Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Cześć dziewuszki 🙂
Znowu jakiś czas mnie nie było, jakoś tak nie mogę się wkręcić 🙃
Muszę wam o czymś powiedzieć ....PĘPEK MI WYSKAKUJE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Jakie to okropne jest 🤢 🤢a do tego odkryłam że na samym czubku tego pępka mam taki malutki pieprzyk 😮 😮 😮 SZOK grrrrr fuj 🙃


hihihihihihih mój jeszcze wklęsły, ale się tak rozjechał i rozciągnął ze szok, normalnie taki krater 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kuźwa znowu mnie wywaliło!!!!!!!!!!
Ola ten przepis jużmam od Ciebie i serio zabieram się do roboty tylko pranie wstawię
a mojemu nie wiem czy stoi bo razem nie sypiamy!!!!!!!!!!!!!!!ale dziś na pewno był w zwisie Boziu jakie on am dziś gacie na sobie i tak do miasta pojechał tzn nie w gaciach jeszcze w jeansach ale i tak niezbyt estetycznie to wyglądało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Ej boli mnie tak głowa, że nie wiem czy gdzieś dupe ruszę 😞 a muszę lecieć do banku!!!!!!!!!!!!!!

Mojemu stoi i co i dupa, bo mi się nie chcę 😁

Witaj w klubie 😁


a tak liczyłam, że mi się to zmieni 😁 Przed ciążą to dnia nie mogłam wytrzymać, a teraz... mam nadzieję, że to minie?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kuźwa znowu mnie wywaliło!!!!!!!!!!
Ola ten przepis jużmam od Ciebie i serio zabieram się do roboty tylko pranie wstawię
a mojemu nie wiem czy stoi bo razem nie sypiamy!!!!!!!!!!!!!!!ale dziś na pewno był w zwisie Boziu jakie on am dziś gacie na sobie i tak do miasta pojechał tzn nie w gaciach jeszcze w jeansach ale i tak niezbyt estetycznie to wyglądało


hahahaha... mistrz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Ej boli mnie tak głowa, że nie wiem czy gdzieś dupe ruszę 😞 a muszę lecieć do banku!!!!!!!!!!!!!!

Mojemu stoi i co i dupa, bo mi się nie chcę 😁

Witaj w klubie 😁


a tak liczyłam, że mi się to zmieni 😁 Przed ciążą to dnia nie mogłam wytrzymać, a teraz... mam nadzieję, że to minie?!

uchowaj boże żeby nam tak nie zostalo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia nadrobilam oklaski u ciebie zeby ci smutno nie bylo 🤪 🤪 🤪 wkoncu mi sie udalo 😁

a dziękuje, ja już rozkminiłam o co kaman z tymi oklaskami i dlaczego nie mozna dać wszystkim, jak któraś z nas komuś da to potem żadna inna nie może, tylko klaudii mi się udało dać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia nadrobilam oklaski u ciebie zeby ci smutno nie bylo 🤪 🤪 🤪 wkoncu mi sie udalo 😁

a dziękuje, ja już rozkminiłam o co kaman z tymi oklaskami i dlaczego nie mozna dać wszystkim, jak któraś z nas komuś da to potem żadna inna nie może, tylko klaudii mi się udało dać


oo dziękuję 😁 Ja to nikomu nie biję, ani nie zabieram 😁 ale czas to zmienić.. w sensie dawać. Ale mówicie, że co 120 min tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A moja szyjka chyba żyje - musiałam - po prostu musiałam. Teraz chyba już wytrzymam bez seksu 🙂

sratatata u dupy organki 😁 sama w to nie wierzysz 😁

czemu???????????ja tam mogę sie bez tego obejść jak już to robiłam to tylko dla męża sie poświęcałam w ogóle nie wiem kto wymyślił seks i to jeszcze dziecko można przez to zrobić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia nadrobilam oklaski u ciebie zeby ci smutno nie bylo 🤪 🤪 🤪 wkoncu mi sie udalo 😁

a dziękuje, ja już rozkminiłam o co kaman z tymi oklaskami i dlaczego nie mozna dać wszystkim, jak któraś z nas komuś da to potem żadna inna nie może, tylko klaudii mi się udało dać


oo dziękuję 😁 Ja to nikomu nie biję, ani nie zabieram 😁 ale czas to zmienić.. w sensie dawać. Ale mówicie, że co 120 min tak?

co 120 min ale jak nikt cię nie uprzedzi prościej każdej osobie można dać co 120 min ale jeśłi któraś to zrobi wcześniej to ty dalej nie możesz aż znowu minie czas- chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to nie wiem o co wam z tymi oklaskami chodzi ☺️ to potrzebne do czegoś czy jak?
Co do seksu to u mnie bez zmian, nadal mi się nie chce, no może czasami ale to rzadko i akurat wtedy gdy mojego nie ma 🙃 a jak już jest to mi się odechciewa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
dobra baby idę zmywać, bo co po niektórzy nie mają zmywarek w domu 😠 😠 😠 😠

jak to lubisz to zapraszam do mnie
a swoją drogą dziwne to rano w zlewie nie był nic a tylko dwie osoby w domu a teraz sie z niego wywala, chyba ktoś mi podrzucił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A moja szyjka chyba żyje - musiałam - po prostu musiałam. Teraz chyba już wytrzymam bez seksu 🙂

sratatata u dupy organki 😁 sama w to nie wierzysz 😁

czemu???????????ja tam mogę sie bez tego obejść jak już to robiłam to tylko dla męża sie poświęcałam w ogóle nie wiem kto wymyślił seks i to jeszcze dziecko można przez to zrobić 🤪

Matylda Ty się nie nazywasz Wiola 😁 Wioli chłop nie chodzi w takich gaciach jak Twój 😉 pewnie w stringach paraduje ze stojącą trąbą to i dziewczynie się chce bzykać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A moja szyjka chyba żyje - musiałam - po prostu musiałam. Teraz chyba już wytrzymam bez seksu 🙂

sratatata u dupy organki 😁 sama w to nie wierzysz 😁

czemu???????????ja tam mogę sie bez tego obejść jak już to robiłam to tylko dla męża sie poświęcałam w ogóle nie wiem kto wymyślił seks i to jeszcze dziecko można przez to zrobić 🤪

Matylda Ty się nie nazywasz Wiola 😁 Wioli chłop nie chodzi w takich gaciach jak Twój 😉 pewnie w stringach paraduje ze stojącą trąbą to i dziewczynie się chce bzykać 😁


No w sumie Alexia masz racje 🙂 Prowokuje ale to ja go tym razem zmusiłam bo on się bał. Ale warto było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A moja szyjka chyba żyje - musiałam - po prostu musiałam. Teraz chyba już wytrzymam bez seksu 🙂

sratatata u dupy organki 😁 sama w to nie wierzysz 😁

czemu???????????ja tam mogę sie bez tego obejść jak już to robiłam to tylko dla męża sie poświęcałam w ogóle nie wiem kto wymyślił seks i to jeszcze dziecko można przez to zrobić 🤪

Matylda Ty się nie nazywasz Wiola 😁 Wioli chłop nie chodzi w takich gaciach jak Twój 😉 pewnie w stringach paraduje ze stojącą trąbą to i dziewczynie się chce bzykać 😁


No w sumie Alexia masz racje 🙂 Prowokuje ale to ja go tym razem zmusiłam bo on się bał. Ale warto było 🙂

OMG zgwałciła chłopa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ale mój ubrał takie dziwne majty nie slipy nie bokserki tylko takie męskie reformy jak na dziadka takie spodenki no gdzie wszystko zwisa
a niech tam zwierzę się raz też w nich spał i wstał i wtedy tam nic nie zwisało wręcz przeciwnie ale wtedy z tym w tych gaciach też wyglądał komicznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...