Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

bry Angela

Boże Nikola co sie tam z Tobą dzieje
a szczerze powiem ci że miałam ochotę zrobić z LENĄ to samo w nocy z poniedziałku na wtorek ☺️
ej a wiecie że po tej kłótni naszej w Przem. P. na drugi dzień mi opowiada że miał sen ( a on od niepamiętnych czasów nie miał żadnego snu) i śniło mu sie że obrabowywał nasze mieszkanie 🥴 bo myślał że mnie nie ma , pakował wszystko do torby , zagląda do szafy a na szafie siedzę JA z twarzą demona, diabła czy czegoś takiego podobnego ale na pewno to byłam JA i wtedy tak wrzasnął że pobudził kolegów ( bo miał wtedy służbę i spali we trzech ) był spocony jak szczur a koledzy mu powiedzieli że takiego przerażenia w oczach to nigdy nie widzieli i żartowali że chyba mu się ŻONA śniła 😁 😁 😁 😁 ☺️

a ja pamiętam że kiedyś P. mnie budzi i mówi że chrapię tj ja akurat tego nie pamiętam ale pamiętam jak mu powiedziałam że " dobra już idę tylko i wyprowadź rower z garażu"

ciekawe jakie ten garaż ma znaczenie 😁
to tyle idem dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

niksssa napisał(a):
ja nie wiem obstawiam ze od gorączki mi sie poprzestawiało cos 😁 😁

BTW moj znajoomy daaawno temu (mial z 17lat) wstał w nocy z zamiarem pojscia do toalety po czym odlał sie do ojca butów w przedpokoju 😁 😁

mamy tego samego znajomego ????????? 😁
mój był trochę starszy i idąc do łazienki zrobił to do szafy która stała w przedpokoju 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Haaa ciekawe jesteście co się działo? 😁

phi
w ogóle 😜




hy hy hy - sapię z ciekawości 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪



Fabian - no to jest niesamowite
ja jestem pewna my tak będziemy chodzić za rok 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ja też go kocham ☺️
jakby był trochę mniejszy i mniej temperamentny to bym go wzięła ze sobą do bloku ale nie da się - tam nawet nie ma go gdzie wyprowadzić 😞
na starość za jakieś 7 lat zamieszka w mieście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Matylda on jest bardzoo przystojny 😁 😁

tia bo w krzakach gramoliła się sarna więc se przysiadł przed atakiem 😁

jaki skupiony przed atakiem 😁
moja to jest tak glupia ze kiedys poleciala za zajacem i musialam ja szukac po lesie bo nie widziala jak wrocic a to niby pies mysliwski 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że ktoś kto nie ma psa tego nie zrozumie ale on tu na mordzie jak ma to czarne tj tą skóro- wargę to jest takie milusie fajniusie - tylko całować 😁
a raz jak go coś w tą warę dziabnęło to mu wisiała taka kula wielkości no nie wiem wielkości średniej piłki - tak fajnie mu to dyndało 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Matylda on jest bardzoo przystojny 😁 😁

tia bo w krzakach gramoliła się sarna więc se przysiadł przed atakiem 😁

jaki skupiony przed atakiem 😁
moja to jest tak glupia ze kiedys poleciala za zajacem i musialam ja szukac po lesie bo nie widziala jak wrocic a to niby pies mysliwski 😁 😁 😁

Leon zawsze wróci ale nie ma szans żeby coś dogonić z resztą on to głupi jest robi to tylko żeby se poganiać bo raz był za sarną a raczej jelenim jakieś dwa metry jeleń w lewo w krzaki a Leon w prawo 🤨
tj on wraca ale czasem trzeba na niego czekać dwie godziny zamiast do domu lubi do sąsiada do kurnika ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
wiem że ktoś kto nie ma psa tego nie zrozumie ale on tu na mordzie jak ma to czarne tj tą skóro- wargę to jest takie milusie fajniusie - tylko całować 😁
a raz jak go coś w tą warę dziabnęło to mu wisiała taka kula wielkości no nie wiem wielkości średniej piłki - tak fajnie mu to dyndało 😁 ☺️

wstyd się przyznać, ale ja swojego też po mordzie całuje jak szalona, tzn teraz staram się ograniczyć takie kontakty ze względu na dziecko, ale nie mogę się i tak powstrzymać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...