Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

eunia91 napisał(a):
gizelda napisał(a):
noszzzzzzzzzz KURWA MAĆ
takiego MEGO WKURWIENIA ŚWIAT TEN JESZCZE NIE WIDZIAŁ
by to jasny chuj o 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ło matko cóż się stanęło...\???????????????

coś co się nazywa blenderem mi się spaliło a raczej stopiło w trakcie blendowania 😠 😠 😠 😠
i teraz muszę się z tym paprać i siekać na papkę bo przecież moja królowa nie zje nic co ma grudki - dołsonie muszę to siekać - jestem w połowie 😠 😠 😠 😠 😠- nie wiem czy dzisiaj zje zupę 😠 😠 😠 😠 😠 😠
jeszcze jest na gwarancji którą szlag jasny trafi bo nie mam ani paragonu ani nawet kurwa pudełka
ochujeć można w tym domu o tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
kurde młody mi tak naparzał w klawiaturę i coś przestawił bo na stronie brzuszka i tylko na tej mam mega dużą czcionkę i gówno widzę.... 😞 😞 jak to zmienić aby było jak dawniej?? 😮

albo ctrl i krecic rolka od myszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
eunia91 napisał(a):
gizelda napisał(a):
noszzzzzzzzzz KURWA MAĆ
takiego MEGO WKURWIENIA ŚWIAT TEN JESZCZE NIE WIDZIAŁ
by to jasny chuj o 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ło matko cóż się stanęło...\???????????????

coś co się nazywa blenderem mi się spaliło a raczej stopiło w trakcie blendowania 😠 😠 😠 😠
i teraz muszę się z tym paprać i siekać na papkę bo przecież moja królowa nie zje nic co ma grudki - dołsonie muszę to siekać - jestem w połowie 😠 😠 😠 😠 😠- nie wiem czy dzisiaj zje zupę 😠 😠 😠 😠 😠 😠
jeszcze jest na gwarancji którą szlag jasny trafi bo nie mam ani paragonu ani nawet kurwa pudełka
ochujeć można w tym domu o tyl


ale chyba i tak bys nie mogla oddac teog na gwarancje bo w instrukcji zawsze pisza ze przed blenderowaniem trzeba schlodzic :/ a jak sie stopilo to chyba zupka byla bardziej niz ciepla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂

sorry że nie nadrobię tych dwóch dni, bo jestem mega zmęczona, to po pierwsze ( 13 godzin w pracy dzisiaj..wczoraj 12 ) a po drugie: mam przez to dużo zaległości w domu i szkoda mi ciut czasu: tym bardziej, że pakuję się i jutro wychodzę wcześniej z pracy i jadę do Witolda 🙃 🙃 🙃


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Klaudia, oto mój przepis na skrzydełka.

16 skrzydełek pociętych na mniejsze.
skrzydełka posypać Delikatem lub Wegetą i obtoczyć w majeranku. Zostawić na 2 godziny.
potem, obtoczyć w jajku i mące i smażyć na oleju na złoto.
usmażone włożyć do zalewy i gotować około 40-60 minut max !!

zalewa:
3 szklanki wody
1/4 octu
1/2 szklanki oleju
3 łyżki cukru
6 łyżek sosu sojowego
6 łyżek keczupu łagodnego

fajnie też po tym gotowaniu wyciągnąć na chwilę na blachę wyłożoną papierem i do piekarnika na 200 stopni na termoobieg albo grill: wychodzi super chrupiąca skórka.
ale nie musisz tego robić 🙂
jeżeli używasz do tego przepisu pałek z kurczaka to żeby gościom było łatwiej jeść możesz końcówki nóżek owinąć folią aluminiową tudzież czymś innym żeby było łatwiej i estetyczniej w łapę wziąć i zjeść: zresztą na ostatnim sylwestrze robiłam je i zeszły jakie pierwsze a było ich dobre 4 kg 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
bry 🙂

sorry że nie nadrobię tych dwóch dni, bo jestem mega zmęczona, to po pierwsze ( 13 godzin w pracy dzisiaj..wczoraj 12 ) a po drugie: mam przez to dużo zaległości w domu i szkoda mi ciut czasu: tym bardziej, że pakuję się i jutro wychodzę wcześniej z pracy i jadę do Witolda 🙃 🙃 🙃


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Klaudia, oto mój przepis na skrzydełka.

16 skrzydełek pociętych na mniejsze.
skrzydełka posypać Delikatem lub Wegetą i obtoczyć w majeranku. Zostawić na 2 godziny.
potem, obtoczyć w jajku i mące i smażyć na oleju na złoto.
usmażone włożyć do zalewy i gotować około 40-60 minut max !!

zalewa:
3 szklanki wody
1/4 octu
1/2 szklanki oleju
3 łyżki cukru
6 łyżek sosu sojowego
6 łyżek keczupu łagodnego

fajnie też po tym gotowaniu wyciągnąć na chwilę na blachę wyłożoną papierem i do piekarnika na 200 stopni na termoobieg albo grill: wychodzi super chrupiąca skórka.
ale nie musisz tego robić 🙂
jeżeli używasz do tego przepisu pałek z kurczaka to żeby gościom było łatwiej jeść możesz końcówki nóżek owinąć folią aluminiową tudzież czymś innym żeby było łatwiej i estetyczniej w łapę wziąć i zjeść: zresztą na ostatnim sylwestrze robiłam je i zeszły jakie pierwsze a było ich dobre 4 kg 😮

dziękuję Katarina 😘 ja ostatnio robiłam w zalewie:
2 łyżki miodu, 2 łyżki sosu sojowego, 2 łyżki keczupu, czosnek, sól (ale niekoniecznie bo sojowy słony) i tez wyszły pyszne. A te Twoje to jakiś kosmos :d Sama na taki przepis wpadłaś, czy od kogoś dostałaś? W życiu bym nie wpadła na to żeby smażyć, gotować i piec jedne skrzydełka 😁 ale spróbuję na dniach 😁 mówisz, że pałki też mogą być.. jak mogą to dobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musicie mi wybaczyć ale przez powrót do pracy zapomniałam znaczy zakodowałam ale się nie odniosłam wiec teraz to zrobię ☺️
Ola bardzo się cieszę że te twoje badanie wyszło okej i nie wykryto zmian to naprawdę super wiadomość, napisz jeszcze proszę jak tam S. w nowej pracy
i Kasia jak jest ta praca twoich marzeń jaka to branża??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola mam przepis na gofry ale muszę jeszcze w pracy jutro skonfrontować go z szefem pastry 😉
i przede wszystkim składniki zmniejszyć bo to przepis na ilość taką że pół sklepu trzeba by było wykupić a gofrów by było chyba ponad100szt 🤪 😁 😁
i by była dieta 100 gofrów...... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
musicie mi wybaczyć ale przez powrót do pracy zapomniałam znaczy zakodowałam ale się nie odniosłam wiec teraz to zrobię ☺️
Ola bardzo się cieszę że te twoje badanie wyszło okej i nie wykryto zmian to naprawdę super wiadomość, napisz jeszcze proszę jak tam S. w nowej pracy
i Kasia jak jest ta praca twoich marzeń jaka to branża??

Dziękuję 🙂
A S. jak to S. - on sobie wszędzie poradzi, na razie początki, 2 dni w sufit patrzył bo dostępów nie miał, śmieją się tam że to obóz pracy - wykańczają ludzi nic nierobieniem 😁 albo że sztucznie bezrobocie likwidują 😁
Zobaczymy, jeszcze ciężko cokolwiek powiedzieć bo nic się w zasadzie nie dzieje, jak to na początku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Ola mam przepis na gofry ale muszę jeszcze w pracy jutro skonfrontować go z szefem pastry 😉
i przede wszystkim składniki zmniejszyć bo to przepis na ilość taką że pół sklepu trzeba by było wykupić a gofrów by było chyba ponad100szt 🤪 😁 😁
i by była dieta 100 gofrów...... 🤪

Kurwa no ja nie wiem czy w tej sytuacji wytrzymieeeee na tej diecie jak będę wiedziała że mam zajebiaszczy przepis, no bo jak tu nie sprawdzić nie? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
musicie mi wybaczyć ale przez powrót do pracy zapomniałam znaczy zakodowałam ale się nie odniosłam wiec teraz to zrobię ☺️
Ola bardzo się cieszę że te twoje badanie wyszło okej i nie wykryto zmian to naprawdę super wiadomość, napisz jeszcze proszę jak tam S. w nowej pracy
i Kasia jak jest ta praca twoich marzeń jaka to branża??

Dziękuję 🙂
A S. jak to S. - on sobie wszędzie poradzi, na razie początki, 2 dni w sufit patrzył bo dostępów nie miał, śmieją się tam że to obóz pracy - wykańczają ludzi nic nierobieniem 😁 albo że sztucznie bezrobocie likwidują 😁
Zobaczymy, jeszcze ciężko cokolwiek powiedzieć bo nic się w zasadzie nie dzieje, jak to na początku 😉

No oby mu sie poukładało tzn pracy może nie przybywać ważne aby płacili 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
musicie mi wybaczyć ale przez powrót do pracy zapomniałam znaczy zakodowałam ale się nie odniosłam wiec teraz to zrobię ☺️
Ola bardzo się cieszę że te twoje badanie wyszło okej i nie wykryto zmian to naprawdę super wiadomość, napisz jeszcze proszę jak tam S. w nowej pracy
i Kasia jak jest ta praca twoich marzeń jaka to branża??

Dziękuję 🙂
A S. jak to S. - on sobie wszędzie poradzi, na razie początki, 2 dni w sufit patrzył bo dostępów nie miał, śmieją się tam że to obóz pracy - wykańczają ludzi nic nierobieniem 😁 albo że sztucznie bezrobocie likwidują 😁
Zobaczymy, jeszcze ciężko cokolwiek powiedzieć bo nic się w zasadzie nie dzieje, jak to na początku 😉

No oby mu sie poukładało tzn pracy może nie przybywać ważne aby płacili 😁 😁 😁

No tak, ale nie ma nic gorszego jak czekać 8 h z zegarkiem w ręku bo pierdolca z nudów idzie dostać, lepiej żeby czas leciał niż siedzieć i pierdzieć w stołek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Ola mam przepis na gofry ale muszę jeszcze w pracy jutro skonfrontować go z szefem pastry 😉
i przede wszystkim składniki zmniejszyć bo to przepis na ilość taką że pół sklepu trzeba by było wykupić a gofrów by było chyba ponad100szt 🤪 😁 😁
i by była dieta 100 gofrów...... 🤪

Kurwa no ja nie wiem czy w tej sytuacji wytrzymieeeee na tej diecie jak będę wiedziała że mam zajebiaszczy przepis, no bo jak tu nie sprawdzić nie? 😁 😁 😁


jak ci wyjdą takie jak u nas na sali to będziesz jeść codziennie 🙂 a jeszcze ja uwielbiam z bitą śmietaną i owocami świeżymi lub w żelu kurwa sama sobie ochotę narobiłam a w niedziele mam wolne 😞 to nie zjem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Ola mam przepis na gofry ale muszę jeszcze w pracy jutro skonfrontować go z szefem pastry 😉
i przede wszystkim składniki zmniejszyć bo to przepis na ilość taką że pół sklepu trzeba by było wykupić a gofrów by było chyba ponad100szt 🤪 😁 😁
i by była dieta 100 gofrów...... 🤪

Kurwa no ja nie wiem czy w tej sytuacji wytrzymieeeee na tej diecie jak będę wiedziała że mam zajebiaszczy przepis, no bo jak tu nie sprawdzić nie? 😁 😁 😁


jak ci wyjdą takie jak u nas na sali to będziesz jeść codziennie 🙂 a jeszcze ja uwielbiam z bitą śmietaną i owocami świeżymi lub w żelu kurwa sama sobie ochotę narobiłam a w niedziele mam wolne 😞 to nie zjem

Dlaczego nie zjesz? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Ola mam przepis na gofry ale muszę jeszcze w pracy jutro skonfrontować go z szefem pastry 😉
i przede wszystkim składniki zmniejszyć bo to przepis na ilość taką że pół sklepu trzeba by było wykupić a gofrów by było chyba ponad100szt 🤪 😁 😁
i by była dieta 100 gofrów...... 🤪

Kurwa no ja nie wiem czy w tej sytuacji wytrzymieeeee na tej diecie jak będę wiedziała że mam zajebiaszczy przepis, no bo jak tu nie sprawdzić nie? 😁 😁 😁


jak ci wyjdą takie jak u nas na sali to będziesz jeść codziennie 🙂 a jeszcze ja uwielbiam z bitą śmietaną i owocami świeżymi lub w żelu kurwa sama sobie ochotę narobiłam a w niedziele mam wolne 😞 to nie zjem

Dlaczego nie zjesz? 😮


bo gofry robią w niedziele na brunchu a ja mam wolne a przecież nie bede ciasta robiła tylko dla jednego tak?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...