Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ola ale on nie doił ręcznie 😉 ale wszystkie cycki musiał smarować 😁
Kasia Dobranoc 😘
Dagi ja też mam w rodzinie dzieci trzy-trój języczne i co????? ni w ząb w dwóch językach tylko w tym co obowiązuje w ich kraju 😮
ja też spadam branoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie wiem ze i takie przypadki sa, dlatego jestem baardzo ciekawa jak to bedzie z Nela.... chociaz poprostu musi musi musi po polsku zeby rozmawiac z moja mama i tata i w ogole z reszta rodziny. Soli krewni wszystcy po angielsku tez rozmawiaja, wiec ten yoruba bysmy jeszcze przezyli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie śpię od 5 😮 😮 O tak po prostu wstał i koniec spania. Teraz zasnął w końcu!!! 🤪

Nikolina, 8 lat mieszkam w Polsce 🙂 🙂 hmmm na razie nie chcę wyjeżdżać 🙂 🙂

Kasia, nie szkodzi 🙂 Rozumiem , ciekawość 🙂 a co do urody to i jedno i drugie ma duże oczy 🙂
Wszyscy tu chyba wiecie o każdej, a ja tak się wbiłam do Was i o 🥴


co do dzieci, to moja Anielka gada w 2 językach... nie ma żadnego problemu. Doskonale wie, że ze mną i z moimi rodziacami mówi sie po rosyjsku 🙂 Ale jak P. się zapyta po rosyjsku to odpowie mu 🙂 Teraz, jak juz swietnie gada to i po polsku i po rosyjsku.

Wczoraj musiałam zniknąć ☺️ ☺️

a teraz idę jeść owsiankę 🙂

oglądam Na TLC i jestem w szoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
Pamiętacie Cortez???
pisała tu na początku i chyba straciła dziecko a teraz jest w ciąży i jest czerwcówką jak Linka 😉


oby teraz jej się udało.
Ktoś wczoraj oglądam mój film i na yt zaznaczył opcje "nie podoba mi się"/ trudno - każdy ma prawo do własnego zdania i oceny aale szkoda że nie umie napisac tego na forum, albo jeszcze gorzej pisze kłamstwo.
Dodam że to były dwa głosy. Trudno - bo był mój pierwszy i ostatni film. Przykre 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Pamiętacie Cortez???
pisała tu na początku i chyba straciła dziecko a teraz jest w ciąży i jest czerwcówką jak Linka 😉


oby teraz jej się udało.
Ktoś wczoraj oglądam mój film i na yt zaznaczył opcje "nie podoba mi się"/ trudno - każdy ma prawo do własnego zdania i oceny aale szkoda że nie umie napisac tego na forum, albo jeszcze gorzej pisze kłamstwo.
Dodam że to były dwa głosy. Trudno - bo był mój pierwszy i ostatni film. Przykre 😞

ja nie oglądałam bo mnie nie było jak wstawiałaś te 5 czy 10 razy 😠 😠 😠 😠
ale chętnie bym zobaczyła 🤨

ej no KUR****************A jak się robi naleśniki i z czym to się podaje???????????????????
☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 wybaczcie, że wtrącam ale pytałaś u nas na wątku o prezent dla roczniaka 🙂
ja we wrzesniu miałam taki sam problem - wybieraliśmy się do rocznej dziewczynki, któa jeszcze nie chodziła. Kupiłam jej taki interaktywny bębenek (świeci, gra jak się w niego uderza) ogólnie chyba fajna zabawka - mała potrafiła bardzo długo przy nim posiedzieć i cieszyć buzieńkę 🙂
No i nie jest taki drogi - bo chyba do 70 zł najwyżej 🙂

pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...