Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
hmmm. dawno nie jadlasm jajeczek na miekko 🙂
Gosa, gdzie ty ogladasz przepis na zycie?? bo mi ta strona tvnu nie dziala tutaj, i zawsze musze czekac do srody az sie pojawi gdzies a chcialabym juz dzisiaj obejrzec, mozesz cos polecic?>?

ja ogladam w telewizji 😜 ale wejdz tutaj zalukaj.tv moze sa nowe ale musisz sie tam najpierw zarejestrować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
oooooooooooooooo
zjadlam 3 jajeczka na miękko i teraz tak mi dobrze 🙃


najpierw się kutasków naoglądała a potem jajeczka wciąga 😁 😜

noo popatrzec na takie 'wieksze' kutaski to jest cos ☺️ nie zeby moj mial malego 😜 ale tak na cudzego popatrzec to fajnie 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi_ napisał(a):
lobuz Goska jestes i tyle!!!
a mis ie na cudze kutaski nie chce patrzec, mam swojego pieknego jednego na stanie i wystarcza mi w zupelnosci 🙂 🙂 😜


i to jeszcze jedwabnego



a ja będę wychodziła do "roboty" o 15.00 i wracała około 21.30 Nie wiem jak P. da radę ale się zdeklarował to zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
lobuz Goska jestes i tyle!!!
a mis ie na cudze kutaski nie chce patrzec, mam swojego pieknego jednego na stanie i wystarcza mi w zupelnosci 🙂 🙂 😜


i to jeszcze jedwabnego



a ja będę wychodziła do "roboty" o 15.00 i wracała około 21.30 Nie wiem jak P. da radę ale się zdeklarował to zobaczymy 😉

tesco czy h&m? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa zapomniałam na którą mam jutro na to pogotowie jechać 😠 😠 😠 😠 😠 😠
doktorka mi podała konkretną godzinę ale mam łeb zakuty 😠 😠 😠 😠



Gosia ani tesco ani H&M - z tym zorientuje się jak będę na miejscu i to pewnie byłby system zmianowy więc nania będzie potrzebna 😉
a właśnie czy to prawda że skoro nie mam doświadczenia w handlu czyli też z kasą to wysyłają na jakieś szkolenia czy tlko tak na sucho w sklepie wyjaśniają - czy to trzeba już umieć ????? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
kurwa zapomniałam na którą mam jutro na to pogotowie jechać 😠 😠 😠 😠 😠 😠
doktorka mi podała konkretną godzinę ale mam łeb zakuty 😠 😠 😠 😠



Gosia ani tesco ani H&M - z tym zorientuje się jak będę na miejscu i to pewnie byłby system zmianowy więc nania będzie potrzebna 😉
a właśnie czy to prawda że skoro nie mam doświadczenia w handlu czyli też z kasą to wysyłają na jakieś szkolenia czy tlko tak na sucho w sklepie wyjaśniają - czy to trzeba już umieć ????? 🥴

mnie sie wydaje ze albo musisz umiec albo wysla na kurs 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
za wszystkie miłe komentarze LENA dziękuje 😘
mamusia jednak widzi pewne mankamenty ale czemu sie dziwić rodzice też nie najpiękniejsi (czt. mama ) ale mi to przecież nie przeszkadza ważne żeby zdrowa była
a chuda jest tzn to tez nic złego bo je normalnie w końcu i na zdjeciach tego nie widać ale jak sie patrzy na nia i inne dziecko jednoczesnie to widać
aha dzis była wazona i ma 7600 to nie dużo ale dużo przybrała w miesiąc bo pół kilo 😮
no i jutro mamy jechac na pogotowie bo nasza doktorka bedzie miała dyzur i tam nas przyjmie a to dlatego ze my w czwartek jednak zamierzany pojechac do P. bo twierdzi ze cos sie moze z tego rozwinąć a profilaktycznie przecież antybiotyku nie przepisze 😮
ogólnie katar jak katar zdarza sie- mamy jakies nowe specyfiki
gardło jej sie nie podobało
oskrzela czyste
no i ZĘBY też sie do tego moga przyczyniać bo cała góra rozpulchniona
na te dolegliwości mamy zrezygnować z PANADOLU a stosować IBUFEN D
no i na policzek nowa maść bo prawdopodobnie LENA wyhodowała tam grzyba
to tyle jutro po 18.00 na pogotowie zobaczymy co dalej

Matylda znalazłam na 18sta jutro 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
za wszystkie miłe komentarze LENA dziękuje 😘
mamusia jednak widzi pewne mankamenty ale czemu sie dziwić rodzice też nie najpiękniejsi (czt. mama ) ale mi to przecież nie przeszkadza ważne żeby zdrowa była
a chuda jest tzn to tez nic złego bo je normalnie w końcu i na zdjeciach tego nie widać ale jak sie patrzy na nia i inne dziecko jednoczesnie to widać
aha dzis była wazona i ma 7600 to nie dużo ale dużo przybrała w miesiąc bo pół kilo 😮
no i jutro mamy jechac na pogotowie bo nasza doktorka bedzie miała dyzur i tam nas przyjmie a to dlatego ze my w czwartek jednak zamierzany pojechac do P. bo twierdzi ze cos sie moze z tego rozwinąć a profilaktycznie przecież antybiotyku nie przepisze 😮
ogólnie katar jak katar zdarza sie- mamy jakies nowe specyfiki
gardło jej sie nie podobało
oskrzela czyste
no i ZĘBY też sie do tego moga przyczyniać bo cała góra rozpulchniona
na te dolegliwości mamy zrezygnować z PANADOLU a stosować IBUFEN D
no i na policzek nowa maść bo prawdopodobnie LENA wyhodowała tam grzyba
to tyle jutro po 18.00 na pogotowie zobaczymy co dalej

Matylda znalazłam na 18sta jutro 😜


😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor
WSZYSTKIE dzieciaczki nasze są prześliczne ! 🙂
Magda jestem w szoku jak Twoja Majka zainteresowala sie bajka 🤪 moj nie usiedzialby tam ani chwili, nie mowie juz o patrzeniu w telewizor 😁
Szyszka Twoja Majeczka śliczna jest i baaardzo się zmieniła, teraz jest czysty tatuś z niej 🙂 a była identyko Ty 😁 🤪 haha ja tez mam czasami wrazenie ze moj Wojtus ma jakies ADHD 🤪
Matylda moja ''corcia'' tj synowa śliczna jest i nie wyszukuj jej wad 😉 i nosek ma malutki 🙂
Kasia kurcze ja tez caly czas o Was myslalam.. nie rozumiem jak opiekunkom moze wypasc dziecko z wozka 🤢 nie do pomyslenia.. i mam nadzieje, ze z dnia na dzien bedzie coraz lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Gosia JESTEŚ ZAJEBISTA
tylko ona albo kończy dyżur o 18.00 albo zaczyna 😮 zapomniałam
musze pojechac z pół godz wcześniej tylko co bedzie jak mnie jakis inny konował poprosi jak bede za wczesnie przeciez to pogotowie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...