Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej,

dziewczyny powiedzcie mi, czy zauważyłyście problemy z zasypianiem u swoich maluchów w momencie, kiedy stały się bardziej ruchliwe, tj. raczkowanie, siadanie, stawanie przy meblach?
Moja od kilku dni zaczęła poznawać świat właśnie w ten sposób i każde zasypianie na noc kończy się płaczem. Do tego zasypianie zajmowało jej ok. 15minut, teraz przeciąga się to do max. dwóch godzin. Na rękach nie, na łóżku nie. Ostatnio tak mocno płakała, że nawet zaczęła wymiotować.

Czy większa ruchliwość może powodować to, że ma więcej wrażeń?
Zaznaczę, że idą jej dwie górne jedynki.

🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Hej,

dziewczyny powiedzcie mi, czy zauważyłyście problemy z zasypianiem u swoich maluchów w momencie, kiedy stały się bardziej ruchliwe, tj. raczkowanie, siadanie, stawanie przy meblach?
Moja od kilku dni zaczęła poznawać świat właśnie w ten sposób i każde zasypianie na noc kończy się płaczem. Do tego zasypianie zajmowało jej ok. 15minut, teraz przeciąga się to do max. dwóch godzin. Na rękach nie, na łóżku nie. Ostatnio tak mocno płakała, że nawet zaczęła wymiotować.

Czy większa ruchliwość może powodować to, że ma więcej wrażeń?
Zaznaczę, że idą jej dwie górne jedynki.

🤢 🤢

Moja może podczas usypiania nie płacze ale za to śpi pół godziny albo godzinę po czym się budzi i dupa, np dziś spała pół godziny do godz. 20-tej a teraz urzęduje przy zabawkach i lata jak kot z pęcherzem z pokoju do pokoju, bo ja tu a S. obok. Też już nie mam na nią siły 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Hej,

dziewczyny powiedzcie mi, czy zauważyłyście problemy z zasypianiem u swoich maluchów w momencie, kiedy stały się bardziej ruchliwe, tj. raczkowanie, siadanie, stawanie przy meblach?
Moja od kilku dni zaczęła poznawać świat właśnie w ten sposób i każde zasypianie na noc kończy się płaczem. Do tego zasypianie zajmowało jej ok. 15minut, teraz przeciąga się to do max. dwóch godzin. Na rękach nie, na łóżku nie. Ostatnio tak mocno płakała, że nawet zaczęła wymiotować.

Czy większa ruchliwość może powodować to, że ma więcej wrażeń?
Zaznaczę, że idą jej dwie górne jedynki.

🤢 🤢


wydaje mi się że mówisz o tym co my przeżywamy od jakiegoś czasu napisze tak szybko bo uciekam spać u nas prawie każde usypianie to wrzaski i piski młody płacze bo nie chce spać wstaje bawi się karuzelą wyje skaczą no cuda na kiju.
i chodzę jak ten debil 40minut i kładę go za każdym razem co wstanie ale ja go kładę a on ryk jeszcze większy i wstaje z powrotem i tak 50razy aż w końcu albo pada ze zmęczenia albo wymiotuje właśnie z płaczu 🤢
Tylko mam wrażenie że od 4 dni ( odpukać) jest lepiej tzn kąpie go i jak zawsze go kładłam iu zasypiał to teraz nie daje mu się jeszcze wybawić z godz i dopiero łóżeczko butla i zasypia ale też już wariowałam o co chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka moja mala wymiotowala raz jak sie najadla a potem skakal na brzuchu plecach i inne cuda na kiju, czasem tez wymioty przy zabkowaniu moga byc. Jezeli chodzi o problem z zasypianiem to tak tez bylo i u nas ale teraz jak juz dziecko ma w "standardzie" swoje chodznie raczkownie itp to juz nie ma az takiego problemu jak kiedys kiedy bylo to "nowoscia" no ale nadal usypiamy ciut dluzej. U nas to zazwyczaj godzniina procedura 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.
Na razie śpi, ale od kilku dni jest właśnie tak jak u Oli, wczoraj dopiero o 24 padła.

Uciekam spać, odezwę się jak się coś polepszy.
Dobrej nocy.

Ps. Witam nową koleżankę na forum 😉




Ola, na razie nie mam jak się odezwać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
hello Justyna ! 🙂 gdzieś Ty była jak CIę nie było ? 😉
tam gdzie zawsze, czyli nigdzie 😁 w domciu z dzieciatkiem

i nie masz czasu do nas zajrzec ? 🙃

Ma czas, ma - ja nakabluję - tylko jej się nie chciało ooooo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
hello Justyna ! 🙂 gdzieś Ty była jak CIę nie było ? 😉
tam gdzie zawsze, czyli nigdzie 😁 w domciu z dzieciatkiem

i nie masz czasu do nas zajrzec ? 🙃

Ma czas, ma - ja nakabluję - tylko jej się nie chciało ooooo 😁

ahaa no to juz inna bajka w takim razie 🙂
dobra ide spac juz branoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mam czasu nie mam czasu, MAM CZAS, ale jakos tak zawsze jest cos innego do roboty. Teraz kazda wolna chwile proboje poswiecic na pisanie pracy. I sie oplacilo bo juz mam ostatnie dwa rozdzialy, taki banal juz zostal, tak wiec wieczorami moge sobie juz pofolgowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLA dziękuję ci bardzo za ten FILMIK - przed dwie godziny ćwiczyłam choreografię razem z chłopakami i mogę to zatańczyć z zamkniętymi oczyma 😁
a ile kalorii przy tym spaliłam - to będzie moja domowa zumba - nie dość że fajnie się tego słucha to jeszcze fajnie się tańczy - ale niestety tak się skupiłam na sobie że nie wiem który chłopak najlepszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
OLA dziękuję ci bardzo za ten FILMIK - przed dwie godziny ćwiczyłam choreografię razem z chłopakami i mogę to zatańczyć z zamkniętymi oczyma 😁
a ile kalorii przy tym spaliłam - to będzie moja domowa zumba - nie dość że fajnie się tego słucha to jeszcze fajnie się tańczy - ale niestety tak się skupiłam na sobie że nie wiem który chłopak najlepszy 😁

😁
Nie osłabiaj mnie, przy tym to Ty nawet rozgrzewki do zumby nie zrobisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
nie mam czasu nie mam czasu, MAM CZAS, ale jakos tak zawsze jest cos innego do roboty. Teraz kazda wolna chwile proboje poswiecic na pisanie pracy. I sie oplacilo bo juz mam ostatnie dwa rozdzialy, taki banal juz zostal, tak wiec wieczorami moge sobie juz pofolgowac

Znaczy się, nie tęskniłaś za nami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
nie mam czasu nie mam czasu, MAM CZAS, ale jakos tak zawsze jest cos innego do roboty. Teraz kazda wolna chwile proboje poswiecic na pisanie pracy. I sie oplacilo bo juz mam ostatnie dwa rozdzialy, taki banal juz zostal, tak wiec wieczorami moge sobie juz pofolgowac

Znaczy się, nie tęskniłaś za nami 😜
oczywiscie ze tesknilam

Ola pytanie do Ciebie - do Chorwacji jechaliscie prywatnie czy przez biuro?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...