Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
a ja nic nie gotuję i nic nie piekę i nigdzie nie idę
Ja też jak widzę jakiś obrazek z karmieniem piersią albo matkę karmiącą piersia to ryczę ( ale to z innego powodu) zwyczajnie mnie to obrzydza ( i żeby nie bylo nikogo nie krytykuję ale też nie potrafię tego wyjaśnić ) dla mnie to obrzydliwe - jeszcze takie maleństwo to rozumiem ale takie raczkujące albo nie daj Boże chodzące to juz katastrofa 🤢
ble


Matylda moja siostra też tak miała... Po prostu nie mogła tego wyjasnić. Ale było właśnie tak jak Ty piszesz. Sama karmiła chyba do 2 miesięcy, ale zarzekała sie , ze nie bedzie karmic. Ale lekarka ja przekonała choc pierwsze 6 tygodni 🙂 I karmiła ale później szybko przestała
Ja z kolei uwielbiam karmic i karmiłam Anielke do roku 🙂
I cieszy mnie widok kobiety karmiącej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cieszę się że zostałam zrozumiana
ale powiem wam szczerze że u mnie ta "niechęć" nasilała się bardziej jak czułam tą presję ze strony mamy, babci, koleżanek, szwagierek , a jak położna mi powiedziała ze minimum dwa lata mam karmić to jej w twarz się zaśmiałam 😮
no trudno jest jak jest nie ważne czy na cycu czy nie oby były zdrowe
ja tymczasem czuję kupę i muszę coś z tym zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
cieszę się że zostałam zrozumiana
ale powiem wam szczerze że u mnie ta "niechęć" nasilała się bardziej jak czułam tą presję ze strony mamy, babci, koleżanek, szwagierek , a jak położna mi powiedziała ze minimum dwa lata mam karmić to jej w twarz się zaśmiałam 😮
no trudno jest jak jest nie ważne czy na cycu czy nie oby były zdrowe
ja tymczasem czuję kupę i muszę coś z tym zrobić 😉

a ja trafilam na polożna ktora byla bardoz wyrozumiala i mowila ze najwazniejsze jest to zeby byla szcesliwa mama bo to sie rowna szczesliwe dziecko. 🙂 a w szpitalu dzielilam sale z dziewczyna ktora od samego poczatku nie karmila i nikt jej nie namawial. raz sie zapytali dlaczego i czy jest pewna i dali jej tabletki na zatrzymanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki.
Dagi jak się czuje?! szczerze?mam nadzieje ze nikt mnie nie zrozumie źle ale ja narazie nie tęsknie bardzo za małym bo nie mam czasu myśleć o nim w ciągu dnia za dużo mam obowiązków i roboty dopiero po 14 się zastanawiam i już myślami jestem w domu powrót do domku pokonuje z prędkością światła aby już z nim być wchodzę biorę go i siedzę z 10 minut z nim na kolanach tuląc się a później dopiero mogę robić coś w domu.... ☺️ ale bardzo się cieszę że wróciłam do pracy i jestem między osobami które uwielbiam ☺️
Ja dziś na obiad miałam w domku bo w pracy to za dużo pisania 🤪 mąż zrobił szczawiową mniam mniam młody też jadł aż uszy mu się trzęsły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tak na marginesie to ja strasznie za tym tesknie, ale w naszym wypadku to maly zadecydowal ze juz nie chce i powiem szczerze strasznie mi bylo przykro z tego powodu. ja bym chciala jeszcze karmic 🙂 chociaz sie ciesze z tego ze udalo mi sie 5 miesiecy a na poczatku tez wcale nie bylo to dla mnie mile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelina - masz jakiś sprawdzony przepis na gofry? ☺️

nie jestes na diecie? 😜

Jestem jestem ale na potem się przyda ☺️

Ola ja nie mam bo ja nie cukiernik ale jak chcesz to ci załatwię bo w pracy naprawdę są super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelina - masz jakiś sprawdzony przepis na gofry? ☺️

nie jestes na diecie? 😜

Jestem jestem ale na potem się przyda ☺️

Ola ja nie mam bo ja nie cukiernik ale jak chcesz to ci załatwię bo w pracy naprawdę są super 🙂

Byłoby super ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelina - masz jakiś sprawdzony przepis na gofry? ☺️

nie jestes na diecie? 😜

Jestem jestem ale na potem się przyda ☺️

Ola ja nie mam bo ja nie cukiernik ale jak chcesz to ci załatwię bo w pracy naprawdę są super 🙂

Byłoby super ☺️ 😘

dobrze bede miała to na uwadze jeszcze jutro w tym tyg ide do pracy ale nie obiecuje ze jutro napisze bo mam duzo pracy ale spisze ci w sekrecie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelina - masz jakiś sprawdzony przepis na gofry? ☺️

nie jestes na diecie? 😜

Jestem jestem ale na potem się przyda ☺️

Ola ja nie mam bo ja nie cukiernik ale jak chcesz to ci załatwię bo w pracy naprawdę są super 🙂

Byłoby super ☺️ 😘

dobrze bede miała to na uwadze jeszcze jutro w tym tyg ide do pracy ale nie obiecuje ze jutro napisze bo mam duzo pracy ale spisze ci w sekrecie 😁 😁 😁

Oki, dziękuję 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...