Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
Ja jej współczuje ja 2 razy robiłąm i zwymiotowałam a potem 2 dni dojsc do siebie nie mogłam ;(


ja nie zwymiotowalam jak wypilam przezylam to badanie i bylo ok ale pozniej przez caly dzien mi ta glukoza ciazyla na zoladku 🙂

moja pelza mi w brzuszku jak taki maly robaczek nie wiem czy osiera sie raczka nozka ale fajne takie uczucie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej babska
alexia się glukozy nie boi bo jej to smakowało tak jak i mnie ona bardziej wyniku się boi ale trzymam kciuki i pewnie będzie oki
idę poudawać ze coś robię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
Ja jej współczuje ja 2 razy robiłąm i zwymiotowałam a potem 2 dni dojsc do siebie nie mogłam ;(


wreszcie sie doczekalas takich kopniec, ze az boli :d bo ostatnio sie balas, ze jeszcze Cie tak nie kopie 🙂 a ja wiedzialam, ze to nadejdzie juz niedlugo hehe i da Ci popalic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
Ja robiłam 2 razy u zwymiotowałam i mi lekarz darował powiedział że nie będzie mnie meczyć 😉 z krwi na czczo miałam 77.2 i tak samo z palca 10 lutego ide na usg ;] moze tym razem mi sie dzidzia nie wykreci to juz bedzie 30 tydz ;D


a ja juz w srode 12 ide ! 🤪 🤪 🤪
i mam nadzieje ze mi sie tez nie wykreci juz 😜 niedobrota jedna hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak dzidzia zaczeła kopać to teraz non stop 😉 nawet chyba kopie przez sen bo musi spac przeciez 😉 tak mocno kopie ze jak mama reke przyłożyła to aż jej odskoczyła... a moj wczoraj lerzał na łożku ja tak celowo prawa strona brzuszka do niego to tak mu biodro skopało że ogladac telewizji nie mógł ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak czułam słabo ruchy i nagle dzień przed sylwestrem tak zaczeła mocno kopac i tak co dzień do tej pory oraz któryś dzien z kolei o 4.40 🙂 super kolejna noc zarwana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusiaa napisał(a):
Ja to ogolnie spac juz nie moge bo tak przewroce sie na prawy bok kopie na prawym przeloze sie na lewy kopie na lewym a jak sie na plecach poloże to kopie dołem ;D normalnie wygibasek ;] ;] ;] ja raczej bede miec cesarke


masz wskazanie czy sama tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...