Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Natka ja wiem coś na temat zapalenia żołądka ale teraz nie mam czasu bo idem coś robić poki ksiądz mi dziecko uśpił 😁
a tak poważnie to jego wizyta trwała niecałe 2 min ( dłużej mi zajęło zapalenie świeć 😮 - i to jeszcze pożyczonych 😁- ale mam to za sobą) - będę za godzinę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Natka ja wiem coś na temat zapalenia żołądka ale teraz nie mam czasu bo idem coś robić poki ksiądz mi dziecko uśpił 😁
a tak poważnie to jego wizyta trwała niecałe 2 min ( dłużej mi zajęło zapalenie świeć 😮 - i to jeszcze pożyczonych 😁- ale mam to za sobą) - będę za godzinę

Ja uciekam obiadek robić, lecz nie dla sb. Będę później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
A i nawet to co w diecie jest ujęte to i tak nie mogę bo zaraz brzuch mam jak balon i mdli niemiłosiernie. Pani dr pow. , że refluks to taka moja uroda...

Natka napiszę tylko że moja mam miała zapalenia żołądka i dwunastnicy jednocześnie- i nie ma wyraźniej przyczyny ale musi uważać na to co je
złapało ją 3lata temu i od tamtej pory z tym samym pojawiła się na pogotowiu jeszcze dwa razy - a cierpienie straszne 😮 😮- mówiła że nawet przy porodach ją tak nie bolało
i niestety lekarz mówią że to się będzie powtarzać ( diety ścisłej nie stosuje ale uważa żeby to nie było nic ostrego, tłustego, ciężkostrawnego )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

U nas 2 wyłażą cały czas. A tak poza tym ciesze sie dziećmi 🙂

Hmmm Matylda, czy ja wiem czy tak bez sensu się chodzi z dzieckiem. Ja Ci powiem , że tak miałam z 4 piętra schodziłam z Anielką codziennie. Ja tam codziennie wychodzę z dziećmi na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

musze wrócić do pracy, a najlepiej to znaleźć jakąs przyzwoitą bo już mi sie nie widzi ciągłe pracowanie ze starymi w "rodzinnym" interesie. w każdym razie musze zacząc robic coś konstruktywnego bo mnie kurwica bierze w tym domu.

wczoraj się z młodym użerałam do 1.30 😮 😮 mniemam że zęby w końcu zaczęły się pchac, co prawda na dziąsłach nic nie widze ale jak on kocha smoczka to zaczał nim pluc wieczorem i darł sie i piszczał jak go dotknęłam w buzi. a moze sobie znowu wmawiam i po prostu marudny jest od choróbska bo znowu zakasłany. 🥴 🥴 hu nołz

Matylda ja bezbożnica jak 6 lat tu mieszkam jeszcze an razu księdza nie przyjęłam. Raz pamiętam, że sie zbunktowałam udawałam ze mnie nie ma, a raz sie zorientowałam ze chodzi jak byl na parterze a mialam taki bajzel w domu bo chora bylam, więc zebrałam sie szybko zasmarkana, z tłustymi włosami w starym dresiwie i desant zrobilam do teściowej 2 bloki obok. I nie wiem chyba sie obraził bo w zeszłym roku wiem ze chodzil po mojej klatce jak bylam w domu i do nas nie zaszedł 😮 😁 😁 i kij mu w oko, jakos specjalnie nie przezywam.
teraz tak mysle ze jakby przyszedl to nawet krzyza w domu nie mam 🤨 🤨 ewentualnie Julka mu może kolęde naprędce zaśpiewac 😁 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marinka ja napisałam że dla mnie wychodzenie na zewnątrz jest bez sensu ( nie dla dziecka) i podziwiam mamki które wychodzą
mnie wkurwia tylko to że nie mam po co wychodzić a tak bez celu ze śpiącym dzieckiem po chodniku w spalinach nie lubię się pałętać
Nikolina ja na temat księdza napisałam już wszystko w ciągu ostatniego roku
u nas krzyżyk był 30 letni , świeczki pożyczone od jednej sąsiadki a woda świecona od drugiej
a cała wizya trwała niecałe 2 minuty i poszła już w niepamięć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
ale dzis bezruch....nima pracy 🤨 nie dobrze oj nie dobrze ....nie zarobie 😞
Dominik tez juz od jakis 3 tyg SAM siada

ale to jak masz płacone "od zrobionych włosów"???? czy co by sie nie działo i tak masz stałą pensję - bo ja nie wiem jak to wygląda
moja sama nie siada tj z lezenia NIE ale z pełzania owszem robi dwa "kroki " w tył podwija jedną nogę drugą wyciąga i siedzi , a potem upada - dziś mamy pięknego guza na czole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
Matylda ty juz zakonczylas swoja karire w WSHE / AHE czy jak tam sie ten bajzel teraz nazywa??

po coś mi przypomniała 😠 😠 😠 😠
przez to cholerstwo nie mogę spać w nocy 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
.
Kasiu u mnie wczoraj dobrze w pracy mam wrażenie że nie było mnie może weekend 😁 😁 😁
wszystko to samo może tylko menu sie troszkę zmieniło ale już sie nauczyłam na pamięć a robota ciężka i taka jak byla ale jest okej jestem między osobami które uwielbiam one uwielbiają mnie a Dawiś wczoraj i dziś był z P wiec też okej też im się przyda to tylko jak dziś wróciłam to mały miał focha na mnie chyba 🥴 że tak długo mnie nie było.
A dziś w nocy musiałam spać na sofie bo mnie chłopaki o 2.30 wyrzucili z łóżka bo im sie zachciało razem spać 😮 🤢
Dzięki za pamięć 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
niksssa napisał(a):
Matylda ty juz zakonczylas swoja karire w WSHE / AHE czy jak tam sie ten bajzel teraz nazywa??

po coś mi przypomniała 😠 😠 😠 😠
przez to cholerstwo nie mogę spać w nocy 😞 😞 😞 😞 😞


heheh
nie mów że obrona nad tobą wisi.. 🙂
chodzi o to ze jakbys kiedys byla tam to mozna by jakis meeting uskutecznic 😉

tak na marginesie to ja tez pol licencjata napisałam, jeszcze mam pol roku niby ale juz mąż mi zapowiedział ze jak nie wezme wkrótce dupy w troki i sie nie zbiore to bedzie rozwód 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra dziewuszki nie piszecie nic to ja też narazie zmykam pobawić się z małym.
Ola u mnie już zupy nie ma ogórkowej całą zjedli mały( cały normalny talerz) resztę mój mąż 😮 😁 😁
A dziś może zrobić szczawiową albo jutro no nie wiem a szczaw po 9 miesiącu wiec może spróbujemy mniam mniam dawno już nie było u mnie tej zupki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
dobra dziewuszki nie piszecie nic to ja też narazie zmykam pobawić się z małym.
Ola u mnie już zupy nie ma ogórkowej całą zjedli mały( cały normalny talerz) resztę mój mąż 😮 😁 😁
A dziś może zrobić szczawiową albo jutro no nie wiem a szczaw po 9 miesiącu wiec może spróbujemy mniam mniam dawno już nie było u mnie tej zupki

Szczaw zawiera szczawiany i może być niebezpieczny nawet dla dorosłego więc odradzałabym Ci podawanie tej zupy Dawidkowi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ale szczaw jest też bardzo zdrowy!!!!!!!!!!!!!! i zalecany jest w diecie tylko że po 9 miesiacy życia:
http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/co-kiedy-w-diecie-dziecka/934-produkty-spozywcze-w-diecie-dziecka-ktore-ukonczylo-9-miesiac-zycia.html
wiec ja napewno podam bo zawiera dużo witamin najważniejsze jest tylko to aby nie jes=ść go zbyt często!

a co do ramki zobacz nikola ja robiłam sama odlew zaraz wstawię zdjęcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...