Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Zaznaczam się, wróciłam od dentysty, przewinęłam się (podpaskę znaczy 😁 ) i lecem na zumbę 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

z podpaską ??????????????????????????????????


na Ciebie to zawsze można liczyc - nie dość że zabiegana to jeszcze nawet masz czas poinformować o zmianie podpaski
SZACUN 😁



a reszta gdzie ??????????????????????????????? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina sie przyznała do wstydu i poszła
Kasia postawiła coś i poszła
Eunika wstawiła filmik ( którego nie mogę obejrzeć 😠 ) i poszła
Magda postawiła kropkę i poszła
Ewelina poświęca sie Dawidowi
a ja głupia siedzę tu i czekam aż któraś się pojawi ale chyba sie nie doczekam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice1984 napisał(a):
Gizelda doczekalas sie ja jestem 😉 i wlasnie doczytuje zaleglosci 🙂

czytaj czytaj
mnie jeszcze kąpanie czeka i karmienie i usypianie ale potem będę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostrzegam bede bluźnić


KURWAAAAAAAAAAAA CO ZA POPIERDOLONE PAŃSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DZIURA BUDŻETOWA, KRYZYS I CO JESZCZE KURWA WYMYŚLĄ?? I OCZYWIŚCIE NA KIM TRZEBA ZARABIAĆ?? NA CHORYCH KURWA PRZEWLEKLE 😠 😠 😠
nosz kurwaaaaaaaaaaaaa mac!! Napiszę wam skrót mojej wizyty w aptece. Lekarstwa Julki na alergie 3 z 4 przestały byc refundowane, skok cenowy np. z 2,5zl na 50zł!!!! Aha i najlepsze to juz kurwa mnie rozpierdala totalnie
oszczędności + polityka prorodzinna państwa = NUTRAMIGEN z 13 na 26 zł !! ( Matylda 😮 😮 )
KURWAAA 😠 😠 😠
Pojde z torbami nie ma chuja
szlag mnie trafil 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

teraz ide nadrabiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piosenka jest po portugalsku a ja najbardziej ten filmik lubie bo mi sie ten młody piłkarzyna podoba 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=lLpEN1DU9DI jakbym miała z 10 lat mniej to bym sie zakochała 😉

ale fakt ja przeczytalam tlumaczenie po polsku to sie zdolowalam ze taka glupota mi po glowie chodzi non stop ze 3dni 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gizelda chyba nie doczytam ;/
zwłaszcza że moje dzieci tez nie spi i marudzi, ledwo sie na nogach trzyma bo spi na stojaco ale nadal musi wstac i sie poobijac ze zmeczenia.....

Niksssa tez mnie to Wkur..a bo tyle gadaja, pokazuja reklamy niewiem czy kojarzycie te gdzie pokazuja ze na jednego starszego teraz jest tyle i tyle osob, za 10 lat bedzie tyle i tyle (zmniejszona ilosc) a za iles tam lat zostaniesz sam i kto bedzie na Twoja emeryture pracowal? dzieci-inwestycja w zycie, inwestycja w panstwo-no to mamy tak jak piszesz polityke prorodzinna.
Jak chcesz to tu masz troszke tanszy ale niewiele 😞
http://www.doz.pl/apteka/p12011-Nutramigen_2_proszek_do_sporzadzania_roztworow_425_g
ja zawsze z doz.pl kupuje i odbieram w aptece.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już jestem mlody śpi a ja jem jabłko i nie długo spadam do łóżka.
zła jestem bo przez mojej tabletki przytyłam przez 2 cykle ponad 4 kg 😞
😠 😠mam to w dupie wszystko odstawie bo bede znów miała to co 2 lata temu 😠 =16kg więcej a dziecka i tak nie chce drugiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Ewelina to chyba zle dobrane te tabletki skoro 16kg wiecej?! 😲 co bralas za tabsy??
Nie chcesz 2 bobasa?? 😉 one takie slodkie sa.... ja chce 2go i moze nawet 3ciego bym chciala ale maz chce tylko 2 a do tego denerwuje mnie walsnie waga po ciazy 😠



Kochana ja mam Pco( zespół wielotorbielowego jajnika)
moje tabletki nie można dobrać ich bo to czyste hormony ( nie antykoncepcja-bo to swoją drogą) które na te schorzenie tylko działają 🤢
długa historia a dziecko zawsze chciałam mieć tylko jedno choć nie powiem ostatnio mnie naszło że bede chciała jeszcze ale dopiero za może parę lat np 5 😉
Narazie odstawiam to świństwo bo za bardzo lubie teraz swoje ciało żeby znów tyle ważyć tyle miesięcy się katowałam ćwiczyłam nie poddam się a i od lutego wracam na siłownie i basen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
ja ogladam pierwsza milosc na ipla bo bylam w pracy do 19 wiec niemoglam ogladac mojego serialu 🤨

ja ci opowiem bo to też mój serial a ja byłam już w domu przez 16 i serial oglądalam 🙂
Nikola a to dla ciebie:

http://www.youtube.com/watch?v=DQ-AZQ1rpK0&feature=share
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze nie fajnie z tymi policystycznymi jajnikami-mialam o to podejrzenie jak niemoglam 10miesiecy zajsc w ciaze 😞
A ja niby wygladam ok ale nienawidze swojego brzucha a po ciazy mam ciagle 5 cm wiecej w pasie i 5 kg w brzuchu 😠 😠 😠 😠 i niemoge schudnac, niebawem zabieram sie za dukana....
A jezeli chodzi o basen to tez chce sie zapisac tylko pytanie kiedy bo ja do pracy chodze a jak maz jkest w domu z dzieckiem to ja w pracy a jak ja wracam z pracy to on idzie do pracy takze dzien w dzien przez 14h w ciagu dnie niemam jak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
kurcze nie fajnie z tymi policystycznymi jajnikami-mialam o to podejrzenie jak niemoglam 10miesiecy zajsc w ciaze 😞
A ja niby wygladam ok ale nienawidze swojego brzucha a po ciazy mam ciagle 5 cm wiecej w pasie i 5 kg w brzuchu 😠 😠 😠 😠 i niemoge schudnac, niebawem zabieram sie za dukana....
A jezeli chodzi o basen to tez chce sie zapisac tylko pytanie kiedy bo ja do pracy chodze a jak maz jkest w domu z dzieckiem to ja w pracy a jak ja wracam z pracy to on idzie do pracy takze dzien w dzien przez 14h w ciagu dnie niemam jak 😞

Ja biorę młodego w swoje wolne i bede chodziła z nim a siłownie to jeszcze nie wiem albo na taką gdzie jest niania albo z Piotrem zostanie młody musze iść wogóle po dzisiejszym dniu widze że brakowało mi ludzi niby roboty w hu...i ciut ciut ale jestem mega pozytywnie nastawiona nawet królewicz mi nie był w stanie go dziś zepsuć hehe.... Matylda mowie ci szukaj roboty
a w ciąże nie mogłam zajść 3 lata 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda teraz ja cię przywołuje do porządku ja zaraz spać idę wiec proszę tu ze mną popisać przez najbliższe parę minut a ja słucham nawet mam na mp4 żeby sobie posłuchać w drodze do pracy.
Alice a gdzie pracujesz tzn co robisz??

http://www.youtube.com/watch?v=DQ-AZQ1rpK0&feature=share
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...