marinka to ja sobie daruje leniwe
raz zrobiłam kopytka - to wyszły takie że jakbym nimi w kogoś rzuciła to zabiłabym na pewno - takie twarde były 😮
kurde no ugotowałabym coś szybkiego i łatwego ale nie umiem 😞
naleśniki raczej odpadają bo ja nie lubię na słodko a nic innego nie mam
kuźwa no dlaczego ja mieszkam na wsi - tu w sklepie niczego nie można dostać 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Matylda, to zrób naleśniki na słono 🙂

WYMYŚLIŁAM 😁
będą kotlety ziemniaczane , warzywa z mrożonki ( takie na patelnię) z moim sosem czosnkowym i może jakiś sos do kotleta ale nie wiem jaki - zobaczę co w sklepie mają
ale nie wiem kiedy ja się zbiorę do gotowania , młoda zaraz się obudzi ja jestem na półmetku sprzątania, potem idę na dwór trochę drzewo ponosić do kotłowni a Gizelda będzie siedzieć w wózku na dworze
u mnie upał normalnie - czuć wiosnę w powietrzu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry
a ja mam dzis męża w domu, czyli wrzód na tyłku. zapitalam od rana ze sprzątaniem, praniem, odkurzaniem a on morde wlepil w kompa i ŁASKAWIE raczył nogi podniesc jak odkurzałam. No co za łoś, musze mu jakies zajecie na miescie wymyslic zeby mi tu nie zawadzał bo drażni moje myśli 🤢 🤢

dzisaj w ogóle pospalismy, nocka bez żadnej pobudki, spał ciągiem od 21 do 7 rano 🙂 tfu tfu oby wiecej takich 😉

kasjalena ja też nie zdazylam obejrzec Nikoli 🥴 ale w sumie masz racje, lepiej sobie dac spokoj ze zbytnim "uzewnetrznianiem" bo pojebów nie brakuje

cos jeszcze mialam napisac... aa matylda ja kiedys robilam nalesniki zielone i czerwone (za szpinakiem i koncentratem pomidorowym), zielone z fetą podawałam a czerwone z pomidorkiem i mozzarellą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikolina nie drażnij mnie 😠 😠 😠 😠
😠w lodowce mam tylko światło a w sklepie tylko chleb i piwo 😁
podaruję sobie na razie naleśniki tj o przepis poproszę jak będę w mieście


a mój wrzód też w domu od piątku 😠 😠 😠 😠 😠 ale plącze się na dworze bo on w dzień w domu siedzieć nie może - to chociaż tyle spokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
.

Magda widzialam na zdjeciu ze Twoja Maja siedzi sama... i siedzi jak ja sama posadzisz czy juz podnosi sie z lezacego do siadania??


z leżącego się też już podniesie (choć nie zawsze), ale na razie jakoś tak śmiesznie, bokiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
.

Magda widzialam na zdjeciu ze Twoja Maja siedzi sama... i siedzi jak ja sama posadzisz czy juz podnosi sie z lezacego do siadania??


z leżącego się też już podniesie (choć nie zawsze), ale na razie jakoś tak śmiesznie, bokiem 🙂

a moj anic nie robi tylko się wkurwia ( przepraszam ☺️ ) ale ona się ciągle wkurza i wtedy mi DADUJE już mi w uszach dzwoni to "DA DA DA DA " i to z taką agresją i złością że szok
jeszcze jęzor ma wtedy na wierchu
znowu muszę się udać do neurologa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam, ale już mnie nie ma. Bry i do widzenia.. Kur za długo spałam bo do 10.10 i jestem w dupie ze wszystkim 🤢
Ooo i Lenka płacze.

Magda
- osraj ocenę, nie przejmuj się nikim, to tylko głupie forum i zdarzają się na nim głupi ludzie - tyle 😉

Kasia - mam Ci przekazać od Wioli że się nie obraziła na Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...