Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czy też tak macie, że jak jecie to Wasze dzieci patrzą się na Was takim wzrokiem, że macie wyrzuty sumienia? Kurde no nie mam jak zupy zjeść bo moja bździnka stoi na czworakach przy moich stopach i patrzy jak łyżkę do ust wkładam i aż serce mi się kroi 😁
No ale nie dam jej takiej zupy doprawionej przecież (dostała za to kawałek buraczka i ziemniaczka z zupy bo już nie miałam sumienia ☺️ )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia - zrobiłam remanent w słoiczkach, które mam i rzeczywiście w 3 był cukier 😮 Nie wiem dlaczego ja na to nie spojrzałam.. Hmm w sumie w almie ja zmówiłam ale potem mogłam obejrzeć ☺️ Morele z Hippa poszły weg, śliwki z Hippa i Bobofrut owoce leśne 🤢 Będę miała co jeść 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Czy też tak macie, że jak jecie to Wasze dzieci patrzą się na Was takim wzrokiem, że macie wyrzuty sumienia? Kurde no nie mam jak zupy zjeść bo moja bździnka stoi na czworakach przy moich stopach i patrzy jak łyżkę do ust wkładam i aż serce mi się kroi 😁
No ale nie dam jej takiej zupy doprawionej przecież (dostała za to kawałek buraczka i ziemniaczka z zupy bo już nie miałam sumienia ☺️ )

u mnie to samo - patrzy z takim zalem jakby z tydzien jesc nie dostawal 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Klaudia - zrobiłam remanent w słoiczkach, które mam i rzeczywiście w 3 był cukier 😮 Nie wiem dlaczego ja na to nie spojrzałam.. Hmm w sumie w almie ja zmówiłam ale potem mogłam obejrzeć ☺️ Morele z Hippa poszły weg, śliwki z Hippa i Bobofrut owoce leśne 🤢 Będę miała co jeść 😁

a widzisz! 😁
swoją drogą, to lekkie przegięcie serwować w słoiczkach dla niemowlaków cukier 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jednak dziecie zjadlo obiadek warzywa z krolikiem, i popila 50ml mleka,
a tak na marginesie,
ludzie trzymajcie mnie!!!!!!!!!!!!!
ona non stop dzisiaj marudzi i wyje, niby nie placze tak konkretnie ale to polplakanio- wycie mnie doprowadza do nienajlepszego stanu psychicznego............................................... 🤢 🤢 🤢
moja owocow zadnych ostatnio nie chce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
słuchajta, chcę kupić blender ręczny, tylko taki pałąk, kojarzycie nie?
Jakiej firmy najlepiej?
a i co ważne, do 100 zł 😁

Ja mam braun.. Pewnie do tego co nam potrzeba obojętnie jaki byś nie wzięła, będzie dobry, tak myślę 🙂
przepraszam, mam jednak Boscha ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
słuchajta, chcę kupić blender ręczny, tylko taki pałąk, kojarzycie nie?
Jakiej firmy najlepiej?
a i co ważne, do 100 zł 😁

Ja mam braun.. Pewnie do tego co nam potrzeba obojętnie jaki byś nie wzięła, będzie dobry, tak myślę 🙂
przepraszam, mam jednak Boscha ☺️

ja mam zelmera tez ostatnio kupiłam al wiecej dałam ja sie sugerowałam mocą i jeszcze sa fajne philipsa z ta metalową nogą ale drogie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...