Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bry 🙂

Ola, próbowałam oddzwonić ale jestes poza zasięgiem 😜

Jestem szczęśliwa !!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Wróciłam ze żłobka: Witek duuużo lepiej: trafiliśmy akurat na moment zbierania się dzeici na spacer ( szacun dla opiekunek 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 ) i dołączyliśmy do nich: i Witek oswoił się jakby z hałasem, nie płakał: nawet wyrywał mi się z rąk żeby poszorowac razem z nimi po ziemi !! 🤪
potem zjedliśmy ichni obiadek: i kolejne zaskoczenie: Witek tak jak na moje zupy pluje, tak tamtą wtrąbił tak, że tylko za rękę mi szarpał 😮 ( dowiedziałam się, że to zupa kalafiorowa 😉 ) i w ogóle podczas obiadu tylko rozglądał się i gadał między łyżeczkami do dzieci..
jutro postaram się go zostawić na troszkę, ale jestem dobrej myśli 🙂 🙂 🙂

Oczywiście: efekt ŻŁOBKA, zasmakranych dzieci ( jedenj to nawet po kryjomu wytarłam sama gila spod nosa bo już patrzeć nie mogłam 😁 ) jest, ale może to moje wrażenie: dzieci wyglądają na szczęśliwe i radosne ( może też dlatego, że dzisiaj jedno z nich miało urodzinki i były balony, ciasteczka i SOK: zwykle dają im do picia wodę.. )

hieh.. teraz idę nadrabiać i za robotę się zabieram póki głowa nie boli, będę wieczorem 😉


dzięki dziewczyny za kciuki: naprawdę dały mi dużo siły 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
gizelda napisał(a):
hello

jeloł 🙂 jak w wielkim miescie ?? 🙂

a dzięki
głośno ale ciepło
w chacie pusto i dużo do roboty ale cieplutko i przytulnie
małej już ubrałam łóżeczko ale coś cholera mi się tu wygłupia i marudzi nie chce spać a ja mam dużo roboty
Paweł tylko przyszedl jak przyjechałyśmy pomógł nam się wnieść i przyjdzie potem na chwilę a ja wyskoczę na zakupy bo nic nie ma ani do żarcia, ani do sprzątania ani dla małej
Kasia gratuluję oby z każdym dniem było już tylko lepiej, Poli też kła gratuluję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Dziewczyny jakiej firmy był ten obiadek z łososiem? To była zupka czy właśnie obiadek? Dajta znać bo nie mogę znaleźć


chyba bobovita
cukinia z łososiem i ziemniakami - jeżeli o ten Ci chodzi
Obiadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
To je to?

http://alma24.pl/produkt/119355123/obiadek-bobovita-cukinia-z-lososiem-i-ziemniakami

nom śmierdzące cholerstwo,
no nie wiem czy o to Ci chodziło. Ale ja to podaje i Matylda chyba TYż o tym mówiła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jest taki:
http://www.hipp.pl/produkty/warzywa-dania/pierwsze-dania/marchewka-z-ziemniaczkami-i-lososiem/

i jeszze jest gerbera:
jarzynki z delikatną rybką.
Masz do koloru do wyboru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...