Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marinka ty powinnaś robić za lektora w bajkach dla dzieci ☺️
Józef świetny mój też tak pajacuje chciałam nagrać ale był tak zmęczony ze zasypiał całe 30 sek. wiec innym razem.
Mój łobuz to jeszcze kombinuje na palce u nóg stawać na czworaka daje mu tydzień jak zacznie raczkować bo co dzień widzę postępy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Marinka ty powinnaś robić za lektora w bajkach dla dzieci ☺️
Józef świetny mój też tak pajacuje chciałam nagrać ale był tak zmęczony ze zasypiał całe 30 sek. wiec innym razem.
Mój łobuz to jeszcze kombinuje na palce u nóg stawać na czworaka daje mu tydzień jak zacznie raczkować bo co dzień widzę postępy


Ewelina na palcach tez staje juz od dawna ale ruszyć sie nie chce dalej. tak jak by sie czołga , tak jak opisała to Justyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Jaki Jozus slodki 🙂 on niby do taty podobny ale jednak oczy i usteczka podobne do twoich i siostruni 🙂 Moj robi to samo i jakos ni cholery nie chce ruszyc do przodu


dziękuję, ale długo to robi to czemu nie chce ruszyć??
tak, juz wg mnie bardzo dlugo, tak jak napisala Ewelina nawet jak stoi na czworaka to prostuje nogi staje na paluszlach ale nie chce gamoń maly ruszyc do przodu.. no i nic mu nie zrobie 🙂 nie ruszy to nie, a moze w koncu mu sie uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
marinka napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Jaki Jozus slodki 🙂 on niby do taty podobny ale jednak oczy i usteczka podobne do twoich i siostruni 🙂 Moj robi to samo i jakos ni cholery nie chce ruszyc do przodu


dziękuję, ale długo to robi to czemu nie chce ruszyć??
tak, juz wg mnie bardzo dlugo, tak jak napisala Ewelina nawet jak stoi na czworaka to prostuje nogi staje na paluszlach ale nie chce gamoń maly ruszyc do przodu.. no i nic mu nie zrobie 🙂 nie ruszy to nie, a moze w koncu mu sie uda

nasz to samo robi ale chyba zaczyna łapać że trzeba nogami na przemiam ruszać narazie podskakuje obyma nóżkami do przodu na raz jakie hop ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
https://picasaweb.google.com/104468134632970513825/20111110#5673366995296078754

A tu Józek z Anielką. Lece bo mąż wraca 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


marinka twoje skarby są tam bardzo do siebie podobnie no fajne brzdące mówię ci zapisz ty się na jakiś kasting do programu dla dzieci ten twój głos...... ach
albo nagraj płytę z bajkami dla dzieci pierwsza ja kupie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe, Marina, możesz więcej wywiadów z Anielką przeprowadzać, śmieszna jest, w ogóle dwulatki śmieszne są, ale Anielka to jakoś tak w ogóle fajna dziewuszka, zadziorna 😉 I podobni jak nie wiem... Ja nie widziałam Twojego męża na foto to nie wiem do którego rodzica oni podobni 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Marinka masz zajebista intonacje głosu 🤪 🤪 🤪 🤪
kocham te Twoje dzieci, jak ona pieknie mówi! sa śliczne a Józka oczy sa tak piekne aż niesamowite SERIO

a jak pięknie śpiewa 😁 nieważne że pół słów zmyśliła ale piosenka jest 😁 ja już 3 razy oglądnęłam ☺️ Kiedy moja taka fajniusia będzie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Marinka masz zajebista intonacje głosu 🤪 🤪 🤪 🤪
kocham te Twoje dzieci, jak ona pieknie mówi! sa śliczne a Józka oczy sa tak piekne aż niesamowite SERIO

a jak pięknie śpiewa 😁 nieważne że pół słów zmyśliła ale piosenka jest 😁 ja już 3 razy oglądnęłam ☺️ Kiedy moja taka fajniusia będzie 🤔

za półtora roku 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Marinka masz zajebista intonacje głosu 🤪 🤪 🤪 🤪
kocham te Twoje dzieci, jak ona pieknie mówi! sa śliczne a Józka oczy sa tak piekne aż niesamowite SERIO

a jak pięknie śpiewa 😁 nieważne że pół słów zmyśliła ale piosenka jest 😁 ja już 3 razy oglądnęłam ☺️ Kiedy moja taka fajniusia będzie 🤔

za półtora roku 😁 🙂

yhy

najlepszy tekst Anielki:
"a moze jesce domek jestem, moze domek imię, a cio?" 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam Anielkę - mogłabym Ją oglądać całymi dniami 😉 a głos Marinka masz cudowny.
Józio też cudny, a Lenka śliczna - ale to juz mówilam sto razy.
Eh te dzieciaczki.
A Matylda ja też nie widzę żeby Lena miała jakiś niefajny nosek. Ma malutki i zgrabniutki i śliczne oczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słodkie brzdące marinka 🙂a Lenka sie tak fajnie bierze za raczkowanie, taka fajniusia jest 🙂

a moja nic a nic sie za raczkowanie nie bierze, jeszcze przedtem podnosiła tyłek a teraz to juz nic, przynjamniej dosc stabilnie juz siedzi a chiłabym zeby mi raczkowała albo szybciej zaczeła chodzic tak bym jej nie musiała nosic a boje sie zeby nie zaszkodzic drugiemu dzidziusiowi 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...