Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
hej
ja na chwile w pracy jestem....
Ja was przepraszam ale ja mimo swoich szczerych checi nie mam na nic czasu
czy dziewczyny ktore wrociły do pracy sa tu czesto?
co u was któras zaciążyła oprocz Linki?
Dominik ma juz 8 zabkow sam juz wstaje na nogi i przy czymś zrobi kilka kroków..

wooow 8 zabków 🤪 fajnie, ze znalazlas chociaz chwile, zeby zajrzec 🙂 dziewczyny pracujace starają się zagladac jak najczesciej 🙂 Kasia pisze prawie codziennie 😜
aaa i żadna niestety nie zaciążyła 😞 😜

o a miałam nadzieje ze BEDA SIE RODZIC NAM DZIECIACZKI W 2012
A tak wogole to kochane wszystkiego najlepszego na ten nowy rok 😘 😘 😘 😘 😘 samych pogodnych dni i radości 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
hej
ja na chwile w pracy jestem....
Ja was przepraszam ale ja mimo swoich szczerych checi nie mam na nic czasu
czy dziewczyny ktore wrociły do pracy sa tu czesto?
co u was któras zaciążyła oprocz Linki?
Dominik ma juz 8 zabkow sam juz wstaje na nogi i przy czymś zrobi kilka kroków..

wooow 8 zabków 🤪 fajnie, ze znalazlas chociaz chwile, zeby zajrzec 🙂 dziewczyny pracujace starają się zagladac jak najczesciej 🙂 Kasia pisze prawie codziennie 😜
aaa i żadna niestety nie zaciążyła 😞 😜

o a miałam nadzieje ze BEDA SIE RODZIC NAM DZIECIACZKI W 2012
A tak wogole to kochane wszystkiego najlepszego na ten nowy rok 😘 😘 😘 😘 😘 samych pogodnych dni i radości 😘 😘

dziękujemy i wzajemnie wszystkiego dobrego w 2012 roku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
gizelda napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
hej
ja na chwile w pracy jestem....
Ja was przepraszam ale ja mimo swoich szczerych checi nie mam na nic czasu
czy dziewczyny ktore wrociły do pracy sa tu czesto?
co u was któras zaciążyła oprocz Linki?
Dominik ma juz 8 zabkow sam juz wstaje na nogi i przy czymś zrobi kilka kroków..

Ewelina ja rozumiem ze można nie miec czasu ale kuźwa choć raz w tygodniu się zamelduj PLEASE
te co pracują przynajmniej dają znać że żyją 😉(oprócz DORKI)
no to ci Dominik POSZEDŁ 😁- i chyba m najwięcej uzębienia 😉
odzywaj sie częściej

postaram sie zajrzec czwartek piatek mam wolne...to moze

jeju a ja i tak pracującym zazdroszczę tzn nie tego że zostawiacie dzieci ale tego ze macie coś innego do roboty-jakąś motywację i kasę z tego bo ja to niebawem się stoczę 🤢

fajne jest tak czasem wyjsc do ludzi ,popracowac ale ten obowiazek ze musisz wstac i isc bo w grafiku dzis pracujesz nie jest fajne ...jak dziecko rano sie w ciebie wtuli reke na szyji trzyma a ty musisz wstac i jakos sie uwolnić zeby go nie obudzic bo ubrac sie wtedy nie da bo bedzie chciał na rece i najlepiej by ze mna poszedł...zagmatfałam chyba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia synowa OK właśnie mam chwilę spokoju wcina pilota 😮
ma zjebany policzek - mleko nie refundowane a i tak jest wysypana od urodzenia więc to chyba nie skaza - będziemy się w koncu testować bo już mam tego dosyć
Ewelina ja to bym chciała urodzić rójkę w 2012 i jedno w 2013 ale nie da się ( ale ja mam głupiego chłopa - nawet na dziecko nie da się go złapać 🤢- ja nie rozumiem jak można tak po prostu wpaść - a teraz bym sobie tego życzyła 😁 )
Boże co ja tu wypisuje 🥴
jeszcze muszę iść wody święconej szukać po sąsiadach bo nie mam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Asia synowa OK właśnie mam chwilę spokoju wcina pilota 😮
ma zjebany policzek - mleko nie refundowane a i tak jest wysypana od urodzenia więc to chyba nie skaza - będziemy się w koncu testować bo już mam tego dosyć
Ewelina ja to bym chciała urodzić rójkę w 2012 i jedno w 2013 ale nie da się ( ale ja mam głupiego chłopa - nawet na dziecko nie da się go złapać 🤢- ja nie rozumiem jak można tak po prostu wpaść - a teraz bym sobie tego życzyła 😁 )
Boże co ja tu wypisuje 🥴
jeszcze muszę iść wody święconej szukać po sąsiadach bo nie mam ☺️

z kranu nalej 😁
to ja Ci życze kochana spełnienia marzeń 🙂 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
mój sie właśnie obudził i to z płaczem po 30 minutach 😠
Matylda w tym roku przyjmujesz jednak kolede? 🙂

Asia przyjmuję bo:
1. nie chodzi proboszcz tylko młodzi a ja ich na oczy nie wiedziałam to może się uda - pościemniam coś o moim życiu jesli się uda
2. babcia wczoraj zadzwoniła i powiedziała że jeśli ja nie przyjmę to ona przyjedzie rowerem 2 km ( a ma 80 lat ) bo już wstyd 😮
3. ponoć w moim domu siedzi diabeł bo piorun strzelił, bo kolega złamał u nas nogę na dachu i tam jeszcze parę innych historii - więc co mi szkodzi zaryzykować a nóż może coś pomoże


no ja nawet nie wiem gdzie on jest, ile mam czasu, łeb tłusty, jesteśmy z LENĄ w piżamach i wody jak nie było tak nie ma 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
mój sie właśnie obudził i to z płaczem po 30 minutach 😠
Matylda w tym roku przyjmujesz jednak kolede? 🙂

Asia przyjmuję bo:
1. nie chodzi proboszcz tylko młodzi a ja ich na oczy nie wiedziałam to może się uda - pościemniam coś o moim życiu jesli się uda
2. babcia wczoraj zadzwoniła i powiedziała że jeśli ja nie przyjmę to ona przyjedzie rowerem 2 km ( a ma 80 lat ) bo już wstyd 😮
3. ponoć w moim domu siedzi diabeł bo piorun strzelił, bo kolega złamał u nas nogę na dachu i tam jeszcze parę innych historii - więc co mi szkodzi zaryzykować a nóż może coś pomorze


no ja nawet nie wiem gdzie on jest, ile mam czasu, łeb tłusty, jesteśmy z LENĄ w piżamach i wody jak nie było tak nie ma 🤢
nie musisz miec swieconej moze byc zwykla tylko sie mowi ze to zywkla to oni odmawiaja jakas modlitwe i jest swiecona a tak po 2 oni zawsze maja swoja w takim kropidelku 🙂
we wro dzisiaj piekna pogoda az chce sie sic na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
gizelda napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
mój sie właśnie obudził i to z płaczem po 30 minutach 😠
Matylda w tym roku przyjmujesz jednak kolede? 🙂

Asia przyjmuję bo:
1. nie chodzi proboszcz tylko młodzi a ja ich na oczy nie wiedziałam to może się uda - pościemniam coś o moim życiu jesli się uda
2. babcia wczoraj zadzwoniła i powiedziała że jeśli ja nie przyjmę to ona przyjedzie rowerem 2 km ( a ma 80 lat ) bo już wstyd 😮
3. ponoć w moim domu siedzi diabeł bo piorun strzelił, bo kolega złamał u nas nogę na dachu i tam jeszcze parę innych historii - więc co mi szkodzi zaryzykować a nóż może coś pomorze


no ja nawet nie wiem gdzie on jest, ile mam czasu, łeb tłusty, jesteśmy z LENĄ w piżamach i wody jak nie było tak nie ma 🤢
nie musisz miec swieconej moze byc zwykla tylko sie mowi ze to zywkla to oni odmawiaja jakas modlitwe i jest swiecona a tak po 2 oni zawsze maja swoja w takim kropidelku 🙂
we wro dzisiaj piekna pogoda az chce sie sic na spacer 🙂

Matko kochana Magda dzięki ale lepiej żeby on tu więcej modlitw nie odprawiał bo to dłużej potrwa 🤢
już podzwoniłam po sąsiadach idem po wodę tzn idziemy bo LENA akurat nie śpi
a ksiądz już jakieś 20 domów ode mnie MATKO KOCHANA ALE MA STRESA ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ jeszcze łeb nie umyty ☺️
Magda ja na spacery nie wychodzę i podziwiam mamy które chodzą z dziećmi po mieście bez celu- bo dla mnie to strata czasu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):


Magda ja na spacery nie wychodzę i podziwiam mamy które chodzą z dziećmi po mieście bez celu- bo dla mnie to strata czasu 🤢


🤢 🤔
Tu akurat o Ciebie najmniej chodzi, dziecko trzeba dotlenić, czasem jak coś palniesz to i ja mam ochotę Cię palnąć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):


Magda ja na spacery nie wychodzę i podziwiam mamy które chodzą z dziećmi po mieście bez celu- bo dla mnie to strata czasu 🤢


🤢 🤔
Tu akurat o Ciebie najmniej chodzi, dziecko trzeba dotlenić, czasem jak coś palniesz to i ja mam ochotę Cię palnąć 😠

OLA NAPISAŁĄM MEGA POSTA I ZAGINĄŁ W CZASOPRZESTRZENI 😠 😠 😠 😠
mi chodziło o to że dla mnie to wyzwanie ( bez windy)zbierać sie z dzieckiem przed pół godz potem wychodzę a ona po 10 minutach śpi - a ja nie mam się gdzie plątać w mieście którego nie znam i nie mam tam co robić
bo tu na wsi jeśłi byłby mróz to bym z nią siedziała na podwórzu nawet 5 godzin gdyby był mróz ale tak to nie wychodzę bo i tak mi charczy cały czas bo wydzielina jej zalega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry... Ola sie zastanawialam.. .Ty z podpaska sie znaczy z miesiaczka poszlas na zumbe .. ☺️ nie lecialo Ci po wysilku? sory ze tak pisze ale jak mialam miesiaczke i mialam w szkole w-f to tragedia jakas byla a zuba to chyba wiekszy wysilek ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
a tu jest moja rozrabiara jak raczkuje http://youtu.be/mOzfVcn9zKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello jestem tak nie na bieżąco i po szpitalu jeszcze nie doszłam do sb.
I mojemu synkowi chyba idą dwie dolne jedynki W KOŃCU!!!!!!
Mam tak mega ścisłą dietę, że prawie cały czas głodna chodzę. 😞 A mój brzuch nie był duży po ciąży tylko od gazów, które się tam gromadziły i tym sposobem, mam tylko flaczka po rozciągniętej skórze i 2 kg mniej. Mój synek właśnie wszystko wyrzuca z szafki łącznie ze starymi kaseciakami 🙂 Muszę nadrobić. A i pięknie siedzi tak jak powinien!!!!!!!! Przechodzimy na normalne mleko, dziś 2 dzień i 2 łyżeczki, więc czekam czy jakieś gówno mu nie wyskoczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
dzien dobry... Ola sie zastanawialam.. .Ty z podpaska sie znaczy z miesiaczka poszlas na zumbe .. ☺️ nie lecialo Ci po wysilku? sory ze tak pisze ale jak mialam miesiaczke i mialam w szkole w-f to tragedia jakas byla a zuba to chyba wiekszy wysilek ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
a tu jest moja rozrabiara jak raczkuje http://youtu.be/mOzfVcn9zKA


Nic mi nie leciało 😁 Spokojna Twoja rozczochrana 😁

A co do Vanesski to super już zasuwa 🙂 I jak ładnie siada sama, moja nadal sama nie umie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Hello jestem tak nie na bieżąco i po szpitalu jeszcze nie doszłam do sb.
I mojemu synkowi chyba idą dwie dolne jedynki W KOŃCU!!!!!!
Mam tak mega ścisłą dietę, że prawie cały czas głodna chodzę. 😞 A mój brzuch nie był duży po ciąży tylko od gazów, które się tam gromadziły i tym sposobem, mam tylko flaczka po rozciągniętej skórze i 2 kg mniej. Mój synek właśnie wszystko wyrzuca z szafki łącznie ze starymi kaseciakami 🙂 Muszę nadrobić. A i pięknie siedzi tak jak powinien!!!!!!!! Przechodzimy na normalne mleko, dziś 2 dzień i 2 łyżeczki, więc czekam czy jakieś gówno mu nie wyskoczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A dlaczego byłaś w szpitalu? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Hello jestem tak nie na bieżąco i po szpitalu jeszcze nie doszłam do sb.
I mojemu synkowi chyba idą dwie dolne jedynki W KOŃCU!!!!!!
Mam tak mega ścisłą dietę, że prawie cały czas głodna chodzę. 😞 A mój brzuch nie był duży po ciąży tylko od gazów, które się tam gromadziły i tym sposobem, mam tylko flaczka po rozciągniętej skórze i 2 kg mniej. Mój synek właśnie wszystko wyrzuca z szafki łącznie ze starymi kaseciakami 🙂 Muszę nadrobić. A i pięknie siedzi tak jak powinien!!!!!!!! Przechodzimy na normalne mleko, dziś 2 dzień i 2 łyżeczki, więc czekam czy jakieś gówno mu nie wyskoczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A dlaczego byłaś w szpitalu? 🤔



Bikos cały czas mnie mdliło, nawet test zrobiłam , bo miesiączka się 2 dni spóźniła, ale wyszła jedna kreska. Lekarz przepisał coś na mdłości i żołądek. Ale nic mi nie pomogło, a w nocy już tak bolało, że myślałam, że się zesram, sory za wyrażenie i teść zawiózł mnie na pogotowie a stamtąd do szpitala. Zrobili mi usg nerki, ale oki wyszło kamień właśnie wydaliłam. Miałam gastroskopię i tam wyszło, że mam refluks plus zapalenie żołądka. Lekarz pow. , że powinnam jeszcze mieć inne badania, a oni mnie wypisali... Nie wiem czekam na wypis i pójdę z nim do niego. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...